BlauPunkt BP2.0FHD

G-senzor
GPS modul

• výborná cena
    • malá a skladná
    • adaptér aj na 24V (toto sa nikde v špecifikácii neuvádza)
    • kvalita obrazu je podľa môjho názoru slabá, ale s ohľadom na cenu je nadštandardná
    • Full HD je dopočítavané, keďže senzor má nižšie rozlíšenie

Zatiaľ ju mám len niečo vyše týždňa, takže len prvé dojmy:
    Malá kamerka poslúži všetkým, ktorý chcú mať záznam z jazdy pre prípad nehody. Nevýhodou je slabšia kvalita obrazu (na nete nájsť možno kopu recenzií a podľa toho posúdiť), nemožno to však porovnať s kvalitou z kamery 5x drahšej. EČV však vozidla pre vami čitateľné je.
    Prísavka na skle drží dobre, kamera na počas jazdy netrasie. Počas nahrávania musí byť pripojená do siete, nakoľko batéria vydrží len krátky čas (čítal som o 40 minútach, zatiaľ som to ale neskúšal). Adaptér je pre 12 aj 24V, kábel má dĺžku 3 metre. Na 32 GB kartu sa vojde niečo málo cez 3 hodiny záznamu.

• , zakúpené v adeleshop.sk

• Male rozmery, dobry pomer cena/kvalita.
    • Aj ked kamera ma v nazve FHD, v prirucke je uvedeny CMOS chip 1Mpx co je pre FHD (1920x1080 ako aj 1440x1080) rozlisenie malo, takze kamera asi robi upscaling z HD na FHD.
    • Dalsie minus je nelogicky nasmerovany USB napajaci kablik smerom dolu. Jednak tym zakryva sachtu pre mikro SD kartu a navyse kablik je nutne obtocik okolo kamery aby mohol byt nasmerovany hore k hornej hrane celneho skla odkial je vedeny az do 12V autozastrcky.

Aj napriek pravdepodobnemu upscalingu je obraz velmi slusnej kvality a ak niekto potrebuje lacnu a malu kameru, tak toto je jeden z kandidatov.

• , zakúpené v K24.sk

• jednoduchosť ovládania kvalita výrobku v pomere k cene detekcia pohybu neprekáža

Jednoduchosť ovládania nahrádza absenciu SK.menu aj manuálu.Renomovaný výrobca nezoatal nič dlžný svojmu menu takže čo som očakával som aj dostal za pomerne nízku cenu.Kameru mám síce krátko,ale naučiť sa ju ovládať nebolo zložité vzhladom k intuitívnemu Menu.Záznam som pozeral aj na PC a je dosť v dobrej kvalite a hlavne obraz neskáče a nemrzne.Túto kameru môžem len doporučiť.

G-senzor

• Zabudovaný mikrofón
  • Zabudovaný reproduktor
  • Hmotnosť: 50g (DVR)
  • Rozmery: 63x30x58mm

• pokazené v záruke-vypisuje chybu pamäte

objednávané z e-shopu najtovar (FEPET s.r.o Ružomberok)
    ktorý už neexistuje,takže nemám kameru kde reklamovať...

• výborná cena
    • malá a skladná
    • adaptér aj na 24V (toto sa nikde v špecifikácii neuvádza)
    • Full HD je dopočítavané, keďže senzor má nižšie rozlíšenie

Zatiaľ ju mám len niečo vyše týždňa, takže len prvé dojmy:

• , zakúpené v adeleshop.sk

• Male rozmery, dobry pomer cena/kvalita.

• , zakúpené v K24.sk