LAMAX C4

• Za tuto cenu spĺňa moju predstavu
  • , zakúpené v Alemat.sk

• led osvetlenie
    • manuál je neprehľadný ale nie je to až taký problém

Ja som spokojná, natáča pekné zábery, a softwarovo je podarená. G-senzor funguje, tak isto aj slučka a vlastne všetko čo potrebujem pri autokamere.

• , zakúpené v LAMAX-Electronics.com

Odstupil som od kupno predajnej zmluvy.Som zvedavy ako rychlo mi vratite moje peniaze!

Menu v slovenčine
Podporované pamäťové karty
Micro SD
Maximálna veľkosť pamäťových kariet
32 GB

Spoľahlivý spoločník na cestách aj necestách
Či už jazdíte desaťtisíce kilometrov ročne, alebo idete raz mesačne do supermarketu, s autokamerou C4 budete vždy pripravení. Na našich cestách dochádza k autonehode približne každé 3 minúty. Nech už jazdíte akokoľvek bezpečne, nemôžete vylúčiť, že sa nehoda nestane aj Vám. V takej situácii sa hodí autokamera, ktorá bezpečne identifikuje vinníka nehody a poslúži ako dôkazný materiál pre políciu a poisťovňu.

Kvalitné záznamy za každého počasia
V prípade nehody je dôležité mať záznam kvalitný, aby bolo možné ho použiť ako dôkazový materiál. Autokamera LAMAX C4 vyhotovuje a ukladá záznamy v reálnom full HD a vďaka optike s dobrou svetelnosťou sú dostatočne kvalitné aj pri zhoršenej viditeľnosti, napríklad počas dažďa, alebo v noci.

Jednoduchá inštalácia a prívetivé ovládanie
Aby malo používanie autokamery význam, je nutné ho využívať neustále. Zložitá manipulácia môže každodenné použitie veľmi znepríjemniť a v konečnom dôsledku od pravidelného používania úplne odradiť. C4 jednoducho zacvaknete do držiaku a pripojíte do napájania. Ovládanie kamery je veľmi intuitívne a zjednodušujú ho veľké tlačidlá.

Displej so slovenským menu
Súčasťou kamery je aj displej s uhlopriečkou 2,4“,  ktorý je možné jedným stlačením tlačidla vypnúť. Kamera tak zaznamenáva Vašu jazdu bez toho, aby Vás displej vyrušoval pri šoférovaní. Viac jazyčné menu obsahuje okrem iných jazykov aj slovenčinu.

Nastavenie kvality videa
Vďaka funkcii kvalita videa, si môžete nastaviť mieru kompresie jednotlivých záznamov. Tým sa mení aj ich dátová náročnosť a tým pádom aj množstvo záznamov, ktoré sa na kartu zmestia. Vďaka vyššej kompresii môžete nahrať až 8 hodín záznamov.

Časová slučka
Autokamera v priebehu jazdy ukladá záznam na pamäťovú kartu v sekvenciách. Dĺžku sekvencie je možné ľubovoľne nastaviť. V prípade, že pamäťovú kartu zaplníte, kamera začne premazávať najstaršie záznamy.

G-senzor
G-senzor je jednou z najdôležitejších súčastí autokamery. V priebehu jazdy zaznamenáva smer a v prípade nárazu uzamkne aktuálny záznam. Tým zamedzí prípadnému zmazaniu.

Detekcia pohybu
Detekcia pohybu je užitočným pomocníkom, ktorý stráži Váš automobil počas Vašej neprítomnosti. Akonáhle autokamera zaznamená akýkoľvek pohyb v zábere, automaticky spustí nahrávanie a záznam zároveň uzamkne. V prípade nehody pri parkovaní alebo poničení vandalmi máte dôkaz pre políciu a poisťovňu.

Ovládanie jedným tlačidlom
K najdôležitejším funkciám autokamery sú priradené jednotlivé tlačidlá. Stlačením jedného tlačidla tak vypnete obrazovku, dosvietite si LED diódou, uzamknete záznam alebo spustíte detekciu pohybu.

LED dosvietenie
Nahrávanie za podmienok so zhoršenou viditeľnosťou umožňuje LED dióda. Zdokumentovaniu nehody tak nezabráni ani tma alebo šero.

Parametre LAMAX C4

Displej                                                                         2,4 "HD LCD
Uhol záberu                                                                 140 °
Rozlíšenie videa                                                          1920x1080 30 fps, 1280x720 30 fps
Video formát                                                                avi
Rozlíšenie fotografie                                                    až 12 Mpx
Formát fotografie                                                          jpg
Typ pamäte                                                                  micro SDHC až 32 GB
konektivita                                                                     USB
Frekvencia                                                                    50/60 Hz
TV výstup                                                                     NTSC / PAL
Kompatibilita OS                                                         MS Windows, Mac OS

Obsah balenia

• Kamera LAMAX C4
• Napájací USB kábel
• Dátový USB kábel
• Držiak na kameru
• Užívateľský manuál

• Kým fungovala bolo to OK.(prvý týždeň)
    • Po týždni používania mi začala rušiť rádio.
    • Po ďalších pár dňoch začala zamŕzať,musel som počkať,kým sa vybije batéria potom pár minút fungovala a zase zamrzla.

Myslel som si,že som nemal šťaštie a kúpil som si zmätok,ale pri týchto recenziách vidím,že niesom jediný,komu nefunguje správne,

(značka)

Velmi nás mrzí Vaše zkušenost, obraťte se naší zákaznickou podporu [email protected].
    S pozdravem
    Tým LAMAX Electronics

• "zamrzne"Svieti biele a zelené led svetlo vždy
    • - keď sa zapne parkovací režim
    • - keď je karta 32GB zaplnená na 10GB
    • - pri naštartovaní auta
    • - pri nahrávaní asi 1hod záznamu

darček

(značka)

děkujeme za Vaši recenzi. Velmi nás mrzí Vaše nespokojenost s kamerou.
    Prosím, kontaktujte náš zákaznický servis na [email protected], kde Vám poradíme s dalším řešením.
    S pozdravem
    Tým LAMAX

• Za tuto cenu spĺňa moju predstavu

• S kamerou jsem byl velmi spokojen. Jenže po 8 měsících přestala fungovat a byla mi vyměněna za jinou. Ta po 15 minutách měla stejnou závadu jako předchozí. Jsem zvědavý, jak dopadne další reklamace.
  • , zakúpené v Alemat.sk

• detekcia pohybu
    • široké zorné pole
    • neberie 128 GB karty

výborný obraz podľa mňa

• Kamera síce funguje,aj s kvalitou záznamu v noci som spokojný,ale ako píšem nižšie,nepoužívam ju.
    • Kamera mi ruší rádio,pri zapnutej kamere nechytím poriadne ani jednu stanicu.

Z tejto kúpi som sklamaný.Vymenil som aj rádio,skúšal som aj zosilovač,ale rušenie nezmizlo.

(značka)

mrzia nás Vaše nepríjemnosti s kamerou. Problémy môže spôsobovať vadný napájací kábel alebo GPS ku kamere. Kontaktujte našu technickú podporu pre pomoc, pomôžu Vám určiť závadu a expresne vymeniť vadný komponent. Veríme, že problém vyriešime k Vašej spokojnosti. Ďakujeme
    Tým LAMAX

• kameru som objednal cez Datart.sk s vyzdvihnutím a zaplatením v OC Laugaricio v TN, z predchádzajúcej LAMAX Drive C3 ktorá fungovala asi 10 minút som sa poučil a presvedčil chlapca-predavača že ju chcem najprv vidieť a zapnúť a potom ju zaplatím, chlapec bol veľmi ochotný ale na moje veľké sklamanie bola kamera rozbalená chýbali ochranné fólie a k tomu bonus boli na nej škrabance, na moju otázku či by si chlapec kúpil túto kameru v plnej sume na moje počudovanie odpovedal že všetky kamery im chodia v takom stave, kameru som tam nechal samozrejme nezaplatil a zaželal Veľa spokojných zákazníkov

(značka)

mrzí nás vaša nepríjemná skúsenosť. LAMAX ako výrobca samozrejme dodáva kamery nové a nie používané so škrabancami. Odporučili by sme si nechať priniesť aj ďalšie balenie a presvedčiť sa o tom v akom je stave, prípadne sa predajcu spýtať, či nešlo o vzorkové balenie, ktoré na požiadanie ukazujú zákazníkom. Ďakujeme za váš podnet, veríme že ste si kameru nakoniec zakúpili novú a v poriadku. S pozdravom

• , zakúpené v LAMAX-Electronics.com

• možnosť led prisvietenia v zhoršených podmienkach

Za tú cenu je to parádna kamera ktorá natáča veľmi kvalitný obraz a jednoducho sa s ňou pracuje. Spacovanie mi tiež príde kvalitné, takže by sa nemuselo nič tak ľahko ulomiť alebo rozsypať. Nenapadá ma nič čo by som dal ako mínus.