Navitel MR250

Poistite si svoju jazdu so záznamovou kamerou do auta Navitel MR250 s reálnym Full HD rozlíšením!...
Doporučená ponuka Allegro.sk

Veľkosť displeja
5 "
Na zrkadlo
Dotykový displej

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

• horšia viditeľnosť v spätnom zrkadle

5 "
Na zrkadlo
Dotykový displej

Záznamová kamera do auta NAVITEL MR250
Poistite si svoju jazdu so záznamovou kamerou do auta NAVITEL MR250. Vďaka reálnemu FULL HD rozlíšeniu zaznamená ŠPZ okoloidúcich vozidiel a s možnosťou vloženia SD karty veľkosti až 64 GB môžete mať uložené naozaj veľké množstvo záznamov.

Základné vlastnosti
• 5 - palcové odolné kovové spätné zrkadlo
• záznamová kamera do auta zabudovaná v spätnom zrkadle
• súčasťou balenia je aj zadná kamera pre prenos a záznam spätného obrazu
• dokonale ostrý obraz vďaka reálnemu FULL HD rozlíšeniu a výkonnému čipsetu (MSTAR)
• plynulosť záznamu zaisťuje frekvencia snímania 30 snímok za sekundu
• širokouhlý objektív s uhlom záberu 160°
• jedna z najlepších kompresných technológií H.264
• záznam zvuku vo vysokej kvalite
• CZ/SK menu aj manuál

Základné funkcie
• nahrávanie v slučke – žiadne časové medzery medzi jednotlivými videami, prepisovanie najstarších záznamov
• G-senzor – zaznamenáva a chráni zábery v prípade náhleho zrýchlenia, brzdenia či nárazu
• nočný režim – kvalitný záznam i pri zníženom osvetlení
• parkovací režim – v prípade detekcie otrasu automatické nahrávanie
• automatický štart – po naštartovaní funkcia automatického zapnutia a nahrávania
• aktuálny dátum a čas na každom videu a snímke
• prenos spätného obrazu na zrkadlo pri cúvaní

Technické parametre
• CPU: MSTAR MSC8328
• displej: 5″ IPS
• rozlíšenie videa: Full HD (1920 x 1080 px / 30 fps)
• uhol záberu: 160°
• podporované formáty: JPEG, MOV, H.264
• rozhranie: micro SD/HC/XC (až 64 GB), mini USB 2.0

Obsah balenia
• záznamová kamera NAVITEL MR250
• adaptér do auta 12/24 V (dĺžka kábla 3,2 m)
• držiak do auta samolepiaci
• kábel USB
• video kábel pre pripojenie zadnej kamery
• zadná kamera
• čistiaci obrúsok z mikrovlákna
• užívateľská príručka
• záručný list
• darčekový poukaz (licencie na navigáciu Navitel Navigator)

Dokumenty

2zákazníci neodporúčajú produkt
    • - Maďarské menu.
    • - Jednoduchá inštalácia.
    • - Dobrá cena.
    • - Zrkadlová časť na obrazovke je samozrejme dosť skreslená, takže prechodová časť pôsobí dosť rušivo.

Môj partner potreboval do svojho auta dopravný záznamník so zrkadlom, pretože takýchto zariadení je čoraz menej, a tak si vybral toto.

• Dve zariadenia na to nestačili. To, čo bolo k dispozícii na krátky čas, mohlo aspoň ukázať dobrú kvalitu obrazu.
    • Prvé zariadenie som vrátil, pretože jednoducho nedokázalo čítať karty - skúšal som ich niekoľko. Buď ich nerozpoznal, alebo ak áno, stále sa ich pokúšal formátovať. Zariadenie je servisované v zahraničí, takže som musel čakať 2 mesiace, kým mi povedali, že s tým nemôžu nič robiť. Požiadal som o ďalší a dostal som ho, tiež v pôvodnom továrenskom obale.
    • Druhý si s kartou poradil, ale po dvoch týždňoch sústavného používania sa v najlepšom prípade každú minútu vypínal a reštartoval. Nie je dobré jazdiť každú minútu a rozmýšľať, prečo sa nenahráva, a neustále ho zapínať. Tentoraz som čakal tri mesiace a nakoniec som peniaze vrátil. Nedostal som sa ani k inštalácii zadných kamier.
    • Bilancia: dve nepoužiteľné zariadenia, sotva dva týždne používania, päť mesiacov čakania a rozhodujúci moment úplnej kapitulácie.
    • Obzvlášť nepríjemné je, že konektor kábla USB je na hornej hrane zariadenia, kde aj tak nie je veľa miesta, a je dlhý len 20 cm, čo je dosť na to, aby sa dvakrát obtočil okolo zrkadla. Kábel s dĺžkou aspoň 50-60 cm by bol opodstatnený.

Som úprimne rád, že to mnohým ľuďom vyhovuje - preto som si to vybral -, ale dostal som dvakrát facku.

• sa zmestí do malého priestoru,
    • jas displeja by mohol byť jasnejší

viacúčelový

Bohužiaľ, nebolo to také, ako by ste očakávali z videí.
    Je to štýlový výrobok, vyzerá dobre, je však praktický:
    Zrkadlo je minimálne skreslené, čo môže byť pre niektorých ľudí z dlhodobého hľadiska nepríjemné.
    Pôvodné zrkadlo som pogumoval čo najtvrdšie a stále rezonuje do tej miery, že niekedy vidím rozmazané škvrny. (Suzuki vitara)
    Celkovo tento typ neodporúčam!

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

• horšia viditeľnosť v spätnom zrkadle
    • nie je možné vypnúť zvukový signál zapnutia a vypnutia kamery
    • neviem, čo je v popise.

Chcel by som si kúpiť zámok na závit do auta.

• Displej IPS, ale veľmi reflexný na slnečnom svetle...
    • Malý uhol pohľadu zadného fotoaparátu

Prijateľná kvalita.

• Rýchle nahrávanie/prevzatie
    • Spoľahlivé
    • Dostal som verziu webUi, ale uprednostnil by som "tradičnú" verziu USB modemu. Na stránke obchodu to nebolo jasne (jasne/jednoducho) uvedené

Relatívne lacný a spoľahlivý nástroj.

• Jednoduché nastavenie, jednoduchá inštalácia

Všetko ok, perfektný obraz a zvuk, dobrý produkt hodnotu za peniaze!

• Dobré používať.
    • Umiestnenie tlačidiel.
    • Čas vypnutia, šetrič obrazovky s pevnými možnosťami nastavenia.

Dobrý