Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Rozumiem

Ako prihlásený užívateľ máte možnosť nastaviť si zobrazenie Heureky.

Zobraziť pôvodnú Heureku

DOD RC500S

DOD RC500S kamerový set do auta Wifi s GPS a DUAL 1080P rozlíšením a s efektívnym polarizačným filtrom (eliminujúcim svetelné odrazy), set sníma dianie pred aj za vozidlom. Celý popis
339,00 € Doprava zdarma, Skladom

Vybraná variant

Doporučená ponuka z DOD-TEC.SK
Do obchodu

Vývoj ceny

Získajte prehľad o vývoji ceny vo vami vybranom období.

Aktuálne najnižšia cena: 339,00 €

Stráženie ceny

Aktuálne najnižšia cena: 339,00 €

Špecifikácia

Popis

DOD RC500S kamerový set do auta Wifi s GPS a DUAL 1080P rozlíšením a s efektívnym polarizačným filtrom (eliminujúcim svetelné odrazy), set sníma dianie pred aj za vozidlom. Táto autokamera má dva objektívy s FULL HD rozlíšením v bezkonkurenčnej kvalite s frekvenciou pri nahrávaní 30 fps. Kompresia obrazu H.264, MOV súbor, dátový tok cca. 15 Mbps pre každý kanál. Jedna minúta pri rozlišení 1080p 30fps videa z jedného kanálu je cca. 110 MB. Kamerový set disponuje širokouhlým objektívom až 145° prednej kamery a 140° zadnej kamery čo Vám umoží mať monitorovaný naozaj široký uhol v okolí vášho... Celý popis

Parametre produktu

• Nefunguje po vypojeni z napajania

• kvalita obrazu je bezkonkurenčná
    • jednoduchosť používania
    • kvalitné prevedenie

Perfektná on-board kamera od značky DOD, vysoko kvalitné zábery vo dňe i v noci. Odporúčam si priplatiť.

Recenzie

• Obraz
    • Tvar kamery
    • Kvalita vo vsetkych aspektoch
    • Nutnost dokupit kabelaz pre trvalu instalaciu

chcel som najvyššiu kvalitu a zatiaľ som maximálne spokojný. Obraz je neskutočne kvalitný a mám auto chránené vo dne aj v noci aj keď tam nie som

• Top kvalita obrazu
    • Hodnotenia a vitaz testov recenzii
    • Vyssia cena
    • Nefunguje po vypojeni z napajania

Kúpil som kameru kde výrobca udáva novú verziu 2021 a musím povedať že to to stále absolútne top čo som kedy v aute mal nainštalované. Čistý a kvalitný obraz v noci aj keď síce „len" FULL HD rozlíšenie ale naozaj ostré za dňa aj v noci.  Parkovací mód bol jeden z dôvodov kvôli ktorému som kameru kupoval a už sa aj vyplatilo. Potreboval som zistiť kto mi poškodzuje vozidlo a záznam už je na polícii.  Ku kamere odporúčam dokúpiť sadu kabeláže čo ponúka predajca pre inštaláciu priamo na poistkovú skrinu a kamera funguje aj bez potreby naštartovaného motora. Inak kamera je malá, naozaj veľmi elegantná a nebudí pozornosť. Kamera sa dá nastaviť cez aplikáciu, ktorá sa nastavuje veľmi pohodlne a zvládol som to aj ja, menej technicky zdatný:)

• kvalita obrazu je bezkonkurenčná
    • jednoduchosť používania
    • kvalitné prevedenie

• Wifi+ovládanie cez mobil
    • Dve kamery
    • GPS
    • Vysoká kvalita záznamov
    • Široký uhol zobrazenia

Naozaj výborná kamera, praktická, prepracovaná, dobre vyzerajúca. Skvelá poistka v prípade nehody. Som s ňou po všetkých stránkach veľmi spokojný. Odporúčam všetkým, ktorí hľadajú kvalitu.

• duálna kamera
    • reálna HD kvalita
    • Wi Fi podpora
    • jednoduché menu
    • nezaberá veľa miesta
    • kvalita spracovania
    • možno cena, ale kamera je naozaj TOP na trhu

Vychádzal som z recenzií a jedná sa o jednu z najlepších auto-kamier, ktoré sú momentálne na trhu. Zábery sú veľmi kvalitné, či cez deň alebo v noci. Množstvo funkcií a je spratná do auta. Síce cena je vyššia, ale zase auto je pokryté vpredu a zozadu, preto sa oplatí priplatiť si za kvalitu.

• Full HD predná aj zadná kamera
    • Široký uhol záberu
    • GPS podpora
    • Množstvo užitočných nastavení
    • Kvalitne prepracovaná kamera
    • Možnosť ovládať aj cez mobilnú aplikáciu
    • Žiadna

Veľmi kvalitné a zároveň detailné zábery aj v zhoršených svetelných podmienkach. Kamera je jednoducho perfektná a stále ma prekvapuje čo všetko ponúka.

• zakúpené v EFEEL

• Full hd
    • Jednoduché ovládanie
    • Praktická a spratná
    • Podpora Wifi
    • Kvalitné spracovanie
    • Zatiaľ žiadne

S kamerou som spokojný, rozhodol som sa pre ňu na základe pozitiv. recenzií. Cena je prijateľná vzhľadom na to čo kamera ponúka.

• Wifi podpora
    • Ovládanie kamery cez aplikáciu v mobile
    • Široký uhol pohľadu prednej aj zadnej kamery
    • Nočné zábery sú vo vysokej kvalite
    • Skvele čitateľné detaily (špz a podobne)
    • Parkovací dohľad - skvelá funkcia, spustí nahrávanie kamery v prípade pohybu okolo auta alebo nárazu

S týmto modelom som nadmieru spokojný, nakoľko balenie obsahuje kameru do predu aj do zadu. Jednoduché ovládanie a nastavenie kamery pomocou mobilu. Vysoko kvalitné zábery s detailami či cez deň alebo v noci, veľa rôznych funkcií - pre mňa veľké plus je parkovací dohľad v prípade, že by mi niekto poškodil auto viem si pozrieť záznam.

• zakúpené v DOD-TEC.sk

• Kvalitný záznam a reprodukcia obrazu. Aj v noci. Malé rozmery. Full výbava včetne zadnej kamery. Podporuje Mikro SD 128.
    • Zatiaľ neviem prečo, ale pri prehrávaní sekvencií na smartfone / Samsung a LG - aktuálne modely/, mi to seká. V počítači cez SD kartu O.K. Nevie prehrať kartu SD na smart TV./ Panasonic/ Možno TV nepodporuje SD kartu 128.
    • Vysoká cena.

Perfektné kamery / predná aj zadná/ s úžasným rozlíšením full HD. Možnosť parkovacieho módu pri opustenom vozidle. Dobré nočné videnie aj bez LED prisvietenia. Nenápadná pri parkovacom móde./ nesvietia žiadne Ledky pri snímaní/. Malé rozmery / tenká a podlhovastá bez displeja /. Zvonku nenápadná. Zatiaľ maximálna spokojnosť. Aj keď je drahá, stojí zato.

• zakúpené v DOD-TEC.sk

• kvalitné záznamy aj v nočnom režime

Parametre produktu

GPS modul
Duálna autokamera
Rozlíšenie videa

Rozlíšenie videa

Rozlišenie videa sa udává v px.

1920 x 1080
Záznam zvuku
Clonové číslo

Clonové číslo

Inými slovami svetlosť. Určuje obrazovú kvalitu za zlých svetelných podmienok. Čím nižšie číslo, tým je lepšia kvalita obrazu za zlých podmienok.

F1.6
Micro SD
Maximálna veľkosť pamäťových kariet
128 GB

Popis produktu

Kamerový set disponuje širokouhlým objektívom až 145° prednej kamery a 140° zadnej kamery čo Vám umoží mať monitorovaný naozaj široký uhol v okolí vášho auta, blížiaci sa k parametrom rybieho oka. Použitie zadnej kamery je voliteľné, prednú kameru možno používať aj samostatne. Z hľadiska čisto optických parametrov je DOD RC500S ekvivalentná modelu DOD LS500W (a naopak). Možnosť obrátiť obraz o 180 stupňov pre prednú a zadnú kameru (kamera môže byť namontovaná "dole hlavou").

Predná kamera je vybavená zbrusu novým senzorom SONY STARVIS (Starlight Visibility) IMX291, ktorý ponúka revolučný nočný režim a to dokonca aj v úplnej tme!!! Vstavaný Super capacitor (super kondenzátor) namiesto Li-Ion batérie - pre ešte lepšiu odolnosť a životnosť kamery.

Technologicky sa jedná o "next gen" kameru do auta - teda momentálne o najnovšie technológie (optiku, mikročipy, funcie) aké trh s kamerami do auta ponúka.

Vlajková LOĎ spoločnosti DOD - nový koncept SMART kamery do auta
Certifikovaná autokamera pre použitie v celej EU (t.j. aj v Rakúsku, Nemecku a ostatných členských štátoch). Spĺňajú kritériá technických noriem a možno ich používať vo vozidle.

DOD RC500S má elegantný a diskrétny, valcovitý tvar s naozaj mini rozmermi, ktoré jej umožňujú inštalovať prednú kameru tesne pri spätnom zrkadle na vrchnej časti predného skla. Vďaka tejto polohe Vám nebude vôbec zavadzať vo výhľade a hlavne je absolútne nenápadná pri pohlade z vonku. Zadná kamera s kompaktnými rozmermi iba 7,5cm na šírku je upevnená pomocou 3M držiaka s lepiacou páskou. Káblové prepojenie medzi kamerami je cca 5,5m dlhé. DOD RC500S je možné napojiť na napájanie 12/24V teda použitie je bez problémov možné okrem osobného automobilu aj v iných vozidlách, napr. kamiónoch alebo autobusoch. Predná kamera je tiež ľahko pripevniteľná na čelné sklo automobilu pomocou lepiaceho 3M držiaku ktorý sa prichytáva jednoduchým spôsobom na kameru. Spoločnosť DOD tiež prichádza s veľmi užitočným doplnkom - nastaviteľný kruhový polarizačný filter, ktorý efektívne znižuje odrazené svetlo.

Záznam sa nahráva z obidvoch kamier a v kombinácii s vysokou citlivosťou ISO, až 12800 čo vám umožní monitorovať okolie auta aj v zlých svetelných podmienkach je táto funkcia výrazným bezpečnostným bonusom pri monitorovaní auta vo vašej neprítomnosti. To robí z novej autokamery DOD RC500S nového lídra na trhu v rámci bezpečnosti nielen vďaka záznamu videa z priebehu cesty, ale aj monitorovania auta vo vašej neprítomnosti.

Veľkou výhodou je vylepšený systém funkcie parkovacieho módu novej generácie, ktorý začne nahrávať záznam už 15 sekúnd predtým ako detekuje pohyb. To vám zaručí, že budete mať záznam o tom čo sa stalo od začiatku do konca a to z obidvoch kamier teda pred aj za vozidlom. Keď budete pokračovať v jazde kamera sa opäť prepne do režimu záznamu z jazdy v slučke.

Líder na trhu bezpečnosti a monitoringu áut

Autokamera podporuje micro SD karty až do 128GB (bežné kamery len do 32GB). V prípade havárie, prudkého zabrzdenia, alebo naklonenia auta, kamerový set má funkciu G senzor, ktorá slúži na ochranu súborov pri náraze. Takisto v prípade núdze umožňuje používateľom manuálne chrániť existujúci súbor dlhým stlačením tlačidla "SOS". FULL HD autokamerový set s pokročilou technológiou WDR 2.0 a s pripojením WiFi je váš spoľahlivý spoločník na cestách.

Vlastnosti produktu:

• 1080p HD video záznam
  • Široký uhol pohľadu - 145° predná kamera, 140° zadná kamera
  • G-senzor ochrana súborov
  • SOS funkcia - funkcia uzamknutia
  • Parkovací dohľad
  • Pokročilá WDR 2.0 Technológia
  • WiFi pripojenie
  • Efektívny nastaviteľný kruhový polarizačný filter

Dual FULL HD 1080p video záznam
Predný a zadný pohľad na vaše vozidlo je zaznamenaný v kvalite 1080p vo vysokom FULL HD rozlíšení. Navyše obraz je zachytený v ultra-širokom uhle zobrazenia 145° predná kamera, 140° zadná kamera pre celkovú ochranu.

Rozšírený rozsah ISO až do 12800
DOD RC500S má nový senzor SONY STARVIS CMOS so zvýšenou citlivosťou nielen pri normálnom osvetlení, ale aj pri slabom osvetlení. Rozšírený rozsah zvyšuje jasnosť rýchlo sa pohybujúcich objektov v noci. Kamerou je teraz možné zachytiť ešte viac detailov v ultra nízkych svetelných podmienkach.

Pokročilá technológia WDR 2.0
Ohromujúce video v akomkoľvek osvetlení a vyvážená expozícia v každých podmienkach. Vytvára nočné zábery jasnejšie, a znižuje silnú expozíciu svetla na dosiahnutie čo najkrajšieho obrazu.

Veľká f/1.6 clona, vysoká výkonnosť pri slabom osvetlení
Veľkosť clony odráža množstvo svetla dopadajúce na senzor pri snímaní. Čím väčšia clona (menšie číslo f), tým viac svetla bude zachytené v snímači kamery. Vďaka najširšej clone, ktorá je 66% väčšia v porovnaní s konkurenciou na trhu, DOD kamery produkujú ten najostrejší obraz.

6G ostrá sklenená šošovka
6-element ostrá šošovka, ktorá je vyrobená zo šiestich vrstiev skla, poskytuje ohromujúci čistý a nedeformovaný obraz

Širokouhlý uhol pohľadu 145 °
Zachytávanie obrazu pri širokom pozorovacom uhle 145 ° pre optimálne pokrytie a jasnosť. Predná kamera je vybavená mimoriadne širokouhým objektívom, ktorý posilňuje rozsah záznamu obrazu, pretože panoramatický výhľad na prednej časti vozidla zaberá všetky strany bez skreslenia (teda žiadny deformovaný obraz).

Nastaviteľný kruhový polarizačný filter - účinne znižuje odrazené svetlo
Nastaviteľný filter eliminuje oslnenie čelného skla a súčasne zvyšuje sýtosť. Znižuje nežiaduce odrazy a nadmernú expozíciu alebo polarizačný efekt, pre zaistenie najvyššej kvality obrazu a chránili svoj objektív.

WiFi pripojenie - prehliadanie na diaľku pomocou free aplikácie
Už nie je potrebné čakať, kedykoľvek budete chcieť prehrať vzrušujúce momenty. Jednoducho prenášajte alebo vizualizujte súbory z vloženej pamätovej karty v kamere priamo do vášho smartphonu / tabletu cez aplikáciu DOD APP.

Parkovací dohľad
S týmto parkovacím dohľadom budete spokojný aj vtedy, keď zaparkujete a opustíte auto. Vylepšený parkovací mód, ktorý sa automaticky spustí 10 minút po opustení vozidla. Keď budete pokračovať v jazde kamera sa opäť prepne do režimu záznamu z jazdy v slučke. Pomocou senzora SONY STARVIS vám zaručí aj v noci revolučné nočné videnie pre prednú kameru a to aj v úplnej tme.

V prípade detekcie pohybu či už na prednej resp. zadnej kamere, alebo nárazu začne nahrávať video a uzamkne súbor. Autokamera začne nahrávať už 15 sekúnd pred tým ako je zaznamenaný pohyb, alebo náraz čo Vám zaručí, že budete mať záznam o tom čo sa stalo od začiatku do konca. Podmienkou je aby bola kamera napájaná cez autobatériu pomocou sady káblov pre trvalú inštaláciu vo vozidle DOD DP4.

GPS procesor s rýchlosťou 10 Hz
Integrovaný najrýchlejší systém GPS s rýchlosťou 10 Hz, zaznamenáva presnejšie údaje o umiestnení a rýchlosti vozidla. Umožňuje zaznamenávať trasu na mape popri sledovaní videí v aplikácii DOD prehrávača. Momentálne najrýchlejšia aktualizácia GPS použitá v autokamerách.

DOD GPS prehrávač V2.0
Nová verzia DOD GPS Player 2.0 s vylepšením užívateľským rozhraním je ešte prehľadnejšia. Zobrazuje FULL HD video nahrávky s údajmi v reálnom čase ako rýchlosť vozidla, gps súradnice, preťaženie, aťd. S pripojením na internet je zobrazovaná aktuálna poloha vozidla na Google maps.

Detekcia rýchlostných radarov
Systém upozorní, že sa blížite k miestam s prikázanou rýchlosťou, kde môže byť umiestnený radar, aby ste mohli s prehľadom spomaliť. Vyhnite sa pasciam a vždy majte jazdu pod kontrolou.
* V súčasnosti systém podporuje tieto krajiny: USA, CA, UK, NO, PL, NL, BE, AU.

Synchronizácia času a dátumu
Automatická kalibrácia času, nezávislá na manuálnom nastavení času. So zabudovaným 10x speed GPS procesorom je schopná uvádzať presný lokálny kalibrovaný čas a automaticky ho uložiť do pamäti kamery.

G-senzor ochrana dát pri náraze.
Pri náraze, núdzovom brzdení, alebo naklonení automobilu, bude automaticky chrániť všetky uložené a aktuálne záznamy. Prostredníctvom tejto funkcie nebudú dôležité súbory odstránené či prepísané a to ani pri nahrávaní v časovej slučke.

Ručné uzamknutie súborov - SOS ochrana
V prípade núdze umožňuje používateľom chrániť existujúci súbor dlhým stlačením tlačidla "SOS", ktoré uchová súbor z nahrávacej slučky a zabraňuje jeho prepísaniu iným súborom.

Automatické nahrávanie a vypnutie
Po spustení vozidla kamera začne automaticky zaznamenávať. Okrem toho sa prístroj vypne automaticky zároveň s vozidlom bez toho, aby ste stlačili ľubovoľné tlačidlo.

Nahrávanie v slučke - Cyklický záznam
Keď je úložný priestor na vloženej micro SD karte plný, môže automaticky prepísať staršie súbory novšími, teda súbory sa neustále premazávajú.

Podpora 128GB Micro SD karty
4x väčšia pamäťová kompatibilita v porovnaní so staršími modelmi kamier, podporuje až do 128 GB micro SD s viac ako 18 hodinami nahrávania.

Špecifikácie produktu:
Rozlíšenie videa: predná kamera: 1920x1080 @ 30fps, zadná kamera 1920x1080 @ 30 fps
Senzor: SONY STARVIS CMOS senzor
Širokouhlý objektív predný: 145 °
Širokouhlý objektív zadný: 140 °
Predná clona: f/1,6
Zadná clona: f/1,6
Citlivosť ISO: až do ISO 12800
Video formát: MOV
Záznamové médiá: Micro SDHC/SDXC triedy 10 (až do 128 GB)
Audio: mikrofón a mono reproduktor (súčasťou)
Batéria: super kapacitor
Vstupný výkon: 5V 1,5A
Rozmery prednej kamery: 122 (D) * 35,8 (Š) * 60,6 (V) mm
Rozmery zadnej kamery: 75,2 (D) * 26 (Š) * 38,8 (V) mm
Hmotnosť prednej kamery: 120g
Hmotnosť zadnej kamery: 41 g
Prevádzková teplota -20 ° C ~ 65 ° C, (-4 ° F ~ 149 ° F)

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Kontaktujte nás