Recenzie DOD RC500S

Overené recenzie DOD RC500S

touchit.sk

Pridané: 20. novembra 2017

Ondrej Macko TouchIT: Recenzia DOD RC 500S

Celkovo považujeme kameru DOD RC500S za vynikajúce riešenie, je vybavený najnovšími technológiami, čím sa dosahuje veľmi dobrý obraz aj pri zníženej úrovni svetla. Kamera tak dokáže nahrávať rozpoznateľný obraz takmer v plnej tme.

Celá recenzia na touchit.sk

www.automagazin.sk

Pridané: 12. novembra 2017

RECENZIA AutoMagazin.sk DOD RC500S

Hodnotenie AutoMagazin.sk: Taiwanský výrobca DOD nám už niekoľko rokov dokazuje, že je schopný prispôsobiť sa trendu a vysokým požiadavkám koncového zákazníka. Pokračuje vo vývoji po technickej aj dizajnovej stránke a je schopný udržať sa dlhodobo ako líder na trhu s autokamerami čo dokazuje aj najnovší model DOD RC500S.

Celá recenzia na www.automagazin.sk

Luky

Pridané: 28. októbra 2017

Zakúpený v DOD-TEC.sk

• kvalita obrazu je bezkonkurenčná
  • jednoduchosť používania
  • kvalitné prevedenie

Perfektná on-board kamera od značky DOD, vysoko kvalitné zábery vo dňe i v noci. Odporúčam si priplatiť.

Jožo

Pridané: 22. októbra 2017

• Wifi+ovládanie cez mobil
  • Dve kamery
  • GPS
  • Vysoká kvalita záznamov
  • Široký uhol zobrazenia

Naozaj výborná kamera, praktická, prepracovaná, dobre vyzerajúca. Skvelá poistka v prípade nehody. Som s ňou po všetkých stránkach veľmi spokojný. Odporúčam všetkým, ktorí hľadajú kvalitu.

Dano

Pridané: 22. októbra 2017

• duálna kamera
  • reálna HD kvalita
  • Wi Fi podpora
  • jednoduché menu
  • nezaberá veľa miesta
  • kvalita spracovania
  • možno cena, ale kamera je naozaj TOP na trhu

Vychádzal som z recenzií a jedná sa o jednu z najlepších auto-kamier, ktoré sú momentálne na trhu. Zábery sú veľmi kvalitné, či cez deň alebo v noci. Množstvo funkcií a je spratná do auta. Síce cena je vyššia, ale zase auto je pokryté vpredu a zozadu, preto sa oplatí priplatiť si za kvalitu.

Dano

Pridané: 4. októbra 2017

• Full HD predná aj zadná kamera
  • Široký uhol záberu
  • GPS podpora
  • Množstvo užitočných nastavení
  • Kvalitne prepracovaná kamera
  • Možnosť ovládať aj cez mobilnú aplikáciu
  • Žiadna

Veľmi kvalitné a zároveň detailné zábery aj v zhoršených svetelných podmienkach. Kamera je jednoducho perfektná a stále ma prekvapuje čo všetko ponúka.

Overený zákazník EFEEL

• Praktická a spratná
  • Podpora Wifi
  • Kvalitné spracovanie
  • Zatiaľ žiadne

S kamerou som spokojný, rozhodol som sa pre ňu na základe pozitiv. recenzií. Cena je prijateľná vzhľadom na to čo kamera ponúka.

Miro

Pridané: 22. augusta 2017

• Wifi podpora
  • Ovládanie kamery cez aplikáciu v mobile
  • Široký uhol pohľadu prednej aj zadnej kamery
  • Nočné zábery sú vo vysokej kvalite
  • Skvele čitateľné detaily (špz a podobne)
  • Parkovací dohľad - skvelá funkcia, spustí nahrávanie kamery v prípade pohybu okolo auta alebo nárazu

S týmto modelom som nadmieru spokojný, nakoľko balenie obsahuje kameru do predu aj do zadu. Jednoduché ovládanie a nastavenie kamery pomocou mobilu. Vysoko kvalitné zábery s detailami či cez deň alebo v noci, veľa rôznych funkcií - pre mňa veľké plus je parkovací dohľad v prípade, že by mi niekto poškodil auto viem si pozrieť záznam.

Ivan R.

Pridané: 20. augusta 2017

Zakúpený v DOD-TEC.sk

• Kvalitný záznam a reprodukcia obrazu. Aj v noci. Malé rozmery. Full výbava včetne zadnej kamery. Podporuje Mikro SD 128.
  • Zatiaľ neviem prečo, ale pri prehrávaní sekvencií na smartfone / Samsung a LG - aktuálne modely/, mi to seká. V počítači cez SD kartu O.K. Nevie prehrať kartu SD na smart TV./ Panasonic/ Možno TV nepodporuje SD kartu 128.
  • Vysoká cena.

Perfektné kamery / predná aj zadná/ s úžasným rozlíšením full HD. Možnosť parkovacieho módu pri opustenom vozidle. Dobré nočné videnie aj bez LED prisvietenia. Nenápadná pri parkovacom móde./ nesvietia žiadne Ledky pri snímaní/.
Malé rozmery / tenká a podlhovastá bez displeja /. Zvonku nenápadná.
Zatiaľ maximálna spokojnosť.
Aj keď je drahá, stojí zato.

MaŠa

Pridané: 3. augusta 2017

Zakúpený v DOD-TEC.sk

• kvalitné záznamy aj v nočnom režime

DOD LS475W Plus

DOD LS475W Plus