Najnovšie recenzie zo sekcie Kamery do auta

Overený zákazník Alemat.sk Overený zákazník

Pridané: 9. decembra 2021

Zakúpený v Alemat.sk

• Vysoké rozlíšenie
  • naozaj jednoduchá inštalácia kamery
  • používanie ľahké aj pre elektro laikov ako som ja

Používam kameru už niekoľko týždňov a zatiaľ vyhovuje , za mňa funkcia na jednotku.

Mio MiVue 886

• Režim parkovania
  • rýchla 5 GHz wifi na prenos záberov a nastavenie kamery
  • Natáčanie v rozlíšení 4K vyzerá luxusne
  • ostatné funkcie OK

Týždeň testovania a skvelý zážitok, naozaj 4K vyzerá dobre aj v porovnaní s mojimi ostatnými 4K kamerami, ktoré nie sú v aute.
Všetko funguje tak, ako má. Je to nabitý stroj!

Reakcia značky Mio

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu,
ak budete mať prípadné otázky, položte ich tu na Heuréka Poradni, prípadne sa môžete obrátiť na našu zákaznícku podporu na FACEBOOK stránkach Mio Česká republika a Slovensko (MioCZSK).
Ďakujeme, tím MIO

Overený zákazník MUZIKER.sk Overený zákazník

Zakúpený v MUZIKER.sk

• OBRAZ + ZVUK

Reakcia značky Niceboy

Moc děkujeme za hodnocení a doporučení kamery do auta Niceboy PILOT Q9. Pěkný den, Niceboy

70Mai A800

70Mai A800

Overený zákazník SmartPanda.sk lucx

Pridané: 5. decembra 2021

(naposledy upravené 5. decembra 2021)

Zakúpený v SmartPanda.sk

• rozlíšenie
  • zadná kamera
  • rýchla montáž
  • nedokáže robiť časové slučky nahráva v kuse alebo nenahráva vôbec
  • musí byť stále v napájani ak chcem aby ostala v nastavení security
  • ADAC funguje ako sa mu chce
  • nedaju sa upraviť zvuky
  • pri sťahovaní videa sa niekedy sťahovanie bezdôvodne preruší
  • nemá ir
  • pri stieračoch sa pustí funkcia nahrávanie nehody citlivosť ubrata na minimum pomôže len deaktivovať

kupoval som ju na základe recenzií a videí ale spravil som chybu.. potreboval som kameru ktorá po skončený jazdy sa prepne do režimu pir detektor s loop režimom s nastaviteľnou dĺžkou záznamu + vifi aby slúžilo ako pripojenie externéj pamäti.
túto kameru keď spáruješ s telefónom tak prestane nahrávať a video si musí sám užívateľ stiahnuť ( kamera za 10€ má v sebe software ktorý ukáže kde bol detekovany pohyb alebo zmena ktoré aktivovali nahrávanie) a teraz keď máš 3 ,2 alebo 1 min videá z celého dňa noci kde sa nič nedeje len beží statický obraz (hľadaj možno nájdeš to čo hľadáš).
externé ukladanie dát ..toto nejako nevyšlo pretože na to sú určené 4g kamery ktoré záznam ukladajú na server ( však ich cena je 300€< ).
táto kamera na pripojenie cez vifi potrebuje mať zapnuté určenie polohy inak sa nevie pripojiť s telefónom načo to bolo dobré ? .. nechápem.
hlasové upozornenia v režime ADAC sú otravné (keď jazdíte v 3 prúdovke pochopite) ocenil by som keby sa dali upraviť za vlastné zvuky.
kamera má režim kde sa po časovom intervale 10 20 min prepne do režimu security a po naštartovaní by mala fungovať v režime drive no a tu je problém keď sa vypne už sa nevie zapnúť pomôže len vyp. zapnúť napájanie čiže ju musím máť zapnutú stále ..ale na záver jedna výhoda v zime nezamrne celé sklo pretože okolo kamery je malý 10 cm kruh

DOD LS500W+

DOD LS500W+

Overený zákazník DOD-TEC.sk Overený zákazník

Zakúpený v DOD-TEC.sk

• Kvalita

Overený zákazník XXLTUZEX Pelďo

Pridané: 4. decembra 2021

Zakúpený v XXLTUZEX

• Dobrý viditeľnosť aj v tme
  • Kvalitné snímanie
  • katastrofa preťukavat sa v menu, mohol mať aspoň o ten jeden gombík naviac. Zbytočne komplikovane kombinácie dlhých a krátkych stlačení..
  • Odpaja sa z aplikácie, alebo sa ani nevie pripojiť.
  • Keď zapnem wifi niekdy mi úplne zazoomuje a nedá sa to nijak odzoomovať len vypnúť kameru
  • Pri odpojení kameri zo zásuvky sa nedá dostať k uloženým videa, lebo kamera nemá vlastný zdroj

Celé zle táto kamera, hlavne ten pohyb v menu. O appke co stále štrajkuje nehovoriac. Odpája sa, pripája spúšťa stále nové nahrávanie dokola. Asi by to chcelo spraviť video manuál.

Overený zákazník sportovekamery.eu Pepo

Pridané: 1. decembra 2021

• Kvalita obrazu dobrá
  • Ovládanie intuitívne
  • Malý šikovný na sklo
  • Zapadol do interiéru vobec nieje rušivý
  • Samovoľne emergency recording si robí, ale v konečnom dôsledku mi to ale nevadí

Overený zákazník SmartPanda.sk Peter

Pridané: 30. novembra 2021

Zakúpený v SmartPanda.sk

• Set prednej a zadnej kamery, dualne zobrazenie cez appku, stahovanie videi cez integrovane wifi, vysoka kvalita obrazu

Mal som predosly model kamery 70mai ktora bola super, kvalita obrazu, pripojenie, male rozmery. Vedel som do coho idem pri tomto sete - nic nesklamalo, 2k kvalitny obraz aj v tme ci dazdi, integrovany GPS ako plus, zadna kamera full hd bohate staci na rozpoznanie ŠPZ. Za tu cenu sa nechytaju ani niektore 150 eurove kamery, urcite odporucam

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Niceboy PILOT X + GPS modul

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 21. novembra 2021

Zakúpený v MALL.SK

• Kompaktné, nezavadzia vo výhľade.

Kamerka sa na sklo lepí. V chladnejšom období lepidlo vychladne a nie je ho možné prilepiť na studené sklo.

Reakcia značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení kamery do auta Niceboy PILOT X a přejeme hodně kilometrů bez nehody.
Pěkný den, Niceboy

NAVITEL MR450 GPS

NAVITEL MR450 GPS

Overený zákazník Agem Computers s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 18. novembra 2021

Zakúpený v Agem Computers s.r.o.

TrueCam H7 rear

TrueCam H7 rear

Overený zákazník Fuego Overený zákazník

Pridané: 17. novembra 2021

Zakúpený v Fuego

• Za dva dni prevádzky, len pozitívne skúsenosti
  • Slovenské menu, podpora karty, zábery sú dostatočne ostré a čitateľné
  • Obraz kvalitný ani sa nijako nechveje...Hodnotím kladne aj možnosť wifi pripojenia
  • Môžem odporučiť v prípade , že zvažujete kúpu

Pedro Pedro

Pridané: 10. novembra 2021

• kvalitný a širokouhlý videozáznam
  • jednoduché ovládanie kamery, zvládne to každý
  • veľmi rýchly štart nahrávania po zapojení prívodu elektriny
  • kvalitný pomerne veľký displej
  • kamera je príliš ťažká, prekvapila ma svojou váhou
  • spájací mechanizmus medzi kamerou a držiakom sa mi zdá dosť malý a príliš pevný
  • prísavka mi na okne vydržala maximálne jednu hodinu, aj to keď auto stálo
  • prisvetľovacia LED dióda na prednej strane nemá v podstate žiadny význam

Kameru som kúpil na základe pozitívnych recenzií. Je fakt, že záznam videa je naozaj dosť kvalitný, určite by sa dal v prípade nejakej nehody použiť ako dôkaz. Zorné pole je širokouhlé, takže kamera sníma veľký rozsah aj do strán. Nastaviť kameru bolo jednoduché aj bez čítania návodu, ovládanie je intuitívne, jednoduché aj pre technicky menej zdatných.
Čo ma hneď po vybalení kamery z krabice prekvapilo bolo, že je pomerne ťažká. Mal som už viacero autokamier, ale každá bola oproti tejto výrazne ľahšia. Už od začiatku som mal preto obavu, či kamera bude s tou váhou dobre držať na okne auta. Keď som kameru v aute skúšal, tak ako ďalšie plus musím uviesť pomerne veľkú variabilitu nastavenia kamery do všetkých strán. Avšak to asi bolo tak všetko, čo ma potešilo. Kameru som v aute skúšal viackrát, zakaždým po krátkej dobe prísavka zlyhala a kamera z okna odpadla. Pokúšal som sa aj prísavku namočiť vodou, nepomohlo. Maximálna doba bola necelá hodina, aj to auto stálo. Z tohto dôvodu som sa rozhodol kameru vrátiť, určite by som nemal nervy na to, aby som musel neustále kameru dávať na sklo po jej odpadnutí. Možno by pomohol 3M držiak, ktorý je možné ku kamere dodatočne dokúpiť, ale ja chcem kameru používať na viacerých autách, takže toto riešenie by mi nepomohlo.
Ako už len taký nie podstatný detail by som uviedol prisvetľovaciu LED diódu na prednej strane. Tá má podľa výrobcu slúžiť len ako pomôcka, keby som chcel po nejakej nehode kamerou zdokumentovať poškodenia auta a podobne. Toto však nie je možné, lebo svetlo z LED je veľmi slabé, svieti skôr do modra a ako ďalší dôvod je veľmi slabá batéria v kamere, ktorá neumožňuje nahrávanie dlhšie ako maximálne minútu, pričom ešte aj so zapnutým LED svetlom sa to dá rátať len na niekoľko sekúnd.
Možno kamera niekomu vyhovuje, ja som sa ju rozhodol vrátiť predajcovi.

Reakcia značky LAMAX

děkujeme Vám za recenzi. Mrzí nás, že jste nespokojen s příslušenstvím pro naši kameru. Děkujeme za cenné podněty, které jsme předali produktovému specialistovi.
S pozdravem a přáním hezkého dne
Tým LAMAX Electronics

Xblitz GO SE

Xblitz GO SE

Pedro Pedro

Pridané: 7. novembra 2021

• kvalitný HD obraz
  • prísavkové uchytenie a teda môžem kameru podľa potreby prenášať do iného auta
  • kompaktné rozmery
  • nie je nikde možné zohnať 3M držiak pre túto kameru
  • nočné záznamy sú o dosť horšie, ale to je pochopiteľné

Kameru používam druhý rok a som nadmieru spokojný s obrazom a aj ovládaním. V najvyššie zvolenej kvalite nahrávky je možné pri prezeraní záznamu a pauznutí videa úplne zreteľne prečítať ŠPZ na autách, ktoré len prechádzali okolo, čo na kamerách v tejto cenovej kategórii určite nie je bežné. Takže kamera zaznamenáva (za dobrých svetelných podmienok) aj detaily, čo je dosť dôležité pri potrebe niečo zo záznamu zisťovať alebo dokazovať.
Kamera sa na sklo uchytáva pomocou prísavky, čo je praktické, len z času na čas sa uvoľní, najmä v lete, keď je čelné sklo rozpálené. Nie je nikde možné zohnať na túto kameru 3M držiak, ktorý by určite mnohí ocenili viac.

DDPAI Mola N3 GPS

DDPAI Mola N3 GPS

Overený zákazník sportovekamery.eu Overený zákazník

Pridané: 3. novembra 2021

• Vysoké rozlíšenie
  • Parkovací režim
  • Aplikácia pre mobil
  • GPS

S kamerou som maximálne spokojný. Všetko funguje ako má. Za tie peniaze lepšiu kameru momentálne nenájdete. Funkciami hravo tromfne aj niekoľko násobne drahšie kamery do auta.

Niceboy PILOT Q2 WiFi

Niceboy PILOT Q2 WiFi

Overený zákazník MUZIKER.sk Overený zákazník

Pridané: 29. októbra 2021

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Super

Reakcia značky Niceboy

Moc děkujeme za hodnocení a doporučení kamery do auta Niceboy PILOT Q2. Pěkný den, Niceboy

Uwing C6

Uwing C6

Overený zákazník NAAU.SK Overený zákazník

Pridané: 21. októbra 2021

Zakúpený v NAAU.SK

• Zle funguje
  • Nema nocne videnie
  • Po displayi sa zobeazuju v pasoch cisla

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

• Rozlíšenie
  • Appka
  • Voice commands
  • Pevne drží
  • Pri zapnutej appke nemožno používať voice commands
  • Nedá sa vypnúť zvuk pri zapatí kamery
  • Chýba medium nastavenie G senzoru, buď moc citlivé (púšťa emergency nahrávanie pri každom druhom výmole), alebo naopak, nepúšťa vtedy keď treba

Zobrazujem 481 - 500 zo 500 recenzií 1...21 22 23 24 [ 25 ]