Najnovšie recenzie zo sekcie Kamery do auta

Anonym Anonym

Pridané: 16. januára 2024

(naposledy upravené 16. januára 2024)

• Kvalita videa, cena.
  • Zatiaľ nič

Kvalitné 4K video. Zabudovaná GPS a pravidelne aktualizovaná databázu. Veľmi dobrá cena vzhľadom na kvalitu. Kvalitný držiak, z ktorého sa dá kamera rýchlo a pohodlne zosadiť. Široký až 170° záber. Určite odporúčam za tú cenu. Ak sa ju naučíte používať, tak sa používa naozaj jednoducho.

NAVITEL R67 2K

NAVITEL R67 2K

Overený zákazník Agem Computers s.r.o. Štefan

Pridané: 8. januára 2024

Zakúpený v Agem Computers s.r.o.

Zatiaľ funguje tak ako má.

LAMAX T6 GPS WiFi

LAMAX T6 GPS WiFi

Overený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Overený zákazník

Pridané: 3. januára 2024

Zakúpený v T.S.BOHEMIA a.s.

• Malá šikovná neprekáža jednoduchá inštalácia.
  • Nefunguje aplikácia, nefunguje kondenzátor,na malom displeji sa zle orientuje

Druhý krát by som už nekúpil.

Pridané: 30. decembra 2023

Super investicia

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu,
Ak by ste na začiatku alebo v priebehu používania mali akékoľvek otázky, položte ich tu v Heureka Poradni, alebo môžete kontaktovať našu zákaznícku podporu na FACEBOOK stránkach Mio Česká republika a Slovensko, stačí nám napísať priamo do správy a prípadne vložiť fotografie, screenshoty a videá.

Overený zákazník Alza.sk Ivan

Pridané: 23. decembra 2023

Zakúpený v Alza.sk

• Výborná kvalita snímania!
70mai Dash Cam 1S

70mai Dash Cam 1S

Pridané: 22. decembra 2023

Zakúpený v Alza.sk

Túto kameru mám aj ja v aute a som s ňou spokojná, tak som sa rozhodla ju kúpiť aj bratovi ako vianočný darček.

LAMAX C3

LAMAX C3

Overený zákazník Alza.sk Mudrlant

Pridané: 20. decembra 2023

Zakúpený v Alza.sk

Nič prevratné, ale šľape..

Overený zákazník MALL.SK Ján

Pridané: 16. decembra 2023

Zakúpený v MALL.SK

• Kvalitná kamera malých rozmerov ktorá nezaberá príliš veľa miesta na čelnom skle, takže pri vhodnom umiestnení nezavadzia vo výhľade z miesta vodiča.
  • Celkom dobrý softvér na prehliadanie prejdenej trasy v počítači s možnosťou zobrazenia pohybu vozidla na google mapách.

Zatiaľ žiadna nevýhoda

DOD GS980D Dual

Overený zákazník DOD-TEC.sk Overený zákazník

Pridané: 9. decembra 2023

Zakúpený v DOD-TEC.sk

Má to byť darček na vianoce pod stromček tak dúfam, že sa polovička poteší. Ja sa do kamier až tak nevyznám, ale podľa toho čo som čítala je to to naj čo sa dá kúpiť:) Tak dúfam, že tomu tak aj bude...

Niceboy Pilot S5 GPS + WiFi

Niceboy Pilot S5 GPS + WiFi

Pridané: 8. decembra 2023

Zakúpený v Alza.sk

• Výhodou je malá veľkosť kamery, takže neprekáža vo výhľade
  • Jednoduche ovladanie kamery
  • Sledovanie pomocou GPS a možnosť pripojenia wi-fi

Spĺňa všetko, čo od kamery potrebujem.

Reakcia značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení autokamery Niceboy PILOT S5 GPS + Wifi. Pěkný den, Niceboy

70mai Rear Camera Midrive RC12

70mai Rear Camera Midrive RC12

Pridané: 6. decembra 2023

• nenápadná
  • kábel sa nedá rozpojiť
  • koncovka má L tvar takže ju nieje možné prestrčiť cez káblový husí krk zadných dverí.
  • Záznam cez folie nič moc.
Nextbase 222G

Nextbase 222G

Overený zákazník hacom.sk Overený zákazník

Pridané: 4. decembra 2023

(naposledy upravené 4. decembra 2023)

Zakúpený v hacom.sk

• super kvalita a dobrú cenu
Mio MiVue 733 WIFI

• ostrosť obrazu za dňa
  • pevná konštrukcia
  • kompaktné rozmery
  • FullHD

Do auta ideálna autokamera.

Reakcia značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení kamery do auta Niceboy PILOT Q7 2K. Pěkný den, Niceboy

70Mai Dash Cam A800S

70Mai Dash Cam A800S

Overený zákazník SUNNYSOFT.sk Overený zákazník

Pridané: 27. novembra 2023

(naposledy upravené 27. novembra 2023)

Zakúpený v SUNNYSOFT.sk

kamera prisla uplne z vybytou bateriou 10x sa vypla kym 1x nastartovala + po pridani zadnej kamery ma aj po tyzdni problem nastartovat a udrzat sa v chode...takto si produkt za vyse 100€ nepredstavujem

NAVITEL AR202 NV

NAVITEL AR202 NV

Overený zákazník Alza.sk Ihor

Pridané: 24. novembra 2023

(naposledy upravené 24. novembra 2023)

Zakúpený v Alza.sk

niekedy sa sama vypne. celkovo ok.

Mio MiVue 955W Dual

Mio MiVue 955W Dual

Pridané: 21. novembra 2023

(naposledy upravené 21. novembra 2023)

• super 4K video, čisté, pekné
  • počas dňa vidím poznávacie značky na 15 metrov a viac. V noci asi 8-10 metrov
  • 2,5K s HDR v noci na zadnej kamere funguje naozaj dobre
  • niektoré veci môžete ovládať hlasom, skúšal som núdzové nahrávanie a naozaj sa začne nahrávať
  • kamera sa dá rýchlo odstrániť z držiaka
  • všetko v slovenčine
  • má aj hlásenia v slovenčine, stačí si nainštalovať hlas z mobilnej aplikácie
  • sofistikovaný dohľad nad parkovaním auta, režim pohybu a nárazov, natáča z prednej aj zadnej kamery s celkom dobrým uhlom záberu okolo

Mám ju len 3 týždne, ale musím ju naozaj pochváliť, stojí za tie peniaze. Na Facebooku mi poradili aj s inštaláciou, a hlavne kvalitnú PRO Endurance micro pamäťovú kartu, ja mám od Samsungu tú pro endurance 128 GB, takže s ňou to funguje, hlásim. Kúpil by som znova.

Mio MiVue 798 Dual Pro

Mio MiVue 798 Dual Pro

Overený zákazník Extreme Computers Overený zákazník

Zakúpený v Extreme Computers

• 2,5K natáčanie
  • skvelé zábery
  • 60 snímok za sekundu vo Full HD
  • bezplatné doživotné aktualizácie radarov a rýchlostných radarov
  • pekný dizajn
  • obraz zo zadnej kamery možno prepnúť na displej prednej kamery pomocou jediného tlačidla

skvelé skúsenosti, rýchlo pripojený kábel so zadnou kamerou a funguje bez problémov

Overený zákazník Extreme Computers Overený zákazník

Zakúpený v Extreme Computers

• veľmi pekné zábery, 2K natáčanie, niekedy som si vybral 60 fps
  • funkcia dosledovania auta )find my car) na parkovisku je zaujímavá, párkrát sa hodila
  • radary a rýchlostné radary, rýchlostné obmedzenia - to všetko je zapnuté a používam to denne
  • doživotné bezplatné aktualizácie radarov
  • veľmi dobre čitateľné poznávacie značky

palubná kamera je značková a očakával som kvalitnú prevádzku, vybral som si dobre, cena je prijateľná a výkon je veľmi dobrý, spokojnosť

Zobrazujem 41 - 60 zo 500 recenzií 1 2 [ 3 ] 4 5...25