DOD TG300

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v Cool-mania.eu

• tato kamera ma skutocne prijemne prekvapila, hlavne super kvalitnym obrazom, svojimi ergonomickymi rozmermi. Ponuka aj GPS lokator, ktory budem urcite velmi casto vyuzivat. Moja volba pre autokameru znacky DOD bola velmi vydarena.

Pristup obchodu aj kvalita kamery ma jednoznacne presvedcili a svoju kupu nelutujem. Doporucujem aj ostatnym.

• , zakúpené v Cool-mania.eu

Pod zakúpení som ju bol hneď otestovať. Najviac ma zaujal perfektný obraz cez deň, nevidel som žiadne digitalizovanie obrazu ani šumenie, ako ďaľšie som si všimol že na našich rovných cestách zvuk vôbec nechrčal takže bolo všetko zretelne počuť. Úplná spokojnosť

• , zakúpené v Cool-mania.eu

• S kamerou som maximalne spokojny. Vynikajuca kvalita obrazu cez den, kompaktne rozmery a vstavane GPS je presne to co som hladal. Mal som aj ine autokamery, ale kamera DOD vyzera bezkonkurencne najlepsia.
    • Relativne vyssia cena.

Kamera DOD prevysila moje ocakavania a vrelo ju doporucujem.

Produkt nemá žiadne parametre.

DOD TG300 je prvotriedne vybavená autokamera/čierna skrinka s GPS, ktorá je určená na zaznamenávanie bezpečnostného videozáznamu vašej jazdy. Okrem toho dokáže kamera trakovať jazdu pomocou vstavanej GPS jednotke a má mnoho ďalších funkcií.

• Relativne vyssia cena.

Kamera DOD prevysila moje ocakavania a vrelo ju doporucujem.

• , zakúpené v Cool-mania.eu

• Po zakúpení tejto kamery som ju bol hneď otestovať. A najviac ma zaujal perfektný obraz cez deň, nevidel som žiadne digitalizovanie obrazu a ani šumenie. Ako ďalšie som si všimol že na našich rovných cestách zvuk vôbec nechrčal, takže bolo všetko zreteľne počuť. Úplná spokojnosť

Maximalna spokojnost