Najnovšie recenzie zo sekcie Kamery do auta

Overený zákazník Alza.sk Ihor

Pridané: 24. novembra 2023

(naposledy upravené 24. novembra 2023)

Zakúpený v Alza.sk

niekedy sa sama vypne. celkovo ok.

Mio MiVue 955W Dual

Mio MiVue 955W Dual

Pridané: 21. novembra 2023

(naposledy upravené 21. novembra 2023)

• super 4K video, čisté, pekné
  • počas dňa vidím poznávacie značky na 15 metrov a viac. V noci asi 8-10 metrov
  • 2,5K s HDR v noci na zadnej kamere funguje naozaj dobre
  • niektoré veci môžete ovládať hlasom, skúšal som núdzové nahrávanie a naozaj sa začne nahrávať
  • kamera sa dá rýchlo odstrániť z držiaka
  • všetko v slovenčine
  • má aj hlásenia v slovenčine, stačí si nainštalovať hlas z mobilnej aplikácie
  • sofistikovaný dohľad nad parkovaním auta, režim pohybu a nárazov, natáča z prednej aj zadnej kamery s celkom dobrým uhlom záberu okolo

Mám ju len 3 týždne, ale musím ju naozaj pochváliť, stojí za tie peniaze. Na Facebooku mi poradili aj s inštaláciou, a hlavne kvalitnú PRO Endurance micro pamäťovú kartu, ja mám od Samsungu tú pro endurance 128 GB, takže s ňou to funguje, hlásim. Kúpil by som znova.

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu,
Ak by ste na začiatku alebo v priebehu používania mali akékoľvek otázky, položte ich tu v Heureka Poradni, alebo môžete kontaktovať našu zákaznícku podporu na FACEBOOK stránkach Mio Česká republika a Slovensko, stačí nám napísať priamo do správy a prípadne vložiť fotografie, screenshoty a videá.

• 2,5K natáčanie
  • skvelé zábery
  • 60 snímok za sekundu vo Full HD
  • bezplatné doživotné aktualizácie radarov a rýchlostných radarov
  • pekný dizajn
  • obraz zo zadnej kamery možno prepnúť na displej prednej kamery pomocou jediného tlačidla

skvelé skúsenosti, rýchlo pripojený kábel so zadnou kamerou a funguje bez problémov

Mio MiVue 818

Mio MiVue 818

• veľmi pekné zábery, 2K natáčanie, niekedy som si vybral 60 fps
  • funkcia dosledovania auta )find my car) na parkovisku je zaujímavá, párkrát sa hodila
  • radary a rýchlostné radary, rýchlostné obmedzenia - to všetko je zapnuté a používam to denne
  • doživotné bezplatné aktualizácie radarov
  • veľmi dobre čitateľné poznávacie značky

palubná kamera je značková a očakával som kvalitnú prevádzku, vybral som si dobre, cena je prijateľná a výkon je veľmi dobrý, spokojnosť

Zakúpený v Extreme Computers

• skvělá kvalita natáčania, aj po priblížení jčitateľné poznávacie značky
  • set 2 kamer
  • slušné zábery aj v noci
  • radarové a merané úseky, podrobné a celkom presné upozornenia na rýchlosť
  • superkapacitor

Kvalitná a hlavne spoľahlivá autokamera, dobre slúži a hlavne má dobre urobené radary a presné zobrazenie rýchlosti, upozornenia v slovenčine a parkovací režim sú dobre urobené.
Kvalitné zábery sú samozrejme zásluhou kamery, ale aj čistého čelného skla a micro SD karty - kamera vie, keď je karta nekvalitná. Pozor na SD karty do iných zariadení, napríklad do fotoaparátov alebo dronov. Nutnosť pre autokamery je napr. Kingston Pro Endurance!

Mio MiVue C420 Dual

Mio MiVue C420 Dual

Zakúpený v Extreme Computers

• celkom dobré zábery z prednej aj zadnej kamery
  • poznávacie značky sú veľmi dobre čitateľné
  • zaujímavé je, že G-senzor sa dá úplne vypnúť
  • slučka natáčania sa dá nastaviť na viac ako 5 minút!
  • tretie tlačidlo umožňuje prepnúť obraz zo zadnej kamery na displej prednej kamery, a to v štyroch zobrazeniach (celý obraz, výrezy atď.)
  • zadný obraz tak umožňuje dobré vycúvanie
  • fotografuje z prednej aj zadnej kamery aj počas natáčania - stlačením jediného tlačidla

skvelá sada autokamier, prekvapila ma nízka cena za takúto značkovú kameru a kvalita natáčania a možnosť použitia tlačidiel pri dlhšom stlačení

Zakúpený v Alza.sk

• 4K, ktoré som nečakal, že bude tak kvalitné aj v autokamere, v podstate na úrovni lepšieho mobilného telefónu
  • aj v tuneli dokáže rozpoznať meraný úsek, veľkou výhodou je, že aj keď nemá signál GPS, upozorní ma na koniec meraného úseku a koľko metrov mi zostáva na konci tunela
  • dokáže vyhodnotiť, že karta SD nie je vhodná pre autokameru, takže na displeji oznámi, že chce formát atď. To je znamenie, že chce kvalitnejší kus. Tá špeciálne pre autokamery je Kingston Pro Endurance a funguje skvele
  • má štandardné mini USB pre audio-video zariadenia, rovnaké ako mám u Sony kamery
  • náhradné fólie a nálepky pre držiak sú súčasťou balenia
  • určite parkovací režim, môžem ho podrobne nastaviť a zaznamenáva to, čo by mal
  • superkapacitor
  • hral som sa s G-senzorom v menu a potom to nahrávalo veľa krízových videí, stačí ho vrátiť do stredu a nahráva sa tak, ako má
  • na začiatku som tiež aktualizoval firmvér z webovej stránky Mio len pre prípad a všetko bolo v poriadku, zlepšilo to funkcie

Za mňa veľká spokojnosť, v balení sú náhradné nálepky a fólie pre držiak, 4K je takmer lepší ako v mobilnom telefóne.
Na začiatku po zakúpení to chce odladiť používanie kamery, ako už u každého zariadenia, takže párkrát nabiť, vybiť núdzovú batériu (nie je to to isté ako interná batéria, ktorú tu nahradil superkondenzátor), porovnať nastavenia, zbytočne sa nehrať s G-senzorom a aktualizovať firmvér od Mio.
Kamera má naozaj pekné videá a v noci na HDR režim takmer najlepšie, aké som videl na youtube. Kúpil by som znova!

Mio MiVue 846 WiFi GPS

Mio MiVue 846 WiFi GPS

Pridané: 20. novembra 2023

(naposledy upravené 20. novembra 2023)

• veľmi kvalitný obraz. Rozlíšenie Full HD a 60 snímok za sekundu
  • dokážem prečítať poznávaciu značku aj proti slnku - vyžaduje to však aj dobre vyváženie kamery za zrkadlom, umiestnenie viac doľava a nasmerovanie dole pred seba. Predovšetkým to chce čisté a čo najmenej poškodené čelné sklo!
  • dosť slušné zábery aj v noci, s HDR a 30 fps sú lepšie, ale závisí to aj od čistoty skla
  • GPS mi presne v metroch a sekundách ukáže, kde meranie začína a končí, a oznámi mi to s časovým predstihom
  • baterka mi vydrží až 15 minút bez napájania, to je dobré. Dá sa zapnúť a fotiť a natáčat aj vonku
  • Zadnú kameru A50 som pripojil cez bočný konektor. Tá mala v balení rozdeľovací kábel
  • alfa a omega - kvalitná SD karta, na radu som kúpil Kingston PRO endurance a všetko funguje
  • dokáže vyhodnotiť, že niektoré karty SD sú zlé - to je výhoda. Nevýhodou je, že nie každý kupujúci pochopí, že problém je v SD karte a nie na strane kamery :-)
  • napájanie prostredníctvom držiaka jednoducho chce zacvaknúť dovnútra, nie je to ťažké, len sa to musí urobiť. Inak by mohol vypadnúť pri každom zatrasení. Takže aj mne stačilo normálne cvaknúť a kamera funguje skvele
  • Batéria vydrží aj 15 minút bez napájania (skvelý výkon na autokameru), dôležité je sa o ňu starať ako o každú batériu a každú autokameru. Teda nenechávať ju v krutých mrazoch alebo horúčavách, občas dobiť pri dlhších jazdách alebo doma na nabíjačke mobilu

Túto palubnú kameru máme už asi pol roka a musím povedať, že je to ďalšia celkom hodnotná súčasť výbavy auta. Robí kvalitné videá, poznávacie značky sa dajú rozoznať aj na 10 metrov, v menu sa dá rýchlo pohybovať, a ak chcem súbor z červeného tlačidla, ako je to núdzové, mám ho prenesený do telefónu asi za minútu.
Správy o batérii sa našťastie nepotvrdili. Kamera sa síce po odpojení zo zásuvky vypne, ale to je automatické. Môžete ju opäť zapnúť z boku tlačidlom a 15 minút beží na batériu, nahráva a fotí a môžete prechádzať a prenášať videá. Záleží aj na stave nabitia a na tom, ako sa oň starám.

Overený zákazník Alza.sk Henrich

Pridané: 20. novembra 2023

(naposledy upravené 20. novembra 2023)

• Cena/vykon
  • Celkom mala
  • Ľahké ovládanie
  • Sama sa zapne pri jazde
  • Keď je noc a prší tak je kvalita videa slabšia, no nenatacam film do kina na dôkazni materiál stačí

Kupoval som ju za 26,9 € čo oproti 40-50€ kameram robí tú istú prácu....ak to niekto chce hádzať na YouTube alebo FB tak tá kvalita videa v noci a za dažďa má svoje muchy no pri dokazovaní stačí....

70mai Dash Cam 1S

70mai Dash Cam 1S

Overený zákazník Alza.sk marek

Pridané: 19. novembra 2023

(naposledy upravené 19. novembra 2023)

• pomer cena vykon

Milan Milan

Pridané: 16. novembra 2023

• krásne zábery, naozaj pekné
  • rýchlo sa odoberá z držiaka
  • objektív sa otáča nadol a nahor podľa potreby a podľa skla
  • displej je pekne čitateľný v noci aj cez deň
  • upozornenie na radary je pekne v slovenčine (aktualizácia najprv)

Pekná a funkčná, stálo to za to. Je intuitívna, ľahko sa používa, tlačidlá sú dostatočne mäkké. Zábery sú na kameru do auta nádherné. Kvalitná značka.

Niceboy PILOT Q7 2K

Niceboy PILOT Q7 2K

Spĺňa moje požiadavky.

Reakcia značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení kamery do auta Niceboy PILOT Q7 2K. Pěkný den, Niceboy

Daniel Daniel

• superkapacitor
  • celkom dobré zábery, dobrá kvalita videa
  • dve kamery zaznamenávajú udalosti pri parkovaní

Splnili očakávania, najmä po zaparkovaní, môže nastaviť pohyb aj náraz auta, a potom môže nahrávať z oboch kamier, opakovane - potrebné ďalšie stabilná smartbox mio nabíjačka, ale je pomerne lacná. Kamera a zábery celkom dobré.

Daniel Daniel

Pridané: 15. novembra 2023

• 4K
  • videá v noci
  • Upozornenia na rýchlosť a radary v slovenčine
  • Slovenská aplikácia a menu kamery

Úžasné videá, plynulé ovládanie. Už zbieram dôkazy. Núdzové zábery majú minimálne 3 minúty, to mi vyhovuje.

NAVITEL R980 4K

NAVITEL R980 4K

Overený zákazník Alza.sk D.

Pridané: 14. novembra 2023

Zakúpený v Alza.sk

• Pouzivame kratko, ale zatiaľ spokojnosť.

• 2 kamery v jednom balení
  • 60 fps alebo 2,5K snímanie vytvára krásne denné zábery, v noci jedna z najlepších kamier do auta na trhu, mal som 5 kamier a viem, o čom hovorím
  • má zaujímavý parkovací režim, funguje perfektne, dá sa nastaviť detailne
  • všetko sa dá preniesť cez WIFI do mobilu

Zadnú kameru používam ako odparkovaciu kameru, pri odparkovaní vidím zadnú časť, dávam ju na displej prednej kamery. Keďže má veľmi veľký záber, vidím všetko na ulici, čo sa blíži alebo čo sa deje, pomáha mi to vyhnúť sa nehode

Mio MiVue 886

Mio MiVue 886

• bezkonkurenčné snímanie v rozlíšení 4K, nádherné zábery
  • má vnútornú batériu, keď je auto vypnuté, kamera sa vypne, ale môžem ju znova zapnúť tlačidlom a urobiť niekoľko fotografií a videí
  • držiak je pripevnený k sklu prostredníctvom fólie, ktorá sa nelepí a drží veľmi pevne
  • veľmi presné radary, rýchlostné prekážky a prekročenie rýchlosti
  • čím rýchlejšie jazdím, tým skôr ma to upozorní, je to šikovná funkcia
  • parkovací režim môže aj timelapse, alebo aj bez napájania to môže fungovať, lebo má vnutornou bateriu

vynikajúci kamera, nenašiel som lepšiu

Mio MiVue C312

Mio MiVue C312

Pridané: 10. novembra 2023

(naposledy upravené 10. novembra 2023)

Zakúpený v hacom.sk

• v pracovnom aute, len na natáčanie
  • veľmi dobré a použiteľné denné zábery
  • pomer cena/výkon je dobrý
  • značka kvality
  • nemá žiadne zbytočné funkcie navyše
  • iba núdzové nahrávanie
  • malý, pekný dizajn s prísavným držiakom

veľmi vyhovuje

Mio MiVue A50

Mio MiVue A50

Overený zákazník K24.sk Overený zákazník

Zakúpený v K24.sk

• čisté pekné zábery
  • uhol v držiaku sa dá nastaviť
  • kábel microUSB
  • maličká, takmer neviditeľná

Veľmi pekné zábery, kábel dlhý asi 8 metrov. Dôležité je, aby kábel nebol napnutý, mal by byť trochu viac, aby sa pri zabuchnutí dverí kufra nevytrhol z kamery. Ale to sa stalo len raz.

Overený zákazník K24.sk Overený zákazník

Pridané: 10. novembra 2023

(naposledy upravené 10. novembra 2023)

Zakúpený v K24.sk

• 4K nemá chybu, krásne zábery, čisté
  • parking mod
  • superkapacitor
  • držiak sa dá rýchlo vybrať

Pravdepodobne najlepšia autokamera, akú sme doteraz v rodine mali, 4K snímanie robí svoje. Dokonca lepšia ako 4K z manželovej pracovnej kamery, myslím, že Mio je lepšia značka.
Dobrý je najmä parkovací režim, nastavuje sa pomerne presne a čo je najdôležitejšie - funguje aj pri pohybe okolo auta, nielen pri drgnutí. Sme veľmi spokojní.

Zobrazujem 61 - 80 zo 500 recenzií 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25