Najnovšie recenzie zo sekcie Kamery do auta

Niceboy PILOT XR Radar 4K s hlásením radarov

Niceboy PILOT XR Radar 4K s hlásením radarov

Overený zákazník Andrea Shop Rado

Pridané: 22. júna 2022

Zakúpený v Andrea Shop

Som velmi spokojny

Reakcia značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení kamery do auta Niceboy PILOT XR Radar. Pěkný den, Niceboy

LAMAX S9 Dual

LAMAX S9 Dual

Overený zákazník F-mobil.sk Overený zákazník

Pridané: 16. júna 2022

Zakúpený v F-mobil.sk

• hlasové ovládanie
  • jednoduchá manipulácia
  • super obraz
  • funkčná a kvalitná kamerka
  • dobrá cenová kategória
Gitup VIOFO A129 Duo GPS

Gitup VIOFO A129 Duo GPS

Overený zákazník isix.cz DrAcula

Pridané: 11. júna 2022

Zakúpený v isix.cz

• Spickovy obraz (nastavitelne od 4k/30FPS az po FHD/120FPS)
  • Bezkonkurencna cena (V tejto cenovej kategorii produkt nema konkurenciu. Na YT ho porovnavaju s produktami za 2-nasobnu cenu)
  • rychlejsie 5GHz wifi (konkurencia ma iba 2.4Ghz)
  • podpora aj zaznamu H.265 (myslim, ze je to skryta funkciaonalita - neuvedena v navode) ... default ma nastavene H.264
  • oproti vacsine konkurencie umoznuje vypnut vsetky napisy/informacie v obraze
  • neobsahuje ziadne hlupe zbytocnosti ako radary, sledovanie pruhov atd..., ktore by som aj tak vypinal. Tieto veci uz mam obsiahnute v infotainmente auta. Umoznuje vsetko co by dashcam v skutocnosti umoznovat mala ... popis je na nete, nebudem ho tu prepisovat cely
  • namiesto baterie (co ma vacsina konkurencie), ktora vo velkych horucavach/zimach trpi a casom sa odporuca ... tato kamera obsahuje kondenzator
  • podpora 256GB SD kariet
  • objektiv F1.8 - 130° (postacuje)
  • moznost dokupenia zadnej, alebo vnutornej kamery
  • G - senzor
  • parkovaci rezim
  • nema hlasove ovladanie (napr. na uzamknutie zaznamu) ... na uzamknutie je nutny tuk na tlacitko
  • upevnenie na elektrostaticku foliu dodavanu s produktom je na prd ... nedrzi to dobre, odporucam prilepit priamo na sklo
  • hruby napajaci kabel (co je aj vyhoda lebo je kvalitny ale aj nevyhoda pokial ho clovek chce skryt za tapacirung ... nie vsade to ide)
  • neumoznuje nastavit letny a zimny cas ... cize je nutne rucne prehadzovat casove pasmo

Hodnotim v skutocnosti tento produkt:
VIOFO A129 PRO 4K + GPS - černá Pouze přední kamera
+ CPL filter
(neviem preco mi ponuklo na hodnotenie to co som nekupil, ale podobny produkt od toho isteho vyrobcu)

Celkovo aj napriek nevyhodam o ktorych som z recenzii vedel do predu hodnotim produkt velmi kladne. V danej cenovej kategorii podla mna na nasom trhu nema konkurenciu.

Platinium HX-901

LAMAX T10

LAMAX T10

Andrej Patráš Andrej Patráš

Pridané: 30. mája 2022

(naposledy upravené 30. mája 2022)

• pekný obraz počas dňa
  • jednoduché menu
  • 4K rozlíšenie
  • prijateľná cena
  • možnosť wifi
  • magnetický držiak
  • široký uhol záberu
  • automatické nahrávanie pri pohybe pred autom
  • pomalá reakcia GPS
  • obraz v noci pri full led svetlách nič moc
  • absencia pripojenia zvlášť kamery k pc
  • nahrávanie zvuku sa nedá počúvať
  • videa rozhodené v dvoch priečinkoch

Kameru používam rok a pol. Cez deň je obraz krásny nie je problém čítať špz. Za šera už je dosť problém a za tmy absolútne. Mám vozidlo s full led svetlami a kamera to nedokáže odfiltrovať a tým pádom aj keď idete za autom a svietite na nárazník proste je to veľká intenzita svetla na kameru . Kamera by mohla mať aj CPL filter proti odrazom dosť by to pomohlo. Zvuk nahráva otrasne pri bežnej konverzácií v aute to znie ako keby som škriekal pred kamerou. A strašne pomalé GPS rýchlosť začne ukazovať po prejdení niekoľko kilometrov a aj reakcia na zmenu rýchlosti je pomalá. A videa z jazdy sú rozhodené v dvoch priečinkoch.

Niceboy PILOT Q9 Radar

• Kvalitný obraz
  • GPS s detekciou radarov

Celkova spokojnost.

Reakcia značky Niceboy

Moc děkujeme za hodnocení a doporučení kamery do auta Niceboy PILOT Q9. Pěkný den, Niceboy

Forever VR-140

Forever VR-140

Overený zákazník Smartshop Anna M.

Pridané: 26. mája 2022

Zakúpený v Smartshop

• Darček pre môjho brata bol dobrý výber k narodeninám veľmi sa potešil a tak isto aj ja som bola šťastná keď som videla jeho radosť určite odporúčam vaše produkty ďakujem vám

Overený zákazník Cool-mania.eu Overený zákazník

Pridané: 25. mája 2022

Zakúpený v Cool-mania.eu

• Viac možností zapojenia do napájania pre mňa OBD ideálne
  • Možnosť využiť aj ako cúvaciu kameru
  • Neskutočné nočné videnie
  • Tlačítka na ovládanie z pravej strany kde sa musíte nahnúť aby ste na ne videli
  • Umiestnenie na palubnej doske niekomu nemusí vyhovovať
  • Svetlo z displeja pri nočnom šoférovaní -Treba ho určite stlmiť lebo vadí

Zaujímavá duálna kamera. Mňa určite zaujala svojim extrémnym širokouhlým displejom. Na kameru do auta naozaj nezvyklý dizajn. Potom som ale pochopil význam takéhoto veľkého displeja. Krásny širokouhlý obraz z prednej kamery. Kedže máte aj zadnú kameru obraz je pekne rozdelený na dve časti. A tu vyzdvihujem ďalšie plus. Konečne výrobcu napadlo ,že aj pri kamere do auta by vodič rád využil zadnú kameru niekedy aj ako cúvaciu už keď ju tam má. Čo nebolo možné keďže pri rôznych konkurenčných značkách som na to nemal displej alebo sa to prepínať nedalo. Z mojej strany určite radosť. Pri zapájaní zadnej kamery sa samozrejme trochu zapotíte ako pri každej kabeláži. Je tu však ďalšia vychytávka pre nás majstrov čo si radi zapájame veci sami. Napájanie je luxusne riešené buď do zapaľovača „klasika“, alebo si môžete vybrať adaptér s koncovkou na zapojenie do poistkovej skrinky - to je pre tých čo sa trochu vyznajú a pre mňa ideálna zlatá stredná cesta adaptér na pripojenie napájania kamery do OBD portu. Funkcie to má tiež rôzne. Samozrejme parkovací mód poteší ale ja nevyužívam. Zaujalo ma hlavne farebné nočné videnie a to je naozaj že nočné doslova. Obraz pri vypnutých svetlách kde voľným okom už nič nevidíte alebo len trochu je naozaj skvelý. Samozrejme je tam aj šum ale tá svetelnosť je neskutočná. Takúto technológiu som zatiaľ na iných kamerách do auta ešte nevidel a už som ich pár mal. Jediné čo mi vadilo boli tlačítka na ovládanie z pravej strany. Nevidíte nič musíte sa nahýnať. Človek si na to musí zvyknúť. Chvíľu mi vadilo aj to že kamera je na stojane nalepená na palubovke ale pri takom veľkom displeji by sa ani nikde inde nedala nainštalovať. Ako vravím sila zvyku. Každopádne určite odporúčam. Je to naozaj kus zaujímavej autokamery.

Nextbase 622GW

70mai Dash Cam A400 + zadná kamera RC09

Overený zákazník SmartPanda.sk Overený zákazník

Pridané: 22. mája 2022

Zakúpený v SmartPanda.sk

Chýba slovenčina príp.čeština. Inak OK.

Overený zákazník Cool-mania.eu Overený zákazník

Pridané: 17. mája 2022

Zakúpený v Cool-mania.eu

To nočné videnie naozaj nemá obdoby. Sám som amatérsky fotograf a tá optika predbehla dobu. Vo svojej triede to je úplne bezkonkurenčné a doporučujem každému kto veľa jazdí aj v noci, pretože obraz z klasickej kamery je oproti tomuto ako čaj-

Overený zákazník XM.sk Overený zákazník

Gitup VIOFO A129 PRO Duo GPS

Overený zákazník isix.cz Diamant

Pridané: 8. mája 2022

Zakúpený v isix.cz

• Vynikajúca kamera, ktorá natáča kvalitný obraz
  • Prijateľná cena
  • Možnosť cez WiFi nastavovať kameru, prehliadať a sťahovať záznamy
  • Odporúčam nastaviť širokouhlý režim záznamu (21:9)

Trochu zašumený obraz zadnej kamery

Niceboy PILOT Q2 WiFi

Niceboy PILOT Q2 WiFi

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 5. mája 2022

• dobry pomer cena vykon
  • ľahké ovládanie
  • nema gps

zatiaľ som s používaním celkom spokojný

Reakcia značky Niceboy

Moc děkujeme za hodnocení a doporučení kamery do auta Niceboy PILOT Q2. Pěkný den, Niceboy

NAVITEL R1050

NAVITEL R1050

Overený zákazník K24.sk Miloš K.

Pridané: 19. apríla 2022

Zakúpený v K24.sk

Malá, šikovná kamera, kvalitný záznam, pomerne jednoduché intuitívne ovládanie.

Overený zákazník SUNNYSOFT.sk slavou

Pridané: 17. apríla 2022

Zakúpený v SUNNYSOFT.sk

Veľmi jednoduchá, rýchla inštalácia. Okamžite funkčné. Jednoduchá zrozumiteľná príručka. Potešilo by ovládanie v slovenčine/češtine. Myslím, že vzhľadom k cene produktu je to veľmi slušná kúpa. Za seba môžem odporučiť.

Mio MiVue 886

Mio MiVue 886

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 16. apríla 2022

Zakúpený v MALL.SK

• 4k nativne rozlisenie
  • rozlisenia 4k-2k-fullhd /30/60f
  • pekny ostry obraz, v tme som zatial neskusal tak neviem posudit
  • zahrievanie produktu
  • bez vnutornej baterie-nutnost neustaleho pripojenia na 12V bateriu
  • nie je dotykovy displej
  • sudkovite zobrazenie blizsich predmetov-to je ale dane optikou a uhlom snimania

sice draha ale kvalitna kamera urcena pre profesionalnych vodicov jazdiacich pravidelne ktori chcu mat vsetko zaznamenane v kvalite

Reakcia značky Mio

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu.
ad VNÚTORNÁ BATÉRIA - videokamera samozrejme MÁ batériu, ktorá slúži na účel, na ktorý bola vytvorená. Teda ukončenie posledného záznamu, ale takisto pre pasívny parkovací režim. Zrejme si to pletiete s automatickým vypnutím palubnej kamery po odpojení od nabíjačky. Potom ho však môžete znova zapnúť a prípadne niečo nahrať alebo odfotiť. Pri prenášaní záberov ju však musíte mať na nabíjačke.
Ak budete mať prípadné otázky, položte ich tu na Heuréka Poradni, prípadne sa môžete obrátiť na našu zákaznícku podporu na FACEBOOK stránkach Mio Česká republika a Slovensko.
Ďakujeme, tím MIO

70mai Dash Cam 1S

70mai Dash Cam 1S

Overený zákazník XM.sk Overený zákazník

Pridané: 10. apríla 2022

Zakúpený v XM.sk

Zatial je v skúšobnej dobre ale rozhodovala cena a recenzie.

Overený zákazník MULTI-SHOP Overený zákazník

Pridané: 8. apríla 2022

Zakúpený v MULTI-SHOP

• Veľký úhol záberu
  • Full HD obraz

Kamera funguje perfektne, za mňa môžem jednoznačne odporučiť kúpu . Myslím , že nesklame aj náročnejších spotrebiteľov.

Reakcia značky TrueCam

děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste s naším produktem spokojen.
Přejeme pěkný den.
S pozdravem
tým TrueCam

Overený zákazník Alemat.sk Overený zákazník

Pridané: 7. apríla 2022

Zakúpený v Alemat.sk

• Kvalitný záznam
  • Hlasové upozornenie na radary
  • Možnosť nastavenia hlasitosti hlasovej komunikácie
  • Pevné prichytenie na sklo pomocou špeciálnej prilepovacej príchytky
  • pripojenie cez USB-B, ak máte v aute rozvod zakončený USB-mini nutnosť redukcie, ktorá sa ale zle zháňa

Zobrazujem 441 - 460 zo 500 recenzií 1...21 22 [ 23 ] 24 25