Recenzie TrueCam A7s

Produkt získal ocenenie

• Award

(30 z 40 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

Po vyskúšaní kamery som zostal ohromený. Kamera predčila vššetky očakávania - výsledné video je viac než veľmi dobré - ostré, výborné farby, ŠPZ áut bezproblémov čitateľné. Veľmi chválim funkciu tachometer ako šetrič obrazovky.
Kameru som si pôvodne kúpil ako poistku proti nehodám, ale po zakús... Zobraziť celú recenziu

Overené recenzie TrueCam A7s

www.equiplo.sk

Pridané: 10. septembra 2018

Autokamera TrueCam A7s - Recenzia | Equiplo.sk

TrueCam A7S bez pochýb patrí k špičke súčasnej ponuky a má rad pokročilých funkcií. Veľkým plusom je kvalita optiky s dobrou svetelnosťou a vysokým rozlíšením. Funkcia tachometer s hlásičom rýchlostných radarov, alebo výbava obsahujúci GPS modul a G-senzor z kamery robia jeden z najlepších modelov, ktoré si do auta môžete zaobstarať. Sklamanie však prichádza vo chvíli, keď zistíte, že filter v základnej výbave chýba alebo vtedy, kedy budete bojovať s prichytením kamery, ktoré je niekedy problematické.

Celá recenzia na www.equiplo.sk
Overený zákazník Landeria

Pridané: 31. augusta 2018

Zakúpený v Landeria

• nemožnost väčšej sd karty

Overený zákazník Landeria

Miro

Pridané: 15. apríla 2018

Zakúpený v Landeria

• Má GPS
  • dobrá kvalita videa
  • Po vypnutí motoru mám napájaciu zásuvku stále pod napätím a preto sa kamera sama nevypne.

Overený zákazník AKO NA AUTO.SK

• gps modul
  • ukazuje rýchlosť
  • nastavenie jasu
  • kvalitné nočné video

Má veľké zorné pole takže toho zachytí naozaj veľa.

Award

www.produktroku.sk

Pridané: 28. februára 2018

PRODUKT ROKU 2017

TOP Produkt kategórie v súťaži ProduktRoku 2017, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Celá recenzia na www.produktroku.sk

techguru.sk

Pridané: 24. februára 2018

TrueCam A7s recenzia kamery do auta - TechGuru.sk

TrueCam A7s je kamera nadupaná množstvom funkcií. Môžete si ju ľubovoľne umiestniť, pokojne aj na strop vozidla, ak vám to vyhovuje. Modul GPS s detekciou policajných radarov je zaujímavý prvok a páčia sa nám aj možnosti prispôsobenia rozlíšenia výsledného videa vašim potrebám a možnostiam. Poteší detekcia pohybu, možnosť nastaviť dĺžku videoslučky, vkladanie súradníc do videa a napríklad aj vrecko, ktoré kameru chráni pri uskladnení a prenášaní. Čo nás nepotešilo je obmedzenie na 32GB kartu SD a kvalita obrazu pri nastavení vyššej ostrosti. Na druhej strane nejde o spomienky na dovolenku a na svoj účel poslúžia videá dobre.

Celá recenzia na techguru.sk

• ľahká montáž
  • prehľadný displej
  • gps
  • menu je v češtine

Oproti predchádzajúcej kamere sa vôbec neklepe na prednom skle ked idem po tých slovenských tankodromoch. Kamera robí super záznam a to dokonca ja v noci, to som nečakala.

ancovicka

Pridané: 3. októbra 2017

Zakúpený v MP3.sk

• dobrý obraz, cenová dostupnosť, rýchla orientácia v menu
  • niekedy nenačíta GPS, niekedy s oneskorením, kamera sa zle odpája z podstavca, niektoré tlačítka po bokoch stalačíte aj omylom a nechtiac, keď ju chcete napr. len pootočiť.

Zatiaľ som s používaním celkom spokojná, ale kameru neodpájam, je stále v aute. Práve preto, že je zlá manipulácia pri nasúvaní a vysúvaní z podstavca.
Hodnotiť by bolo treba po dlhšej dobe používania.

www.gamesite.sk

Pridané: 18. septembra 2017

TrueCam A7s - Recenzia

Kamera TrueCam A7s je naozaj prešpikovaná rôznymi funkciami, medzi ktorými si nájde to svoje aj ten najnáročnejší užívateľ. Kvalita obrazu je dostatočne dobrá počas dňa i noci. Zábery sú kľúčové pre momenty, v ktorých sa snažíte vyčítať napríklad registračnú značku oprotiidúceho vozidla či niečo iné. Zábery nie sú plynulé, ak použijete 30/45FPS pri vyššej rýchlosti ako cca 60km/h. Kamera má aj 120FPS možnosť, ale, bohužiaľ, len pri rozlíšení 720p. Počas testu nefungovali všetky funkcie kamery tak, ako mali a niektoré tam ani neboli, hoci to výrobca uvádzal (úprava jasu LCD). Každopádne, určite je možné nájsť obdobnú kameru možno s menším počtom funkcií, no s podobnou kvalitou obrazu a čo je najdôležitejšie – za prijateľnejšiu cenu. Spoločnosť TrueCam spolupracuje s mapami Google a má vlastnú databázu európskych miest či vlastný program na prehrávanie a analýzu videí, čo tiež stojí za zmienku a možno to bude ten kladný bod navyše, ktorý u vás rozhodne o jej kúpe.

Celá recenzia na www.gamesite.sk
Overený zákazník OKAY.sk

Pridané: 9. septembra 2017

Zakúpený v OKAY.sk

• množstvo užitočných funkcii a nastavení
  • web podpora
  • vždy dostupný najnovší softvér
  • na cenu dosť dobrá kvalita videá
  • dobrý nočný záznam
  • pri prerušení napájania sa väčšinou už opätovne nepripojí GPS
  • upozorňovanie na radary je občas dosť neskoro (400 m na diaľnici je dosť málo) občas upozorňuje že radar meria nižšiu rýchlosť ako je v skutočnosti v danom úseku povolená
  • USB káblik, pri menšom pohybe odpája kameru od pc a potom zblbne aj pc aj kamera

Kvalita záznamu je perfektná v porovnaní s lacnými čínskymi kamerami. Záznam v noci je dosť dobrý, rozoznávanie ŠPZ je horšie ako cez deň, ale ani vlastnými očami tie značky neprečítate :-) Za túto cenu a pri kapacite SD karty ale neočakávajte, že záznam bude ako keď si v tv pustíte full HD video. Kameru si treba hneď po kúpe nabiť, kúpiť kvalitnú a rýchlu kartu, nahrať do nej najnovší softvér zo stránok výrobcu a všetko ponastavovať, GPS modul zasunúť až na doraz ako sa len dá, zaistiť stále napájanie a všetko beží bez problémov. Jedine funkcia sledovania jazdných pruhov ide ako sa jej chce, takže tu radšej vypnúť a máte o problém menej. Možno to bude lepšie ak vydajú tzv. plnú verziu tohto systému, lebo teraz je to iba beta verzia.

Jura

Pridané: 13. augusta 2017

Zakúpený v MP3.sk

Zatiaľ nemôžem produkt hodnotiť, lebo som ho použil veľmi málo a hlavne na krátke trasy. Výhodou je, že pri vypnutí monitoru kamery je zobrazovaná rýchlosť vozidla.

vozak tomas

Pridané: 23. júla 2017

Zakúpený v MP3.sk

• Velmi ľahkà montàž,malà kamera-nezavadzia.ľahkà obsluha,rýchlo sa napojí na gps.sd kartu a filtre si treba dokúpiť,môžem kameru len odporučiť!

BOBO

Pridané: 14. júla 2017

Zakúpený v MP3.sk

• vynikajúca kamera do auta
  • prvý deň šlapala bezchybne,no druhý na tvrdo zamrzla,na štvrtý deň sa sama prebrala k životu!

Už už som ju chcel ísť reklamovať,ona sa asi zľakla a teraz fachčí ako má,takže zatiaľ nereklamujem....

Registrovaný používateľ

Pridané: 13. júla 2017

(Upravené 13. júla 2017)

Zakúpený v MP3.sk

S kamerou som spokojný na 100 %, všetko funguje ako má. Používam ju krátko, tak uvidíme...

sonyboy25

Pridané: 6. júla 2017

• jednoduchá obsluha

odporúčam tento produkt,vynikajúca cena...

Overený zákazník FaxCopy Pro

Prokop, Bratislava

Pridané: 5. júla 2017

Zakúpený v FaxCopy Pro

• prepojenie gps modulu a google maps
  • fullHD video
  • možnosť doinštalovať UV a CPL filtre
  • možnosť nastaviť si jas
  • blesková inštalácia
  • HDMI port

veľmi chválim funkciu okamžitej fotografie, nie je treba prechádzať do iného módu ale stačí počas toho ako kamera natáča video stlačiť príslušné tlačítko a kamera spraví fotografiu, inak samozrejme veľmi kvalitna kamera

Mf

Pridané: 29. júna 2017

Velmi spokojni...............

Pridané: 13. júna 2017

• pre deklarované tech.parametre

Veľa skúsenosti s jeho využívaním zatiaľ nemám.Bol už v servise.Nereagoval na tlačitka hlavné menu a menu.Bol zablokovaný/možno nesprávnym nastavením/

Andrej

Pridané: 7. júna 2017

• celkova spokojnost
  • .

...

Vierka

Pridané: 26. mája 2017

• Zatiaľ som spokojná funguje ako má
  • Držiak na kamere nie je stabilný hýbe sa

Odporúčam

Overený zákazník DATART.sk

Ika

Pridané: 9. mája 2017

Zakúpený v DATART.sk

• šikovná
  • občas sa nevypne sama, treba jej pomocť :)

spokojnosť, darček pre muža, ten ju rad využíva hlavne pri dlhších cestách ... ved clovek nikdy nevie kedy ju bude treba využiť

Ján

Pridané: 30. apríla 2017

(Upravené 2. mája 2017)

• kvalitný obraz
  • pre produkt som sa rozhodol na základe recenzií
  • občas sa stane pri zapnutí kamery ,že sa musí kamera resetnúť
  • zatiaľ nemám vyskúšané všetky funkcie kamery
  • neprimeraná cena

-odporučil by som tento produkt potencionálnym zákazníkom

Award

www.produktroku.sk

Pridané: 1. marca 2017

PRODUKT ROKU 2016

TOP Produkt kategórie v súťaži ProduktRoku 2016, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Celá recenzia na www.produktroku.sk

Sima

Pridané: 26. januára 2017

Zakúpený v spionsvet.sk

• Veľmi kvalitny tovar za najnižšiu cenu

Josef Trličík

Pridané: 5. novembra 2016

• kvalita a kvalita dodania

tovar doručeny v poriadku bol to darek pre syna k 30-tým narodeninam.

Michal

Pridané: 23. septembra 2016

Zakúpený v spionsvet.sk

• uvidime ked skonci zaruka. zatial bez vyhrad. kamera s gps modulom a prisvietenim v noci vyzera ako policajna kamera. ak to mate v podobnom aute ako maju zememeraci z PZ, tak niektori vodici brzdia ked sa za nich zavesite :)) system LDWS hlasi kazdy prejazd pozdlzneho znacenia,aj ked je prerusovany. Po dvoch jazdach v meste som to musel radsej vypnut. Hlasenie priblizenia vozidla pred vami je ale fajn. Mozno by som zvukovo rozlisil "ciary" a vozidla.
  • ceske vtipne komentare na gps sa mi zdaju dost trapne. nieco na styl biele ponozky v sandaloch a uces na jagra. radsej som zvolil "tetusku"

momentalne podla mna TOP. S DOD sa to neda porovnat. Uz len kvalitou materialu, alebo menu. DOD po roku isla na reklamaciu. Uvidime co povie TrueCam. Zaujimavostou je ze GPS na TrueCam ukazuje rychlost podla "budikov" vozidla. Kdezto GPS Garmin ukazuje o 5km viac.
Filtre na kameru su podla mna super vec. Urcite treba tuto kameru skusit. Za tie peniaze -vela muziky.

Alica

Pridané: 26. júla 2016

• vysoká kvalita tela kamery, spracovania príslušenstva a hlavne videí
  • slušná cena
  • gps modul (funkcia tachometer, detekcia radarov, google mapy)
  • veľký prehľadný LCD displej
  • chýba parkovací mód

Výborná kamera, profesionálne prevedená, praktická, dobre vyzerajúca. Som s ňou po všetkých stranách veľmi spokojná.

Veronika

Pridané: 21. júna 2016

• pohodlne sa ovláda
  • GPS s detekciou radarov
  • cena odpovedá kvalite
  • v základnom balení by mohli mať i filtre

Vysokokvalitný model, kupovaný do firemného auta. Má všetko, čo ja ako vodič potrebujem, je skvelou poistkou v prípade nehody a jednoducho sa s ňou pracuje. Odporúčam.

Overený zákazník DATART.sk

anton

Pridané: 18. júna 2016

Zakúpený v DATART.sk

Dobrý produkt za dobrú cenu.Odporučam aj ostatným.

peťo

Pridané: 14. júna 2016

• veľmi kvalitné video
  • funguje s google mapami
  • kamera má české menu
  • pre každý prípad skvelý spoločník do auta
  • zatiaľ bez problémov či komplikácií

Veľmi kvalitná kamera za férovú cenu. Pôsobí na mňa veľmi profesionálne a je jednoduchá na použitie. Som s ňou veľmi spokojný.

Overený zákazník SGL cars

Dušan Macek

Pridané: 6. júna 2016

Zakúpený v SGL cars

• jednoduchá obsluha
  • intuitívnosť
  • kvalitný záznam
  • nie je možné synchronizovať v DVR s MAC-om !!!!
  • vypadavá aktuálny nadstavený čas pri opätovnom zapnutí

Kamera je kvalitná ale chýba dopracovanie detailov (uvedené v záporoch)

Medved

Pridané: 2. júna 2016

Zakúpený v HEJ.sk

• Perfektny obraz aj v tme a dazdi
  • Pribaleny program je jednoduchy
  • Dostatok nastaveni na kamere
  • Vydrz baterky je postacujuca (ved aj tak je to stale v zapalovaci)
  • Prepojenie s TV je bezproblemove pomocou HDMI aj ked je kamera len na baterke
  • GPS je presne, ale aktulna rychlost je vyssia, pricom zapisana na videu a v suboroch je uz spravna.
  • Tachometer ako setric je super napad.
  • Hlaska vypnutia je rovnaka ako hlaska zapnutia
  • Pri prvom spusteni to hlasilo zaujimavou recou, ale nastastie menu bolo v ang a dalo sa zmenit aj hlasenie na ang
  • Pred prvym spustenim to trebalo chvilku nechat nabijat

Neskusal som hlasenia stacionarnych radarov, takze neviem, ci aj naozaj funguju.
Dlzka kabla je na hrane, kedze som sa ho snazil skryvat od zapalovania po kameru pod calunenie.
Mozno by nebolo na skodu vydat verziu so stabilizatorom obrazu.
Kamera sa vytahuje lahko z dokovacej stanice, ale od prisavky, alebo lepky je to uz zaujimavejsie. Kazdopadne pomoze nastriekat silikonovy olej a uz to ide ;)

Ak zhrniem pomer cena/kvalita, tak urcite by som do toho siel znovu.

Monika

Pridané: 31. mája 2016

• veľmi kvalitná
  • prijateľná cena
  • potešila ako darček

Bol to dar priateľovi, ktorý je z kamery nadšený. Chcela som niečo kvalitné, pretože on si na veci okolo svojho auta veľmi potrpí.

Pedas

Pridané: 25. mája 2016

Zakúpený v spionsvet.sk

• Pacil sa mi dizajn a recenzie na kameru. Urcite odporucam.

Lahka manipulacia.

Miloslav

Pridané: 24. mája 2016

• full hd 16:9
  • kvalitné zábery
  • detekcia radarov
  • doplnkové filtre
  • nočný režim
  • za mňa veľká spokojnosť

TrueCam A7s
S kamerou sme sa rýchlo skamarátili. Nemám čo vytknúť. Super.

Stevo

Pridané: 23. mája 2016

• odporucam- cena- kvalita

Odporucam ju vsetkym mojim znamym

Dajen

Pridané: 23. mája 2016

Zakúpený v FaxCOPY

• S doručením ako aj z tovarom som bola spokojná
  • žiadne

Odporúčam

Filip Malachovský

Pridané: 26. apríla 2016

• kvalitné videá
  • elegantný vzhľad
  • užitočné funkcie
  • nijak nevyrušuje pri jazde

Veľmi kvalitná kamera do auta, pre milovníkov jazdy skoro nutnosť.

Aďo Hájik

Pridané: 26. apríla 2016

• veľmi kvalitné Full HD zábery
  • ešte lepšie zábery s filtrami
  • dobre viditeľné LCD
  • tachometer na displeji
  • GPS v balení
  • vyrába sa len v čiernej farbe

Maximálna spokojnosť, ovládanie jednoduché, funkcií množstvo.

Aliiana

Pridané: 13. apríla 2016

• veľmi dobré zábery
  • skvelý darček pre mužov
  • jednoduché ovládanie s českým menu
  • pohodlné používanie
  • pekné prevedenie
  • trochu vyššia cena, ale kvalita to vyvažuje

Kupovala som mužovi do auta k narodeninám. Kameru si veľmi pochvaluje. Používa ju takmer denne. Ja som ju tiež pár krát vyskúšala a zvažujem, že si kúpim jednu i pre seba.

Pridané: 25. februára 2016

• full HD zábery
  • úsmevné hlášky Karla Zimy
  • jednoduché používanie
  • pekný vzhľad

Kúpu kamery do auta som zvažovala dlho, no nakoniec som sa rozhodla keď mi kolegovia v práci odporučili túto. Kamera je veľmi kvalitná, jej zábery sú výborné a používanie je bez akýchkoľvek problémov. A naviac sa mi do interiéru auta veľmi hodí.

Marek

• Detekcia radarov
  • Bezproblémová denná inštalácia - stačí nacvaknúť
  • Tlačidlo na vypnutie zvuku
  • České menu
  • Bez napájania dlho nevydrží, no nie je na to určená

Dokonalá kamera. Maximálna spokojnosť a všetko funguje bez problémov.

Rasto

Pridané: 12. februára 2016

• Kvalitny obraz
  • Lahka instalacia a obsluha
  • Kompaktne rozmery
  • Nutnost dokupenia filtrov (najma polarizacny)

Tuto kameru som si vybral na zaklade recenzii a tento vyber nelutujem, aj ked trochu sklamania sposobila nutnost pouzitia dodatocnych filtrov, ktore som si ale nemohol objednat, kedze na stranke predajcu(hej.sk) neboli ako prislusenstvo v ponuke.
Kameru pouzivam asi tyzden pri cca. 1000 km a jej kupu mozem len odporucat, avsak pre pouzivanie je urcite potreba aj spominaneho polarizacneho filtra.

Lenka

Pridané: 9. februára 2016

• maximálne kvalitný záznam
  • české menu aj s vtipnými hláškami
  • jednoduché ovládanie

Kamera je výborná. Maximálne kvalitná a spoľahlivá. Som s ňou veľmi spokojná.

mato

Pridané: 1. februára 2016

Super kamerka

pupacik

Pridané: 22. januára 2016

Zakúpený v FaxCOPY

• Super cena,pre moje potreby postačujúca,super kvalita aj v noci.
  • Zatiaľ nič..

• Ostré pekné záznamy
  • Jednoduché ovládanie
  • GPS modul
  • Množstvo užitočných funkcií
  • Do auta by sa mi viac hodila iná farba - návrh pre výrobcov: pridať bielu a béžovú variantu

Výborná kamera, ktorá si ma svojou kvalitou získala hneď po prvom použití. Nad výberom perfektnej kamery som strávil niekoľko týždňov porovnávania a nakoniec s prehľadom vyhrala práve táto.
Najsilnejším dôvodom kúpy kamery do auta je aj u mňa samozrejme zabezpečenie dôkazu pri prípadnej nehode. ŠPZ áut sú naozaj výborne čitateľné.

M.Žilinský

Pridané: 12. januára 2016

• férová cena
  • funkcia tachometer
  • nacvakni a choď - jednoduchá každodenná montáž
  • funkcia časovej slučky
  • kvalitný lcd displej
  • rýchle vypnutie zvuku - super, keď nechcete napr. zaznamenávať konverzáciu v aute
  • filtre nie sú súčasťou balenia

Výborná kamera. Naozaj najlepší vianočný darček, aký si človek môže darovať. :)) So všetkým som naozaj vysoko spokojný, niet čo dodať. Mám z kamery radosť.

Zobrazujem 1 - 50 zo 56 recenzií [ 1 ] 2

MIO MiVue 792