Recenzie DOD LS470W+

Overené recenzie DOD LS470W+

ApsidalTill

Pridané: 4. januára 2017

Zakúpený v Cool-mania.eu

• Kvalita obrazu bezkonkurenčná. Prevedenie tela prístroja a jednoduchosť používania.
  • Žiadna ochrana SD karty voči prachu, ale to sa dá prežiť.

Nieje lepšej čiernej skrinky na našom trhu, ktorá ochráni vašu rodinu a majetok.

www.zive.sk

Pridané: 27. júla 2016

Test DOD LS470W+: Nočný strážnik do auta | Živé.sk

Vrchol ponuky on-board kamier od DOD síce nie je lacný, no ťažko vám v ňom bude niečo chýbať. Špičková on-board kamera do auta, ponúkajúca FullHD video, GPS či široký rozsah svetelnej citlivosti ISO.

Celá recenzia na www.zive.sk

kúpte

Rudolf

Pridané: 11. júna 2016

Zakúpený v Cool-mania.eu

• Kvalita záznamu cez deň, kvalita záznamu v noci, polarozačné sklo, rýchlosť GPS, kvalita spracovania, výdrž batérie v porovnaní s inými produktami DOD, veľký display(čo je zároveň pre niekoho aj nevýhoda)...
  • Cena, cena, cena! Neviem prečo, ale na začiatku nechcela robiť záznam na microSD kartu, a pritom ostatné kamery s tým nemali problém. Stačilo vytiahnuť a znovu dať späť a už nahrávala záznam.

Mám už skúsenosti s predchádzajúcimi modeli DOD a v aute už mám 460ku, tak som chcel ísť aj do tejto prémiovej 470ky. Tú kvalitenjšiu mám na prednom okne a 460 na zadnom. Som veľmi spokojný, samozrejme cena zohráva hlavnú úlohu. Je veľmi drahá. Už sa približuje cene GoPro kamier. V porovnaní s konkurenciou je to TOP trieda. Mám aj TrueCam A5, ale tá sa nechytá ani obrazom, ani výkonom, ale za tie peniaze, je celkom fajn. Odporúčam, ak chcem mať skutočne kvalitný obraz. Dajú sa prečítať aj EČ počas jazdy cez den, nebuďme ale naivní, že v rýchlosti 130 km/H a oproti sebe dve idúce autá :) Možno tak do 40-50 km/h. V noci je to horšie, lebo protisvetlo zo stretávačiek kamera nedokáže presvietiť a aj keď idem za autom, tak xenóny emitujú také silné svetlo, že reflexná vrstva EČ vytvára odraz, ktorý v rýchlosti a pri vibráciách nezachytí popis EČ. Na križovatke bez problémov. Je toho viac...ale inak "U mně dobrý!" :)

www.youtube.com

Pridané: 6. júna 2016

Ondrej Macko - šéfredaktor Touch IT - DOD LS470W+

VIDEO RECENZIA: "Zatiaľ najlepšia kamera do auta sa volá DOD LS470W+."

Straka Rado

Pridané: 27. apríla 2016

• CPL filter
  • Kvalita obrazu je jednoducho úchvatná
  • nočný záber
  • prehľadné menu
  • zišiel by sa obal :)

S kamerou som veľmi spokojný, myslím že sa oplatilo priplatiť si, teda keď to porovnám s inými kamerami čo som kúpil a potom vrátil. Túto sa rozhodne nechystám :D

vlado M.

Pridané: 14. apríla 2016

Zakúpený v Cool-mania.eu

• Asi by som tu toho rozpisal vela. Naj je ten obraz urcite.
  • Trosku vacsie rozmery..

Nesklamala a zatial sa mi javi ako najlepsia kameru aku som mal.

DOD RC500S

DOD RC500S