Mio MiVue 588

• vyššia cena - daň za lepšiu kvalitu záznamu

zatiaľ som ju skúšal len na malé vzdialenosti, uvidím ako prežije chorvátsko

G-senzor
GPS modul

kvalitná palubná FullHD kamera do auta s pokročilými funkciami • 2,5" dotykový displej • nahráva vo FullHD (1920 × 1080) • G senzor • GPS • spolupráca s Google Maps • databáza radarov s doživotnými aktualizáciami • ukladanie dát na SD kartu Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v ocKošice.sk

• Dobra kvalita videa aj v noci
    • male rozmery
    • vyssia cena
    • vadi jej prilisne teplo a nabieha do ruzovej farby

Kvalitny vyrobok avsak za vyssiu cenu

• Dobry zaznam
    • Drziak na sklo, uz som ho 2x reklamoval a idem 3x, stale pada, takze je viac v reklamacii ako u mna v aute, kamera mi je na nic ked sa nema o co drzat na skle, ak sa to nevyriesi- peniaze spet

Zmiesane pocity,

• , zakúpené v Alza.sk

• slušný záznam
    • Jednoduché ovládanie
    • vyššia cena - daň za lepšiu kvalitu záznamu

zatiaľ som ju skúšal len na malé vzdialenosti, uvidím ako prežije chorvátsko

• maličká, lahko ovládateľná. Super
    • slabá výdrť batérie, citlivý G senzor, taže každá slovenské cesty sú jeden veľký emergency mód :))

Mal som kolíziu a a aj keď som nebol vinný , uznali ma viiným lebo v druhom aute boli 5 proti mne. Kedy som ju mal vtedy určite by som bol teraz neviiný.