Mio MiVue 538

• nefunguje parkovací režim

Už trikrát mi poškodili, odreli auto na parkvisku

• , zakúpené v MP3.sk

• Mivue Super.
    • Mal som TrueCam 5, ale bol som sklamaný.

Zatiaľ bez problémov

G-senzor
GPS modul

Kamera MiVue 528 s 2,4 palcovou obrazovkou a širokouhlým fotoaparátom s rozlíšením 5Mpix zaznamenáva udalosti vo Full HD rozlíšení 1080p s kompresiou H.264. Parkovací režim a ďalšie senzory umožňujú zaznamenať udalosť aj keď nie ste v blízkosti automobilu. Režim Fotografovanie pomáha vytvoriť foto dokumentáciu udalostí, ako je napríklad autonehoda. Pomocou jednoducho ovládateľného softvéru pre počítač MiVue Manager ľahko uložíte nahrané videá alebo ich môžete zdieľať na sociálnych sieťach ako YouTube alebo Facebook. hlavné funkcie

• 1080p Full HD
  • Sklenená optika
  • Režim nahrávania udalostí
  • Snímač pohybu

Režim nahrávania udalostí

Nahrávanie kľúčových okamihov vďaka režimu nahrávania udalostí. V momente, kedy 3osý snímač preťaženia (senzor G) zaznamená zmenu v pohybe, kamera MiVue okamžite uloží záznam tejto udalosti. 1080p Full HD

Kamera má širokouhlý objektív s rozsahom 130 °, bez mŕtveho uhla a vyhotovuje videa vo Full HD rozlíšení 1080p. Súbory komprimované pomocou technológie H.264 poskytujú vynikajúcu kvalitu obrazu pri malej veľkosti.

G Senzor

G senzor pracuje Aj pri nahrávaní. Integrovaný 3-osový snímač preťaženia (G senzor) zaznamenáva smer jazdy vo forme grafu. Vďaka tomu je možné zistiť, odkiaľ prišiel náraz a ako k nemu došlo.

MiVue Manager

Intuitívne ovládanie umožňuje prechádzať a prehrávať nahrané videá rôznou rýchlosťou. Pomocou 3osového snímača preťaženia zaznamenáva smery jazdy za účelom analýzy udalostí po nehode. Umožňuje spájať nahrané videá a zdieľat ich na sociálnych sieťach ako je YouTube ™ alebo Facebook®. 130 ° širokouhlý objektív

Kamera má širokouhlý objektív s rozsahom 130 °, bez mŕtveho uhla. sklenená optika

Kamera MiVue má vysokú svetelnosť 1.8F, takže umožňuje nahrávať pri horších svetelných podmienkach s vyššou kvalitou záznamu.

Režim "Fotografovanie"

Vstavaná batéria dovoľuje zariadenia vybrať a zaobstarať fotodokumentáciu nehody alebo inej udalosti na ceste. snímač pohybu a automatické zapnutie

Vďaka snímaču pohybu sa pri akejkoľvek zmene kamera MiVue automaticky zapne a začne nahrávať, aj keď nie ste vo vozidle. vstavaná GPS

Kamera MiVue nahráva video a ďalšie informácie ako je presná pozícia, smer, rýchlosť a miesto. Vďaka tomu tak získate detailné informácie o trase, ktorú ste s kamerou prešli. Navyše je možné trasu vďaka aplikácii MiVue zobraziť na Google mapách.

Rýchle porovnanie Mio kamier tu

Názov

Hodnota

Veľkosť obrazovky (cm):  6,096 cm

Veľkosť obrazovky (palce):  2,4"

Full HD:  1080p

• nefunguje parkovací režim

Už trikrát mi poškodili, odreli auto na parkvisku

• , zakúpené v MP3.sk

• Mivue Super.
    • Mal som TrueCam 5, ale bol som sklamaný.

Zatiaľ bez problémov

• kamera fungovala spravne
    • Nebola tam fukcia hlasenie radarov hoci v technickom popise to predajca s touto funciou predaval

Musel som kupit vyssiu radu a samozrejme drahsiu. Tovar sa mi zbytocne predrazil o pamatovu kartu nakolko vyssia rada ju obsahuje

• dobrý obraz aj v noci
    • kvalitne funkcie
    • prehľadný PC program
    • dostatočne dlhý napájací kábel
    • 8GB karta v balení
    • slabá batéria, bez napájania vydrží max. 5 minút
    • prísavka na sklo mi padá asi každých 20 minút (je to možno spôsobené tým že mrzne a na čelnom skle sa kondenzuje vlhkosť)

Z produktom som spokojný, pamäťovú kartu doporučujem vymeniť za väčšiu, ideálne zo zápisom min. 14MB/sec., aby bol obraz plynulý, ja som pôvodnú ani nerozbalil a hneď dal 32ku. Kamera je spracovaná kvalitne, má citlivý mikrofón a keby má lepšiu výdrž na baterku, respektíve aspoň nejakú :) bol by som úplne spokojný. Pre malú výdrž je funkcia "parkovanie" (začne automaticky zaznamenávať pri otrasoch auta aj keď v ňom nik nieje) prakticky nevyužiteľná. Inú kameru som nemal ale zo skúseností viem, že lacnejšie kamery majú problém hlavne zo záznamom v horších svetelných podmienkach. Pri tejto aj v noci na ceste bez osvetlenia je záznam kvalitný a dobre čitateľný.

ok

• Pomer, Cena, Vykon

Odporučam

• , zakúpené v Alza.sk

Kvalita

• , zakúpené v OKAY.sk

• Nefunkčný adaptér. Na viac šikmom čelnom okne sa nedá nastaviť držiak do požadovanej polohy

Služby obchodu výborné, výrobok nedobrý