DOD LS500W

G-senzor
GPS modul
Na zrkadlo

• , zakúpené v DOD-TEC.sk

• Jednoduchá a rýchla inštalácia a použitie produktu.
  • , zakúpené v DOD-TEC.sk

Značku DOD sledujem už dlhú dobu a konečne som urobil rozhodnutie o kúpe tejto kamery. Môžem povedať, že aj napriek veľmi vysokej cene táto kamera naozaj stojí za to. A nie je to len fráza, ale ako odborník v IT si myslím, že technologicky táto značka je stále lídrom trhu s kamerami. Ako jediný argument uvádzam KVALITU OBRAZU čo je vlastne hlavný účel. A ešte aj naozaj veľmi ale veľmi erudovaná podpora sk distribútora

• Vyhoda kamery :velmi dobre zobrazovanie v noci kvalita zaznamu
    • Dobry parking monitor
    • Dost casto sa stava ze mi nefunguje GPS len blika nenacita udaje o rychlosti asuradniciach
    • Co sa tyka programu do PC ten casto mrzne a pada
    • Trochu blbe vkladanie a vyberanie pamätovej karty z kamery

S touto kamerou som nadmieru spokojny cisty zvuk pekny obraz a to aj za zhorsenych svetelnych podmienok ma sice par much ale tie mi az tak nevadia takze celkove hodnotenie 4,5 z 5
    Kto chce kvalitny zaznam nech investuje oplati sa

Menu v slovenčine
G-senzor
GPS modul
Na zrkadlo

Duálna kamera do auta, pozostávajúca s hlavnej kamery, ktorá sníma dianie pred vozidlom a zadnej kamery, ktorá sleduje vozovku za vozidlom. Obe kamery snímajú záznam vo Full HD kvalite.

Na sklade • 1 variantDarčekZdarma100 % • 304 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v DOD-TEC.sk

• Jednoduchá a rýchla inštalácia a použitie produktu.
  • , prevzaté z Heureka.cz

ještě jsem ho nezapojil, ale mám velmi dobré zkušenosti s předešlým produktem DOD 430W i když tedy vydržel "pouhých sedm let" připouštím že na to mělo vliv počasí přes čelní sklo, slovo odborníka- nezávislého

• , zakúpené v DOD-TEC.sk

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variantDarčekZdarma100 % • 304 recenziíĎalšie informácie

• Obraz
    • Podpora zadnej kamery
    • Podpora 128gb mico sd
    • Kladne recenzie
    • Dod znacka ma dobre renome
    • V baleni by mohla byt aj micro sd karta..

Pozeral som si vela zahranicnych for pred kupou kamery a vysla mi z toho najlepsie znacka DOD. Mam ju v aute vyse 2 mesiace a mozem zodpovedne prehlasit ze to bol dobry vyber

Hľadal som kameru do auta ktorá je naozaj veľmi kvalitná, môžem sa na ňu spoľahnúť a sníma aj zozadu. Moj výber padol na DOD LS500W a môžem povedať, že to bola vynikajúca voľba. Kamera má vskutku profi video záznam (ostrosť, farby, uhol záberu) poskytuje bohaté možnosti nastavenia a obraz v noci je nad moje očakávania. Aktívne využívam aj softvér kde krásne vidím celú moju trasu, rýchlosť, aťd.

Takže za mňa 100% spokojnosť.

• Top kvalita videa
    • Dualna zadna kamera takisto spickovy obraz
    • Parkovaci mod - 3 odlisne mody
    • Podpora predajcu
    • Vyssia cena

To co som ocakaval aj bolo splnene. Kamera sluzi tak ako na

• Vyhoda kamery :velmi dobre zobrazovanie v noci kvalita zaznamu

• Dobrý noční záznam
    • G senzor
    • Vlastní dod pc prehrávač
    • Zatiaľ žiadne

Kamera splna všetko čo ponúka.
    Je kvalitná a ovládanie je jednoduché menu je i v slovenskom jazyk. Návod na obsluhu je tiež v slovenčine a môžete si ho stiahnuť aj s oficiálnej wed stránky www.dod-tec.sk/download . Záznam je kvalitní vo full hd rozlíšení 1920x1080p s kompresiou H.264 . Výborný záznam aj v noci v meste i obci aj mimo nich bez osvetlenia len vlastne osvetlenie autom.
    Cena za takto vybavenú kameru je primeraná niekomu za môže zdať byť veľká.

• Velmi kvalitny zaznam
    • Jednoduche ovladanie
    • Podpora 128Gb SD kartu
    • V baleni su pomocky pre lahsie zamaskovanie kabelaze pod tapacir
    • Ked nenecham kameru v aute ale ju odpojim, tak niekedy pri opatovnom pripojeni nenahrava zadna kamera napriekntomu ze kontrolka na nej svieti.Pomoze len znovu odpojenie a pripojenie kabelaze.
  • , zakúpené v DOD-TEC.sk

Veľká výhoda 2 kamery. často sa stava, že vodič za Vami nezareaguje a natlačí sa Vám na kufor. Aj v tomto prípade mate kvalitný záznam.