Najnovšie recenzie zo sekcie Kamery do auta

70mai Dash Cam 1S

70mai Dash Cam 1S

Overený zákazník Alza.sk marek

Pridané: 19. novembra 2023

(naposledy upravené 19. novembra 2023)

• pomer cena vykon

Milan Milan

Pridané: 16. novembra 2023

• krásne zábery, naozaj pekné
  • rýchlo sa odoberá z držiaka
  • objektív sa otáča nadol a nahor podľa potreby a podľa skla
  • displej je pekne čitateľný v noci aj cez deň
  • upozornenie na radary je pekne v slovenčine (aktualizácia najprv)

Pekná a funkčná, stálo to za to. Je intuitívna, ľahko sa používa, tlačidlá sú dostatočne mäkké. Zábery sú na kameru do auta nádherné. Kvalitná značka.

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu,
Ak by ste na začiatku alebo v priebehu používania mali akékoľvek otázky, položte ich tu v Heureka Poradni, alebo môžete kontaktovať našu zákaznícku podporu na FACEBOOK stránkach Mio Česká republika a Slovensko, stačí nám napísať priamo do správy a prípadne vložiť fotografie, screenshoty a videá.

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Spĺňa moje požiadavky.

Reakcia značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení kamery do auta Niceboy PILOT Q7 2K. Pěkný den, Niceboy

Mio MiVue C588T Dual

Mio MiVue C588T Dual

Daniel Daniel

• superkapacitor
  • celkom dobré zábery, dobrá kvalita videa
  • dve kamery zaznamenávajú udalosti pri parkovaní

Splnili očakávania, najmä po zaparkovaní, môže nastaviť pohyb aj náraz auta, a potom môže nahrávať z oboch kamier, opakovane - potrebné ďalšie stabilná smartbox mio nabíjačka, ale je pomerne lacná. Kamera a zábery celkom dobré.

Daniel Daniel

Pridané: 15. novembra 2023

• 4K
  • videá v noci
  • Upozornenia na rýchlosť a radary v slovenčine
  • Slovenská aplikácia a menu kamery

Úžasné videá, plynulé ovládanie. Už zbieram dôkazy. Núdzové zábery majú minimálne 3 minúty, to mi vyhovuje.

NAVITEL R980 4K

NAVITEL R980 4K

Overený zákazník Alza.sk D.

Pridané: 14. novembra 2023

Zakúpený v Alza.sk

• Pouzivame kratko, ale zatiaľ spokojnosť.

• 2 kamery v jednom balení
  • 60 fps alebo 2,5K snímanie vytvára krásne denné zábery, v noci jedna z najlepších kamier do auta na trhu, mal som 5 kamier a viem, o čom hovorím
  • má zaujímavý parkovací režim, funguje perfektne, dá sa nastaviť detailne
  • všetko sa dá preniesť cez WIFI do mobilu

Zadnú kameru používam ako odparkovaciu kameru, pri odparkovaní vidím zadnú časť, dávam ju na displej prednej kamery. Keďže má veľmi veľký záber, vidím všetko na ulici, čo sa blíži alebo čo sa deje, pomáha mi to vyhnúť sa nehode

Mio MiVue 886

Mio MiVue 886

• bezkonkurenčné snímanie v rozlíšení 4K, nádherné zábery
  • má vnútornú batériu, keď je auto vypnuté, kamera sa vypne, ale môžem ju znova zapnúť tlačidlom a urobiť niekoľko fotografií a videí
  • držiak je pripevnený k sklu prostredníctvom fólie, ktorá sa nelepí a drží veľmi pevne
  • veľmi presné radary, rýchlostné prekážky a prekročenie rýchlosti
  • čím rýchlejšie jazdím, tým skôr ma to upozorní, je to šikovná funkcia
  • parkovací režim môže aj timelapse, alebo aj bez napájania to môže fungovať, lebo má vnutornou bateriu

vynikajúci kamera, nenašiel som lepšiu

Mio MiVue C312

Mio MiVue C312

Zakúpený v hacom.sk

• v pracovnom aute, len na natáčanie
  • veľmi dobré a použiteľné denné zábery
  • pomer cena/výkon je dobrý
  • značka kvality
  • nemá žiadne zbytočné funkcie navyše
  • iba núdzové nahrávanie
  • malý, pekný dizajn s prísavným držiakom

veľmi vyhovuje

Overený zákazník K24.sk Overený zákazník

• čisté pekné zábery
  • uhol v držiaku sa dá nastaviť
  • kábel microUSB
  • maličká, takmer neviditeľná

Veľmi pekné zábery, kábel dlhý asi 8 metrov. Dôležité je, aby kábel nebol napnutý, mal by byť trochu viac, aby sa pri zabuchnutí dverí kufra nevytrhol z kamery. Ale to sa stalo len raz.

Overený zákazník K24.sk Overený zákazník

• 4K nemá chybu, krásne zábery, čisté
  • parking mod
  • superkapacitor
  • držiak sa dá rýchlo vybrať

Pravdepodobne najlepšia autokamera, akú sme doteraz v rodine mali, 4K snímanie robí svoje. Dokonca lepšia ako 4K z manželovej pracovnej kamery, myslím, že Mio je lepšia značka.
Dobrý je najmä parkovací režim, nastavuje sa pomerne presne a čo je najdôležitejšie - funguje aj pri pohybe okolo auta, nielen pri drgnutí. Sme veľmi spokojní.

Zakúpený v K24.sk

• funguje bez problémov, stačí pripojiť kábel
  • káble na prepojenie s prednou kamerou sú už v tomto balení
  • veľmi pekné videá, aj keď mám na zadnej strane skla tmavší foliu
  • dokážem prečítať poznávaciu značku aj 10 metrov za autom
  • Optimálny snímač STARVIS, navyše možnosť zosvetlenia obrazu
  • 350 stupňov otočná v držiaku

Kamera funguje dobre, stačilo ju pripojiť, záznam je vyslovene skvelý, najmä v noci. Jej veľkou výhodou, ktorá nie je veľmi propagovaná, je to, že vďaka širokému uhlu záberu môže byť skvelá ako parkovacia kamera, takže obraz zo zadnej kamery môžem dať na obraz prednej kamery auta a výborne vidím, či môžem odparkovať, či niekto prichádza - to vidím už z diaľky. Jednoduché tlačidlo na prednej kamere a mám kompletný prehľad o celej ulici za sebou!

Mio MiVue C545 HDR

Mio MiVue C545 HDR

• 60 snímok za sekundu
  • režim parkovania a môže sa realizovať len z internej batérie
  • Perfektne vidím poznávaciu značku a má tiež pekné videá
  • dobrá cena, dobré natáčanie

veľmi dobrá kamera, pretože je to dobrá cena, môže nahrávať, keď niekto narazí do môjho zaparkovaného auta, nemá príliš veľa funkcií a napriek tomu má dobrú kvalitu videa

Zakúpený v K24.sk

• videá sú naozaj špičkové
  • dokonale zvláda radary a úseky
  • sa dá rýchlo vybrať z držiaka a uložiť
  • menu v slovenčine, správy v slovenčine, aplikácie v slovenčine

skvelá kamera, zodpovedajúca kvalite značky Mio

Anonym Anonym

Pridané: 9. novembra 2023

• Pekny obraz z kamery

Kamera je super, ma velmi dobru kvalitu.

LAMAX T10

LAMAX T10

Overený zákazník Alza.sk Duko

Pridané: 3. novembra 2023

(naposledy upravené 3. novembra 2023)

• Moznost pripojenia zadnej kamery
  • Kameru je mozne zapojit iba do pripojky zapalovaca

Celkovo dobra kamera,ale v buducnosti by som isiel do imeho vyrobku

70Mai Dash Cam M300

Overený zákazník Alza.sk RK

Pridané: 25. októbra 2023

• Rýchla inštalácia

Reakcia značky Mio

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu.
Ak budete mať prípadné otázky, položte ich tu na Heuréka Poradni, prípadne sa môžete obrátiť na našu zákaznícku podporu na FACEBOOK stránkach Mio Česká republika a Slovensko.

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 24. októbra 2023