Mio MiVue J756DS Dual

TOP 39 v kategórii Kamery do auta

Mio MiVue J756DS Dual

Garantovaný nákup z MALL.SK

Na sklade • 1 variantPredĺžená zárukaZdarma97 % • 32 022 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,49 €91 % • 2 449 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €91 % • 187 560 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,59 €89 % • 208 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €96 % • 87 643 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,9 €98 % • 3 470 recenziíĎalšie informácie

G-senzor
GPS modul

G-senzor
    GPS modul

kamera do auta + zadná kamera do auta • rozlíšenie videa 1920 × 1080 px • zorný uhol 140° • nahrávanie zvuku • Wi-Fi • GPS • 3-osový G-senzor • ukladanie dát na pamäťové karty microSD (max. 256 GB) • upozornenie na rýchlostné radary • napájací box v balení • aplikácia pre mobilné telefóny aj desktop

Na sklade • 1 variant3,59 €89 % • 208 recenziíĎalšie informácie

Má všetky potrebné funkcie, radar, GPS, snímanie parkovania po zaparkovaní vozidla, svetlo objektívu na zachytenie poznávacích značiek v objektíve a je takmer neviditeľná, v čiernom prevedení.
      Keď som chcela kameru, chcela som takú, ktorú nie je vidieť, a keď už, tak má všetky funkcie a má ďalšiu kameru za zadným oknom. Má síce len rozlíšenie Full HD, ale večer dokážem prečítať poznávaciu značku, takže mi to vyhovuje.

• malá a neviditeľná za zrkadlom
      • rýchlo prenáša údaje wifi medzi Mobilom
      • duálne kamery vpredu a vzadu

splnil očakávania, inštalácia trvala asi hodinu s kabelážou, ale 2 nabíjačky a najmä dobré videá sú skvelé. Nie je vidieť za sklom a vyzerá dobre v interiéri

Je to ako predĺženie držiaka zrkadla na skle. V podstate ju nie je vidieť. Prenos a nastavenie videa cez wifi je tak fajn a nadčasové a natáčanie aj vzadu je špičkové. Len si treba dať pozor na sd karty, lebo moja stará už nebola dobrá pre novú kameru.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant3,59 €89 % • 208 recenziíĎalšie informácie

• je menší ako na obrázku, takmer ako prst, takže je naozaj takmer neviditeľný
      • dizajn je podobný môjmu autu
      • celkom dobrá kvalita videa, dokonca aj v noci
      • plne ovládateľné cez wifi a mobilný telefón
      • predná a zadná kamera prepojená kvalitným káblom, pri inštalácii som musel obísť airbagy, klasika

Nahráva dobre, dokážem rozpoznať poznávacie značky, za túto cenu Full hd je asi OK

Zodpovedá popisu. Musí sa vymerať dobre za čelným sklom, aby nedochádzalo k jeho zatieneniu alebo krivému nasmerovaniu.
      Perfektné však je, že ju takmer nevidno. Cena za dve kamery celkom dobrá, videá sa mi zatiaľ páčia. Odporúčam.

Vzhľadovo musím povedať, že je veľmi pekná, malá, takmer naozaj vyzerá ako nejaká časť hrbu za čelným sklom auta, vôbec nevyzerá ako kamera. Je maličká, za čelné sklo vôbec nevidíte.
      Zábery zodpovedajú veľmi dobrej kvalite full HD, vidím poznávacie značky áut, ale je to aj z nastavenia kamery, neočakával by som úplne výkon 4K kamery. Moderné ovládanie cez mobil a Wifi mi vyhovuje.
      Navyše má GPS a radary, takže za takú dobrú cenu potom u mňa vyhrala.
      Parkujem na sídlisku, takže som chcel hlavne kameru, ktorá nie je vôbec vidieť. Túto naozaj nie je vidieť, je akoby súčasťou auta. Funguje aj po vystúpení z auta - v balení má 2 nabíjačky. Obyčajnú do zásuvky zapaľovača a potom skrytú do poistiek auta. Takže dokáže natáčať, aj keď niekto do auta narazí alebo sa len pohne.
      Robí to, čo som od nej chcel - dobre nahráva, dohliada na auto a hlavne ju nie je vidieť. To je to, čo som potreboval. Ak to aj tak niekto potrebuje, odporúčam to tak.