Najnovšie recenzie zo sekcie Kamery do auta

Mio MiVue 818

Mio MiVue 818

Juli Juli

Pridané: 28. júla 2022

• 2K videá a super videá aj v noci, HDR atď.
  • veľa nastavení a povedala by som, že nadčasové funkcie v ponuke
  • ochrana vozidla počas parkovania sa dá nastaviť
  • prepínanie zo zadnej kamery na displej prednej kamery
  • podrobne informuje o rýchlostných radaroch a rýchlostných úsekoch
  • vyzerá dobre

Spoľahlivé, určite odporúčam. Bezchybné funkcie, skvelé zábery pre autokameru a cena je veľmi dobrá.

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu,
ak budete mať prípadné otázky, položte ich tu na Heuréka Poradni, prípadne sa môžete obrátiť na našu zákaznícku podporu na FACEBOOK stránkach Mio Česká republika a Slovensko (MioCZSK).

Mio MiVue J60

Mio MiVue J60

Joska Joska

Pridané: 28. júla 2022

Funguje podľa popisu, som celkom spokojný, dá sa dobre ovládať cez aplikáciu v telefóne, má veľké množstvo nastavení kamery cez mobil, kalibráciu, otrasový senzor a rýchly prenos videa.
Je ľahko ovládateľná, nemal som žiadny problém, videá tvoria vo Full HD dobré, čitateľné poznávacie značky. Hlási aj radary a komunikuje hlasom v slovenčine, aplikácia je tiež v slovenčine. Celková spokojnosť.

Jitinka Jitinka

• krásne videá
  • automatická slučka
  • bezplatné aktualizácie radaru

Rozhodla som sa na základe mnohých pozitívnych recenzií a odporúčania priateľa. Videá sú dobré a ostré, pekne vidí, hlási radary a vďaka GPS presne viem, kde nahrávala.
Je celkom praktický, pekný a hlavne malá. Dobre priľne na sklo.

Jarka Jarka

• nočné videnie
  • ostrý obraz
  • aktualizácie wifi cez mobil a sťahovanie do mobilu

Stálo to za tie peniaze, pretože máme zlého suseda, ktorý nám v noci naráža do auta. Kamery do auta majú v noci pri slabšom osvetlení veľa problémov, táto zaznamenala vďaka parkovaciemu režimu presne to, čo mala. Ostatné funkcie sú typické pre moderné značkové autokamery, s Mio sme nikdy nemali problém.

Jaro Jaro

• kvalitné denné natáčanie, 60 alebo i 30 snímok za sekundu
  • parking mod
  • mnohé nastavenia

Veľmi dobré videá, stačí nastaviť 30 alebo 60 alebo HDR atď. a mať čisté čelné sklo. Okrem toho sa ľahko ovláda a má perfektný parkovací režim.

Mio MiVue J85 WIFI

Mio MiVue J85 WIFI

bezik bezik

Pridané: 27. júla 2022

• bezdisplejová
  • mobilné ovládanie, mnoho rôznych nastavení
  • veľmi pekné videá, 2,5k natáčanie super
  • ľahké odstránenie z držiaka
  • nevidno za zrkadlom ani za čelným sklom

jazdíme už viac ako rok a doteraz sme mali niekoľko príležitostí použiť ho ako dôkaz, robí veľmi dobré videá a má veľa funkcií a nastavení, najmä parkovací režim je skvelý

Reakcia značky Mio

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu.
Ak budete mať prípadné otázky, položte ich tu na Heuréka Poradni, prípadne sa môžete obrátiť na našu zákaznícku podporu na FACEBOOK stránkach Mio Česká republika a Slovensko.

Mio MiVue 798 Dual Pro

Mio MiVue 798 Dual Pro

Janka Janka

Pridané: 26. júla 2022

• vysoko kvalitný záznam, naozaj dobré videá to vynahradí
  • Prekvapivo dobre fungujúci parkovací systém na ochranu vozidla
  • upozornenia na rýchlostné radary skôr ako iné radary
  • wifi prenos priamo do mobilu
  • 2 kamery v jednom balení, dlhý kábel
  • špeciálna mobilná aplikácia Mio

super kamery, dobré videá, funguje spoľahlivo

Mio MiVue M760D

Mio MiVue M760D

Kubajs Kubajs

Pridané: 26. júla 2022

• inštalácia priamo na motocykel a nielen na prilbu
  • dôležité dôkazy pre cyklistov vpredu a vzadu (obsahuje 2 kamery, inštalačnú súpravu a SD kartu)
  • skvelé fotografovanie, vysoká kvalita snímok, vodotesnosť
  • Sledovanie GPS

Úplne postačuje ako dôkaz v prípade nehody atď. Dá sa použiť aj na nakrútenie peknej trasy. Veľmi dobré video. Video použiteľné aj pri slabom osvetlení. Funkčnosť aplikácie a možnosť nastavenia kamer a kalibrácie obrazu. Odporúčam vymeniť kartu SD za väčšiu, v škatuli je už jedna zadarmo priamo vo vnútri, 32 gigabajtová, ale 128 GB je lepšia. Len pozor na to, že do škatule sa môžete dostať cez miniskrutky, krížovú skrutku veľkosti "000".

Kubajs Kubajs

Pridané: 26. júla 2022

• pasívny parking režim, chráni mi kolesá
  • kvalitné denné natáčanie, 60 snímok za sekundu
  • radary
  • možnosť snímania optiky a kalibrácie snímania

veľmi dobrá kamera, oplatilo sa mi

Mio MiVue M700

Mio MiVue M700

Pavol Pavol

• Snímanie 2K
  • vibruje pri zapnutí atď., nemusím si dávať dole prilbu a sledovať LED diódy
  • 3 LED diódy pre jasnú indikáciu toho, čo sa deje
  • 60 snímok za sekundu vo full hd vyzerá skvele
  • prenos priamo cez wifi
  • vodotesné
  • Pevne drží
  • vysoká kapacita sd karty, výhoda vďaka neprepisovaniu záznamov
  • možnosť pripojenia zadnej kamery M40

Pomer ceny a kvality pre nás cyklistov skvelý. Veľmi spokojný. Super obraz a pevne drží na prilbe. Žiadne mínusy.

Pavol Pavol

Pridané: 26. júla 2022

Kúpila sa, pripojila sa karta SD a odvtedy sme o nej nepočuli, kým sme nepotrebovali zábery. Hlási nám teda radar, ale my ho zapíname len pre mesto. Funguje to, niekoľkokrát sme stiahli zábery, aby sme zistili, čo všetko je na našich cestách.
Výhodou je, že všetko je automatické, nevieme o nevýhodách, za tie peniaze dobrá kúpa.

Helena Helena

• nočné zábery
  • rýchlostné radary na úsekoch
  • funkcie

V súčasnosti je môj manžel veľmi nadšený, nočné zábery sú oveľa lepšie ako pri starej kamere, ultra nočné videnie sa celkom vyplatilo. Radar a ďalšie funkcie sú potom skvelou čerešničkou na torte. Aktualizácia cez mobil ma príjemne prekvapila.

Nextbase 322GW

Zakúpený v Smartshop

• kvalita obrazu

David David

Pridané: 22. júla 2022

• výborný obraz v noci, aj cez den
  • sofistikovaný režim na stráženie zaparkovaného vozidla
  • Malá nenápadna
  • mnoho ďalších funkcií
  • a najmä spoľahlivosť

Nahráva v automatickej slučke, takže najstaršie aktuálne nahrávky sa vymažú novými, takže čím väčšia pamäťová karta, tým viac súborov za sebou, a môžete nastaviť minútové až päťminútové dĺžky súborov. Takže celkovo možno 20 hodín.

Mio MiVue C588T Dual

Mio MiVue C588T Dual

David David

Pridané: 22. júla 2022

• super kvalita snímania, aj po priblížení je všetko jasné a čitateľné
  • dve kamery v jednom balení za jednu cenu
  • pomerne slušné zábery v noci
  • radarové a merané úseky, podrobné a jasné upozornenia
  • malá veľkosť, jednoduché pripojenie

Zatiaľ veľká spokojnosť, najmä s parkovacím režimom a možnosťami nastavenia detailov. A denné a nočné zábery sú oveľa lepšie ako pri podobných kamerách, ktoré sme používali.

Hany Hany

Pridané: 22. júla 2022

• naozaj skvelé nočné zábery
  • radary
  • wifi pripojenie, aktualizácie a ovládanie
  • parking mod

Trochu drahšia, ale naozaj dobrá a spoľahlivá z hľadiska výkonu a funkcií, proste značka. Pre mňa je dôležitý parkovací režim s množstvom nastavení a videá v noci sú najlepšie, aké som kde videla

Robert Robert

Pridané: 22. júla 2022

• vďaka novému firmvéru mám navyše novú funkciu - úsekové meranie rýchlosti, nielen radary
  • môžem si vybrať 30 alebo 60 snímok za sekundu
  • nie je viditeľná, je pekne ukrytá, nepriťahuje zlodejov
  • parkovací režim skvelý, veľa nastavení

Najprv som aktualizoval firmvér, je to cez Wifi, všetko zatiaľ bez problémov. Dôležité je nastavenie za čelným sklom a tiež to, v akom stave je čelné sklo, ale v tomto prípade som mal šťastie, že mesiac po kúpe kamery som si musel kúpiť nové čelné sklo (kamera natočila aj moju nehodu, vďaka tomu všetko uhradila poisťovňa auta, ktoré išlo proti mne, spadol mu ľad na čelné sklo). Odvtedy sú zábery cez nové sklo ešte lepšie.
Zatiaľ som veľmi spokojný, funguje bez problémov, zábery sťahujem takmer každý deň.

Arny Arny

Pridané: 22. júla 2022

• dobré zábery pri plnohodnotnom natáčaní
  • dokáže upozorniť na radar
  • pekná a malá, schová sa

pekný dizajn a funkcie, najmä snímanie a tiež radarové upozornenie. Má tiež funkciu, ktorá ma upozorní oveľa skôr, ak idem naozaj rýchlo, ako keď idem pomaly.
Zatiaľ ma nesklamala, často ju používame na zobrazovanie záberov, pretože v týchto dňoch jazdia po cestách šialenci.

70Mai Dash Cam A800S

70Mai Dash Cam A800S

Overený zákazník sportovekamery.eu Peter

Pridané: 20. júla 2022

Zakúpený v sportovekamery.eu

• v tejto cenovej hladine nieje kamere co vycitat

zarazilo ma, ze bez MicroSD karty kamera nepokracuje v zapinani a neda sa na nej nic pozriet / vyskusat, ale doobjednal som kartu a vsetko je v poriadku (U3 64GB od konkurencie)

Zobrazujem 401 - 420 zo 500 recenzií 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25