Mio MiVue 826

G-senzor
GPS modul
Magnetický držiak
Na zrkadlo

Mio MiVue 826 za tie peniaze je kvalita obrazu úplná katastrofa, ešte aj na 15 ročnej mio kamere je obraz oveľa lepši ( napr.pri rozpoznávaní poz .značiek )

obrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu,
    sme radi, že zákazníci majú aj s touto kamerou úplne opačné skúsenosti a určite si nemožno myslieť, že táto kamerka je tak zlá, ako uvádzate.
    Neuvádzate žiadne konkrétne dôvody, však všeobecne je lepšie sa obrátiť na zákaznícku podporu, než potom písať emotívny anonymné recenzie, ktoré nikomu nič konkrétneho nepovedia.
    Ak budete mať prípadné otázky, položte ich tu na Heuréka Poradni, prípadne sa môžete obrátiť na našu zákaznícku podporu na FACEBOOK stránkach Mio Česká republika a Slovensko (@MioCZSK).

• , zakúpené v K24.sk

• Vlajková loď
    • Mio zaspal dobu a som definitívne rozhodnutý, že toto je posledný produkt ktorý som si kúpil.

Nakoľko ako vlajková loď je to pre mňa momentálne najhorší produkt od spoločnosti a v danej cenovej kategórii by som očakával naozaj oveľa viac , prajem aby Mio investovalo troška viac času do vývoj ako len do cenoviek, lebo to že som sa posledný krát odhodlal k nákupu tohto tovaru ktorý viac reklamujem ako používam je len kvôli aktuálnej nemožnosti zohnať mnou zvolenú primárnu voľbu na dostupnom trhu.

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu,
    Takisto odporučíme nakupovať MIO produkty u oficiálnych predajcov, nie u "sivých" dovozov, ako je K24.sk.

Menu v slovenčine
G-senzor
GPS modul
Magnetický držiak
Na zrkadlo

kamera do auta • 2,7" displej • Full HD rozlíšenie • uhol záznamu 150° • nahrávanie zvuku • Wi-Fi • GPS • G-senzor • podpora microSD až do 256 GB (trieda 10) • batéria 240 mAh • podpora zadnej kamery (kompatibilná s MiVue A30/A50) • GPS polohovanie • upozornenie na rýchlostné radary, vyjdenie z jazdného pruhu, rozsvietenie svetiel, možnú únavu vodiča • funkcie zastav a choď • varovanie pred čelnou zrážkou • informácie na obrazovke • režim ekologickej jazdy • pasívny parkovací režim • inteligentný parkovací režim • záznam udalosti • fotografie • automatické zapnutie • snímač otrasov • upozornenie na prekročenie rýchlosti • aplikácia MiVue Pro • program MiVue Manager

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • Ako nainštalovať MiVue 826 s držiakom QuickClick a statickou fóliou do auta?

• skvelý záber
    • mnoho funkcií a nastavení pre obraz, jas, snímanie a parkovací režim a radar

Videá sú dobré, pomer cena/kvalita vynikajúci

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu,
    ak budete mať prípadné otázky, položte ich tu na Heuréka Poradni, prípadne sa môžete obrátiť na našu zákaznícku podporu na FACEBOOK stránkach Mio Česká republika a Slovensko (MioCZSK).

• 60 snímok za sekundu, dobrá kvalita videa
    • Podrobne zvládnuté úsekové merania
    • rýchloupínací držiak, nabíjanie cez držiak
    • Objektív sa dá otáčať tak, aby vyhovoval skoseniu skla

Po niekoľkých mesiacoch celkom spokojnosť, stačí dať správnu kartu SD do nej, niektoré karty SD nie sú veľmi vhodné pre kamery do auta. Mám Kingston U3 endurance.
    Aktualizuje radar cez wifi cez mobil, mobilná aplikácia je celkom slušná, občas urobili aktualizáciu.

• kvalitné denné natáčanie, 60 alebo i 30 snímok za sekundu
    • parking mod
    • mnohé nastavenia

Veľmi dobré videá, stačí nastaviť 30 alebo 60 alebo HDR atď. a mať čisté čelné sklo. Okrem toho sa ľahko ovláda a má perfektný parkovací režim.

Ďakujeme, tím MIO

• pasívny parking režim, chráni mi kolesá
    • kvalitné denné natáčanie, 60 snímok za sekundu
    • radary
    • možnosť snímania optiky a kalibrácie snímania

veľmi dobrá kamera, oplatilo sa mi

Ďakujeme, tím MIO

• vďaka novému firmvéru mám navyše novú funkciu - úsekové meranie rýchlosti, nielen radary
    • môžem si vybrať 30 alebo 60 snímok za sekundu
    • nie je viditeľná, je pekne ukrytá, nepriťahuje zlodejov
    • parkovací režim skvelý, veľa nastavení

Najprv som aktualizoval firmvér, je to cez Wifi, všetko zatiaľ bez problémov. Dôležité je nastavenie za čelným sklom a tiež to, v akom stave je čelné sklo, ale v tomto prípade som mal šťastie, že mesiac po kúpe kamery som si musel kúpiť nové čelné sklo (kamera natočila aj moju nehodu, vďaka tomu všetko uhradila poisťovňa auta, ktoré išlo proti mne, spadol mu ľad na čelné sklo). Odvtedy sú zábery cez nové sklo ešte lepšie.
    Zatiaľ som veľmi spokojný, funguje bez problémov, zábery sťahujem takmer každý deň.

Ďakujeme, tím MIO

• Mio MiVue C570 / Mio MiVue 826 - porovnanie 2v1 @ 1080p30 - TESTOVACIE NAHRÁVANIE

Zobraziť video recenziu

• Reálne meranie rýchlosti na úseku - špeciálne funkcie v autokamerách série MIO 8xx | Ako to funguje - YouTube

Zobraziť video recenziu

• Úsekové meranie rýchlosti - nová špeciálna funkcia | MIO dashcams | séria 8xx | radary a merania

obrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu,