Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Rozumiem

Ako prihlásený užívateľ máte možnosť nastaviť si zobrazenie Heureky.

Zobraziť pôvodnú Heureku

dopravy
1 výdajné miesto

Variant v obchode Prolaika

Vývoj ceny

Získajte prehľad o vývoji ceny vo vami vybranom období.

Aktuálne najnižšia cena: 179,00 €

Stráženie ceny

Aktuálne najnižšia cena: 179,00 €

Špecifikácia

Popis

Model kamery do auta DOD LS430W predstavuje špičku na trhu kamier do auta. Poskytne Vám FULL HD kvalitu videa s rozlíšením až 1920x1080. Disponuje 2,7 "TFT LCD 16:9 displejom pre pohodlné prezeranie a nastavenie videa. Kamera je ľahko pripevniteľná na čelné sklo automobilu pomocou prísavky s držiakom ktorý sa prichytáva jednoduchým spôsobom na kameru. Zabudovaný G-senzor automatického spúšťania pre ochranu súboru pri náraze, núdzovom brzdení alebo naklonení automobilu bude automaticky chrániť všetky uložené a aktuálne video súbory. Za výhodu považujeme aj menu kamery ktoré je k dispozícii... Celý popis

Parametre produktu

Výrobca
DOD
G-senzor
GPS modul

Recenzie

• zakúpené v sportovekamery.eu

• kvalita Full HD záznamu, inštalačné DVD pre prácu na počítači, prehľadné menu aj bez použitia manuálu
    • slabá výdrž vstavanej batérie

• ostré zábery cez deň aj v noci, jednoduchá manipulácia s držiakom

Veľa cestujem a kamera mi je v tomto prípade veľmi nápomocná.

• velmi sa do toho nevyznam, ale znamy mi ju odporucil

zákazníkov odporúča tento produkt
zákazníkov neodporúčajú tento produkt
Zobraziť recenzie

• slabá výdrž vstavanej batérie

Túto kameru som si vybral kvôli kvalitnému záznamu cez deň a hlavne v noci. Lacnejšie "šunky" sú síce lákavé, ale keď si pozriete na You Tube obrazové rozdiely, niet o čom diskutovať. Tých 249 eur sa mi zdalo najprv moc, ale teraz, keď ju už používam som tú kúpu ani na chvíľu neoľutoval. Odporúčam každému. Darmo sa nehovorí, že nie sme takí bohatí, aby sme si kupovali lacné veci. Kvalitný záznam z tejto kamery oceníte aj na 107 cm plazme.

• ostré zábery cez deň aj v noci, jednoduchá manipulácia s držiakom

Veľa cestujem a kamera mi je v tomto prípade veľmi nápomocná.

• velmi sa do toho nevyznam, ale znamy mi ju odporucil
    • neviem

bol to darcek pre manzela, tak dufam,ze bude spokojny

• zakúpené v EFEEL

• jednoduche ovladanie, citlivy gps modul, vynikajuca ostrost obrazu
    • nizsia vydrz akumulatora

kamera sa javi ako kvalitna, nelutujem tuto investiciu

Super

• zakúpené v EFEEL

• Záznam je skutočne na úrovni akú prezentuje predávajúci.
    • Veľmi presné meranie rýchlosti cez GPS a rovnako aj poloha kde som jazdil.
    • skúšal som funkciu prispôsobenia sa slnku a aj tme aj keď len v umelých podmienkach, ale fungovala tak ako má uvidím čo to bude na ceste.
    • Inštalácia kamery je tiež veľmi jednoduchá a kábel sa da veľmi ľahko skryť aby mi nevisel cez stred auta.
    • Menu v českom jazyku.
    • Chcelo by to väčšiu pamäťovú kartu a aj beterku.

S touto kamerou som zatiaľ veľmi spokojný. Pracuje tak ako má a záznamy sa dajú pokojne použiť aj do videa z rodinných ciest. Najviac sa mi pozdáva funkcia sledovania prejdenej trasy. Asi to použijem pri deťoch na skúšku a ak sa to osvedčí tak možno aj vo firemných autách aj keď najlepšie by bolo sledovanie v reálnom čase. Aj keď taký niečim nedisponuje žiadna kamera v tejto cenovej kategórií.

• zakúpené v EFEEL

• veľký displej, obraz nemiká a je pomerne dobre viditeľný aj za tmy.
    • Mohlo by byť viac farebných variácií.

Kvalitou určite doporučujem...

• zakúpené v EFEEL

• Veľa toho nejdem menovať všetky vlasnosti ale jednoducho som max. spokojný..
    • možno by sa zišlo slovenské menu v kamere (české tam je), ale asi som už príliš náročný:)

Vyskúšal som naozaj veľa kamier do auta, so žiadnou som nebol spokojný každá mala svoje muchy, ale dod ls430w ma zatiaľ presvedčila, že konečne poriadna a hlavne spoľahlivá kamera.. Síce ju mám v aute iba pár dní, cestujem však veľmi veľa a zatiaľ pracuje 100% spoľahlivo..

• zakúpené v EFEEL

• kvalita obrazu je vysoko nadpriemerná, jednoduché užíivatelske rozhranie a prehladný software pre prezeranie videií (s gps súradnicami, aktuálnou rýchlostou a zobrazenie na google mape)
    • jedine mi vadí nižšia výdrž baterie

pre mňa určite správna volba z toho velkeho mora dostupných autokamier

• zakúpené v EFEEL

• Vynikajúca kvalita obrazu cez deň aj v noci, malé rozmery kamery, české menu.
    • Chýbajúca možnosť sledovania pohybu vozidla v reálnom čase - GPS tracker.

S mojou voľbou som spokojný, aj keď som si priplatil vyššiu cenu tak neľutujem.

• zakúpené v EFEEL

• Prekvapila ma kvalita záznamu, fakt ostrý a jasný obraz, aj SPZky tam je vidieť, WDR ponúka pekné nočné video, je tam aj niečo vidieť, nie ako pri tom šmejde čo som mal doteraz.
    • napadlo ma len ze by mohli mat podporu aj vacsich kariet ako 32GB.

Som fakt spokojný, pretože som váhal či dám takú sumu za kameru a manželka mi ju neotrieska o hlavu ale niekedy sa fakt oplatí si radšej priplatiť za kvalitu.

• Vysoká kvalita
    • Nemám výhrady.

Produkt je kvalitný.

• zakúpené v Cool-mania.eu

• velmi ostry obraz
    • aj detaily (listy/konare stromov) sa pri kompresii Pocas jazdy nestracaju - priami konkurenti podstatne viac "stvorcekuju" detaily pri kompresii videa
    • fakt dobre video za tmy(1,6 clona + wdr)
    • autovypne display, kde ukazuje velkym pismom aktualnu GPS rychlost
    • synchro casu z gps
    • ma aj button na vynutene locknutie aktualneho videa
    • cez dodavany soft zobrazuje spatne okrem ineho aj vsetky osi akcelerometrov (este aj prejaz cez hrbol, alebo zhupnutie auta je vidiet spatne)
    • citlivost na autolocknutie suboru sa da nastavit v sirokom rozsahu
    • zabery sa medzi datovymi subormi prekryvaju, cize nieje ziadna fuga
    • obcasne zatrasie obrazom(tato trieda kamier nepestuje stabilizacie obrazu), ale toto je skor tvrdostou mojeho auta, kedze mi to kazdy, kto sa viezol, povedal :)
    • len max 32GB karty, ale tento problem maju takme vsetci priami konkurenti
    • pri privelmi velkom svinstve na okne(dialnicny problem pri rozmaznutej vcele) zaostruje nablizo = viac rozostreny obraz v dialke a vtedy sa obraz podoba na konkurentov :)
    • nema dockovanie, cize treba zastrcit/vystrcit usb konektor napajania pri skladani/zakladani kamery - ale tento detail ma lepsie len malo konkurentov myslim

dlho som vyberal (napr z BLACKVUE DR550GW-2CH / BLACKVUE DR500GW-HD / MIO MiVue 388 / TrueCam A5 / Garmin DVR Dash 20 GPS / Transcend DrivePro 200 / OEM Black Hero / DOD LS430W / DOD TG 300 / EVOLVE CarCam F140 / Cel-Tec E07 / Eltrinex LS400W / BLACKVUE DR400G-HD II), az som nakoniec siel do DOD LS430W. Obrazom podla mna v tejto cene je top. Za tu cenu mi dava vsetky parametre, ktore som si stanovil (gps, lock suborov, nek.slucka, 60fps pri nejakom rozliseni, uhol viac ako 120, tlacitko na manual.lock suboru, par sekund pred locknutim tiez zapisat). Nocne zabery vdaka clone a wdr su tiez nad moje ocakavania.

• zakúpené v Cool-mania.eu

• Zobrazenie a spoľahlivosť ...teda mám ho ešte krátko

Dianie v doprave a nebezpečná arogancia už aj žien za volantom núti k obrane.Mám ho krátko zatial SUPER! Neľutujem

Parametre produktu

Výrobca
DOD
G-senzor
GPS modul
Rozlíšenie videa

Rozlíšenie videa

Rozlišenie videa sa udává v px.

1920 x 1080
Clonové číslo

Clonové číslo

Inými slovami svetlosť. Určuje obrazovú kvalitu za zlých svetelných podmienok. Čím nižšie číslo, tým je lepšia kvalita obrazu za zlých podmienok.

F1.6
Pozorovací úhol
140 °
Automatické zapnutie
Podporované pamäťové karty
Micro SD
Kapacita batérie

Kapacita batérie

Čím je kapacita batérie vyššia, tým kamera vydrží dlhšie nahrávať.

500 mAh

Popis produktu

Model kamery do auta DOD LS430W predstavuje špičku na trhu kamier do auta. Poskytne Vám FULL HD kvalitu videa s rozlíšením až 1920x1080. Disponuje 2,7 "TFT LCD 16:9 displejom pre pohodlné prezeranie a nastavenie videa. Kamera je ľahko pripevniteľná na čelné sklo automobilu pomocou prísavky s držiakom ktorý sa prichytáva jednoduchým spôsobom na kameru. Zabudovaný G-senzor automatického spúšťania pre ochranu súboru pri náraze, núdzovom brzdení alebo naklonení automobilu bude automaticky chrániť všetky uložené a aktuálne video súbory. Za výhodu považujeme aj menu kamery ktoré je k dispozícii aj v českom jazyku.

Kamera do auta DOD LS430W bola zaradená medzi najzaujímavejšie produkty roku 2013 podľa redakcie zive.sk

Čierna skrinka do auta disponuje aj fukciou upozornenia prekročenia rýchlosti. Nastavte si vlastnú rýchlosť a akonáhle rýchlosť prekročíte, alarm Vás automaticky upozorní na zvýšenú rýchlosť. Za zmienku stojí aj široký 140 ° pozorovací uhol záberu, zaznamenáva dianie pred vozidlom, aj po stranách, automatická kalibrácia času pomocou GPS, HUD kompas displej, HUD zobrazenie rýchlosti. Určite oceníte aj funkciu GPS loggera teda záznamu z Vašej jazdy (GSP lokáciu, aktuálnu rýchlosť, videá) si budete môcť pozrieť na Vašom PC na dodanom software. Ideálne pre firmy na kontrolu jazdy zamestnancov, vodičov z povolania aťd.

Nová WDR technológia - kvalitné video pri akomkoľvek osvetlení

Nové 5x GPS – Vďaka novému 5x GPS budete mať maximálne presné údaje o Vašej rýchlosti aj pri nízkych rýchlostiach, rovnako aj pri minimálnych zmenách rýchlosti.

Nahrávanie pri detekcii pohybu Vám umožní spustiť nahrávanie automaticky pri pohybe vozidla, bez stlačenia akéhokoľvek tlačidla. Tiež je možné využiť spustenie nahrávania pri štarte auta. Z novou kamerou DOD LS430W sa nemusíte báť že sa pamäťová karta zaplní, kamera je vybavená funkciou časová slučka. Po zaplnení karty sa automaticky prepisujú staré nahrávky novšími. Ako video výstup poslúži zabudovaný HDMI konektor a nahraté video súbory si môžete stiahnuť do PC pomocou USB alebo priamo z pamäťovej karty microSD.

F1.6 veľká clona objektívu - super výkon pri nízkom osvetlení, to znamená že aj Vaše "nočné videá" budú vynikajúco viditeľné.

Vlastnosti top modelu DOD LS430W:

Power WDR technológia - kvalitné video pri akomkoľvek osvetlení

F1.6 veľká clona - super výkon pri nízkom osvetlení

Kamera s GPS loggerom 140 ° širokouhlý uhol pohľadu

Automatická kalibrácia času

HUD kompas displej

HUD zobrazenie rýchlosti

Smart upozornenie prekročenia rýchlosti 6G ostrá sklenená šošovka, široký uhol pohľadu

Ochrana heslom

Full HD 1080p 2,7 " 16:9 širokouhlý displej

G-senzor automatického spúšťania pre ochranu súboru

SOS funkcia - uzamknutie súborov

Funkcia automatického zapnutia a nahrávania

Nahrávanie pri detekcii pohybu

Nahrávanie v slučke, označenie času a dátumu

Porovnanie jednotlivých modelov DOD

Vypracovali sme pre Vás porovnávaciu tabuľku technických vlastností, funkcii a príslušenstva autokamier značky DOD. Tabuľku si môžete stiahnuť priamo TU.

Výhody a inovatívne funkcie kamery DOD LS430W: 6G ostrá sklenená šošovka. Je vytorená zo 6 vrstiev skla, cez ktorú je možné nahrávať úžasne jasné a nedeformované zábery s jasnejšími detailmi. 1080p FULL HD HD video záznam a super HD megapixel CMOS obrazový snímač. Bez ohľadu či je jazda cez deň resp. v noci, kamera dokonale zachytáva Vašu jazdu.

Zachytáva ešte detailnejšie zábery s novou clonou F1.6 - efekt nahrávania pri nízkej intenzite svetla. Zachytáva lepšie nočné zábery než F2.0 a zaznamenáva jasne detaily ako ŠPZ, dopravné značky a iné.

Ochrana heslom. Táto funkcia umožňuje vlastníkovi hesla ochrániť nastavenia ovládania alebo ďalšie prevádzkové nastavenia, zmenu alebo vymazanie videa alebo obrazových dátových súborov.

HUD kompas displej. Dosahuje 5 násobne rýchlejšiu GPS aktualizáciu. Elektronický kompas sa v reálnom čase zobrazuje na obrazovke so schopnosťou indikovať smer, ktorým idete.

Smart upozornenie prekročenia rýchlosti. Nastavte si vlastnú rýchlosť, a akonáhle rýchlosť prekročíte, alarm Vás automaticky upozorní na zvýšenú rýchlosť.

HUD zobrazenie rýchlosti. Dosahuje 5 násobne rýchlejšiu GPS aktualizáciu. Rýchlosť jazdy sa zobrazí na obrazovke v km/h.

Automatická kalibrácia času. Prijíma signály GPS a zaznamenáva "čas" a dátum" a ukladá automaticky do autokamery.

G-senzor ochrany dát pri náraze.

Pri náraze, núdzovom brzdení alebo naklonení automobilu bude automaticky chrániť všetky uložené a aktuálne video súbory. Prostredníctvom tejto funkcie dôležité súbory nebudú odstránené ani prepísané v nahrávaní v časovej slučke.

SOS ochrana. V prípade núdze umožňuje používateľom chrániť existujúci súbor dlhým stlačením tlačidla "SOS", možnosť uchovať súbor z nahrávacej slučky proti jeho prepísaniu.

Displej 2,7 "TFT LCD 16:9. Má väčšiu zobrazovaciu plochu, je širokouhlý 16:9 a ponúka väčšiu plochu pre video prehrávanie.

Široký 140 ° pozorovací uhol záberu, zaznamenáva dianie pred vozidlom, aj po stranách.

Nahrávanie pri detekcii pohybu. Nahrávanie videa sa spustí automaticky pri pohybe vozidla, bez stlačenia akéhokoľvek tlačidla.

Automatické prepísanie dát - časová slučka. Ak sa naplní kapacita vloženej micro sd karty kamera do auta automaticky prepíše staršie nahrávky novšími.

Automatická funkcia - štart a nahrávanie. Po štarte auta sa spustí automaticky nahrávanie, a po 5 sekundách po vypnutí sa súbor uloží a nahrávanie sa automaticky vypne.

Dodávaný software pre správu DOD kamier s GPS (GPS lokácie)

Špecifikácie produktu:

Rozlíšenie videa:  1920x1080 @ 30 snímok za sekundu 1280x720 @ 30 snímok za sekundu 1280x720 @ 60 snímok za sekundu 848x480 @ 30 snímok za sekundu 640x480 @ 30 snímok za sekundu

Sensor: 3 megapixelový 1/3 "CMOS

Video vo formáte AVI

Video výstup: HDMI, podpora 1080p/720p/WVGA/VGA výstupný režim

• Kompozícia: NTSC / PAL
  • Rozlíšenie obrázku: 1,3, VGA, 2M, 3M, 5M, 8M, 10M, 12M
  • Záznamové médium: Micro SDHC / MMC karty (až do 32GB)
  • Audio výstup: reproduktor (mono)
  • Audio vstup: mikrofón

• Napájanie: 5V 1A
  • Rozmery: 112,4 (d) x 65 (š) x 32,8 (v) mm
  • Hmotnosť: 97 g
  • Prevádzková teplota:  -30 ° C ~ 80 ° C

Recenzia a Test DOD LS430W od portálu - Auto-kamera.cz "LS430W je kamera do auta, která má všechny funkce, které očekáváte, a některé navíc. Díky zpracování a výbavě ji budete brát jako samozřejmost a budete spokojení s výsledky, na rozdíl od levnějších méně kvalitních autokamer, u kterých se budete muset vyrovnávat s nedostatky. Jednou z hlavních předností kamery je kvalita záznamu, spolu s dalšími vlastnostmi je dostatečná pro to, abyste po dlouhou dobu od nákupu neuvažovali o jiné autokameře a necítili potřebu porovnávat s novými modely."

Čítaj celú recenziu DOD LS430W na auto-kamera.cz

Recenzia a Test DOD LS430W od portálu - zive.sk "Širokouhlá FullHD kamera do auta DOD LS430W je najnovším a zároveň najlepším počinom výrobcu. Pochváliť sa môže nízkou clonou a vylepšenou WDR technológiou pre lepšie nočné zábery. Vďaka prítomnosti gyroskopu a GPS ponúkne pokročilé funkcie, ktoré od kvalitnej čiernej skrinky najvyššej triedy očakávame."

Čítaj celú recenziu DOD LS430W na zive.sk

Recenzia a Test DOD LS430W od portálu - automagazin.sk "Najnovší a zatiaľ najlepší model kamery do auta DOD LS430W predstavuje špičku na trhu kamier do auta."

Čítaj celú recenziu DOD LS430W na  automagazin.sk

Ukážky záznamu z testu auto-kamera.cz nájdete tu, nastavte rozlíšenie obrazu na maximum. Ani potom však YouTube neprehráva video v pôvodnej kvalite, originálne súbory preto môžete stiahnuť tu: denný test, nočný test.

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Kontaktujte nás