Najnovšie recenzie zo sekcie Kamery do auta

70Mai Dash Cam A810 4K + backup camera RC12

Overený zákazník SUNNYSOFT.sk E.S.

Pridané: 22. apríla 2024

Martin Mišech Martin Mišech

Pridané: 22. apríla 2024

• dizajnovka
  • priliš velka
  • malo ostre video až by som povedal že rozmazane
  • aplikacia nefunguje ako ma
  • problem sparovat vez wifi

Rozhodne neodporučam.

Reakcia značky Niceboy

Mrzí nás, že autokamery Niceboy PILOT S5 GPS + Wifi nenaplnila Vaše očekávání a tedy ji nedoporučujete.
Pokud potřebujete poradit s nastavením, nebo fungováním kamery, obraťte se prosím na naši zákaznickou podporu: [email protected]/+420 733 555 255.
Děkujeme za recenzi. Pěkný den. Niceboy

70mai Dash Cam A800S + Rear Cam Set

70mai Dash Cam A800S + Rear Cam Set

Overený zákazník SUNNYSOFT.sk Jozef

Pridané: 16. apríla 2024

Zakúpený v SUNNYSOFT.sk

K produktu po montáži bude možné vyjadrenie

Overený zákazník SUNNYSOFT.sk Jozef

Pridané: 16. apríla 2024

Zakúpený v SUNNYSOFT.sk

Produkt ešte nieje vo vozidle takže hodnotenie bude možné napísať až po montáži a vyskúšaní.

Garmin Dash Cam 57

Garmin Dash Cam 57

Overený zákazník K24.sk Overený zákazník

Pridané: 14. apríla 2024

Zakúpený v K24.sk

• Dobre rozlisenie 1440p, SPZ su citatelne.
  • Jednoduche nastavenie.
  • Maly rozmer a magneticke prichytenie na sklo.
  • Rychla odozva na hlasove prikazy.
  • Dlhy a tenky kabel.

Velka spokojnost, funguje presne ako ma. Garmin je etablovana a spolahliva znacka.
Kvalitne spacovanie vyrobku.
Micro USB na USB A kabel moze byt problem v novsich autach, kde uz je iba USB C konektor.

Pridané: 10. apríla 2024

Zakúpený v DOD-TEC.sk

• Jediné čo by som vytkol je že na držiaku je GPS, tak je trošku väčší

Extremne kvalitné zábery a ochrana aj pri parkovaní. Čo sa nám už viackrát stalo, že nám poškriabali auto. Teraz sa už nemusím báť

Pridané: 8. apríla 2024

• cena produktu

Vynikajúci model na všetky situácie, či prší, sneží, v zhoršenej viditeľnosti aťd.

Pridané: 1. apríla 2024

Zakúpený v DOD-TEC.sk

asi najlepšie by bolo keby som mohol zdieľať videá z jazdy, lebo to by človek hneď pochopil. TOPKA na trhu určite

Pridané: 31. marca 2024

• KVALITA KVALITA KVALITA
  • hĺbka detailov na videu je fakt perfektná
  • Málo nových modelov
  • Ceny sú samozrejme vysoké

Mám už od nich druhú kameru a ak budem potrebovať ďaľšiu tak voľba bude jasná. DOD je kvalita asi ako ROLLS ROYCE medzi autami, rokmi overená a stále o krok vpred.

Pridané: 30. marca 2024

Zakúpený v DOD-TEC.sk

Veľmi drahá kamera, ale za kvalitu sa platí aj ked je XY alternatív na trhu tak neľutujem túto investíciu. Každému kto váha poviem len jedno, aby Vás nemrzelo keď sa Vášmu auto, alebo Vám nedajbože niečo stane, že ste to nemali na zázname, ktorý sa dá použiť a je na ňom viditeľné SPZ, aťd všetk čo potrebujete pri dokazovaní.

Gitup VIOFO A119 Mini 2

Gitup VIOFO A119 Mini 2

Overený zákazník isix.cz petrpan

Pridané: 27. marca 2024

Zakúpený v isix.cz

• Celkem male rozmery na to ze ma i displej
  • Bezproblemove spojeni s mobilem pres wifi
  • Lehka montaz
Mio MiVue R850T

Mio MiVue R850T

Marek Marek

Pridané: 21. marca 2024

• prepínanie obrazu na zrkadle medzi prednou, zadnou alebo oboma kamerami súčasne
  • Vzadu vidím celý obraz, aj keď sú vo vozidle prekážky. Pretože kamera je vzadu vo vozidle
  • skvelé zábery, krásne videá
  • zrkadlo sa neleskne a svetlá áut za mnou ma vôbec nerušia
  • online aktualizácie radaru a firmvéru a ďalšie

Určite som chcel zrkadlovú, pretože kamarát ju mal a je to naozaj dobrý nápad. Na trhu sú však len lacné a často dosť problematické kúsky, takže som chcel čo najviac funkcií a čo najmenej problémov. Nakoniec som si vybral tento, je síce drahší, ale má všetko, čo potrebujem, a navyše funkcie, ktoré som nikde nevidel. A čo je hlavné, funguje bez akýchkoľvek problémov.

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu,
Ak by ste na začiatku alebo v priebehu používania mali akékoľvek otázky, položte ich tu v Heureka Poradni, alebo môžete kontaktovať našu zákaznícku podporu na FACEBOOK stránkach Mio Česká republika a Slovensko, stačí nám napísať priamo do správy a prípadne vložiť fotografie, screenshoty a videá.

Mio MiVue E60

Mio MiVue E60

Anonym Anonym

Pridané: 20. marca 2024

• 2,5k natáčanie
  • dokáže nahlásiť auto, ktoré sa rýchlo blíži zozadu
  • zachytáva pohyb okolo vozidla, keď je vozidlo zaparkované
  • krásne videá

Dopĺňa prednú kameru mio 955W, má samostatný konektor na kamere. Zadná kamera má veľmi dlhý kábel, dá sa ľahko pripojiť

NAVITEL R300 GPS

NAVITEL R300 GPS

Overený zákazník Alza.sk Zdeno Burysek

Pridané: 17. marca 2024

Zakúpený v Alza.sk

• Za malo penazi, pomerne dobry produkt, mam uz druhu, predosla mi vydrazal 5 rokov, este funvuje ale sa vypina , bol to sice starsi model ale Avitel odporucam...
  • Neviem, ci to neviem nastavit, ale nepise udaj o rychlosti do videa, moze to byt aj moja vevedomost

V podstate za ru cenu super...

Niceboy PILOT Q7 2K

Niceboy PILOT Q7 2K

Overený zákazník Alza.sk Štefan

Pridané: 17. marca 2024

• Zatiaľ v pohode.
  • Nedá sa sťahovať priamo z kamery musí sa vybrať karta. Kábel slúži len na napájanie.

Kvalita cena. Ešte málo skúšaná.

Reakcia značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení kamery do auta Niceboy PILOT Q7 2K. Pěkný den, Niceboy

DOD RC500S

DOD RC500S

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 14. marca 2024

• Super kamera.
  • Perfektne vyzerá.
  • Super automatický parkovací režim.
  • Má a robí čo potrebujem.
  • Príliš vysoká cena, hlavne pokiaľ budete potrebovať pozáručný servis, teda po dvoch rokoch.
  • U výhradného dovozcu týchto kamier pre SR a ČR zahŕňa servis podľa mojej skúsenosti len nové natiahnutie firmwéru.
  • Pokiaľ to pôjde! U mojej 500-vky to nešlo!
  • Moja druhá 800-vka, v ktorej je len iný firmwér, už blbne tiež.
  • Náhradné diely nie sú. A keby ich nebodaj zohnali, oprava by už bola nerentabilná.
  • Tá moja aj tak dopadla.

Takže príliš drahá hračka na dva roky.
To si kúpim radšej každé dva roky dve samostatné kamery dopredu a dozadu každú za stovku.

Sentry XDR102

Pridané: 24. februára 2024

• Intuitívne ovladanie
  • Vysoké rozlisenie
  • Veľa potenciálne užitočných funkcii
  • Kamera má problém s príjmom gps/glonass signalu
  • Kvôli problému so signálom nie je možné využiť mnohé užitočné funkcie

Napriek umiestneniu kamery na čelné sklo kamera vôbec, alebo len sporadicky zachytí gps signál a teda funkcie ako rýchlosť, poloha, upozornenie na radar atď sú nepoužiteľné...

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu,
ad SIGNAL - Tieto kamery nemajú problémy so signálom GPS alebo Glonass, pravdepodobne ide o individuálnu chybu. Kontaktujte servis MIO na čísle 0420 381 489 888

Mio MiVue J85 WIFI

Mio MiVue J85 WIFI

Anonym Anonym

Pridané: 20. februára 2024

• Plus je zadná kamera a prkovací mód
  • Po roku som zistil, že nahrávanie na SD kartu nie je kontinuálne, ale medzi jednotlivými záznamami je cca 1min. "okno". Je to mrzuté hlavne vtedy ked sa v tom okne stane niečo dôležité - na čo som v podstate aj doplatil :/
  • Momentálne kamera nevie spolahlivo komunikovať s aplikáciou a záaznamy sú prázdne :( Pozorujem, vypadávanie spojenia, nekonečné načitanie GPS... Možno nejaká zlá aktualizácia. Skôr to ale vidím na skončenie podpory pre túto kameru zo strany výrobcu.
  • Kamera sa stáva nepoužiteľnou. Neviem či je to soft, alebo iná závada, každopádne považujem túto kameru za nespoľahlivú

Užívateľská skúsenosť je zlá - kamera je nespoľahlivá a komunikácia s aplikáciou je tragická. Ako "black box" je nepoužiteľná. Záznam nie je spoľahlivý.

70Mai Dash Cam M300

70Mai Dash Cam M300

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 20. februára 2024

(naposledy upravené 17. marca 2024)

• Rozmery
  • Relativne rychly prenos cez wifi
  • Spracovanie
  • Kvalita videa je dost biedna

Zial kameru nemozem odporucit, lebo udajne 2K video vyzera ako 720p. SPZ oproti iduceho auta aboslutne necitatelne. Kvalita videa v noci je tragicka. Kupil som si v podobnom dizajne Mio J30 a kvalita videa je uplne inde.

Zobrazujem 1 - 20 zo 500 recenzií [ 1 ] 2 3 4 5...25