Xiaomi Mi Dash Cam

G-senzor

• , zakúpené v L222

• Tovar, ktorý som si objednala mi neprišiel, prišlo mi úplne niečo iné

Dobrá kvalita videa. Nahráva dobre aj zvuk.

G-senzor

Pripojenie Wi-Fi podporuje prenos obrazu do telefónu v reálnom čase. Nahrávanie v slučke šetrí úložný priestor efektívne. Automatické zapnutie, nie je potrebné ho ovládať rukami.

Parkovací monitor sleduje bezpečnosť vášho auta. Pokročilá technológia kompresie fotografií H.264 uchováva vysokokvalitné videá a a zároveň šetrí miesto v pamäti. Podpora maximálne 64 GB pamäťovej karty

Senzor gravitácie zachytí video v prípade núdze.

Technické parametre

• Displej: 3-palcový (nieje dotykový, len navigačné tlačidlá)
  • Rozlíšenie: 1920x1080p
  • Rozmery: 87,5 x 53 x 18mm

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v L222

• Tovar, ktorý som si objednala mi neprišiel, prišlo mi úplne niečo iné

Dobrá kvalita videa. Nahráva dobre aj zvuk.