DOD LS460W GPS

• Ľahká
    • G-senzor
    • HUD ktorý ukazuje rýchlosť a svetovú stranu
    • Pekný obraz aj v noci
    • Slušne spracovaný software, ktorý vám ukáže maximálnu, minimálnu a priemernú rýchlosť, GPS súradnice a na Google mapách ukáže trasu, ktorú ste prešli.

Kvalitná autokamera s pekným obrazom vo dne v noci. Fungovala perfektne s pamäťovou kartou SanDisk MicroSDHC 32GB Extreme UHS-I (U3) "GoPro edition" (Znamená len to, že je dosť rýchla na zápis 4K videa).

• , zakúpené v Compersoft

• - všetko
    • - super kvalitný záznam videa
    • - slovenčina v menu nastavenia
    • - cena
    • - slabá vstavaná batéria

Cez pol roka som vyberal kameru do auta, až som sa rozhodol pre DOD LS 460. Cena je vysoká, no momentálne najlepšia kamera na trhu!!!

Menu v slovenčine
Maximálna veľkosť pamäťových kariet
32 GB
Kapacita batérie
140 mAh

DOD LS460W kamera do auta s GPS je absolútna novinka a predstavuje to najlepšie zo súčasnej ponuky všetkých čiernych skriniek do áut na celosvetovom trhu. Dokazujú to nielen získané ocenenia, ale hlavne spokojnosť vodičov, ktorí túto kameru aktívne využívajú. Kamera síce nestojí práve najmenej, ale ponúka špičkovú technológiu a zhotovuje záznamy, ktoré sa dajú skutočne použiť aj pri dokazovaní nehodovej udalosti. S touto kamerou sa vám určite nestane, že nedokážete prečítať ŠPZ vozidla, ktoré vás nejako poškodilo, alebo ohrozilo. Odporúčame zainvestovať do kamery s akceptovateľnými dôkazmi a takouto kamerou DOD LS460W určite je.

• nekvalitne zábery, na úrovni lacnej čínskej kamery
    • veľmi nepresné GPS
    • lacné plastové prevedenie

vyskúšal som viacero kamier v priebehu 5 rokov naspäť, ale toto bola jeden z najhorších skúseností

• Veľmi malá a ľahká
    • Super nahrávanie
    • Dlhý kábel
    • Super software
    • Kvalita obrazu
    • Slabá výdrž batérie

Super kamera, noc alebo deň - super nahráva. človek si ani nevšíma že ju má prilepenú na prednom skle. Vôbec mi nevadí. Ked potrebujete uložiť záznam stačí stisnúť jedno tlačítko a je to uložené. Záleží aj akú kartu k tomu kúpite o akej kapacite a rýchlosti - Micro SDHC.

spokojný so záznamom jak cez deň tak i v noci

• Čistý obraz
    • Široký uhol pohľadu
    • FullHD rozlíšenie
    • Ľahká
    • G-senzor
    • HUD ktorý ukazuje rýchlosť a svetovú stranu
    • Pekný obraz aj v noci

• Po určitej tortúre kamier do auta som sa rozhodol pre kameru
    • DOD LS 460W s GPS

Ako som už vyššie uviedol, skúšal som kamery:
    CONNECT IT CI - 204 (cena 59,90€)
    PRESTIGIO ROADRUNNER 570 GPS (cena cca 130,00€)
    Najlepšie sa mi osvedčila vyššie uvedená kamera najmä svojimi parametrami. Je síce najdrahšia, no "za málo peňazí, môžeme čakať len málo muziky". Tu to platí dvojnásobne!
    Keby som hľadal na predmetnej kamere nejaký nedostatok, doposiaľ o ňom neviem. Jedno obmedzenie - "stráženia" auta na parkovisku, by som predsa len pripomenul, a tým je kapacita baterky. Mne bez elektrického pripojenia kamera natáčala 0,5 hodiny. Pokiaľ by sa kapacita baterky zväčšila (ak to vôbec konštrukcia kamery dovolí, uvítal by som napr. hodinové natáčanie bez elektrického pripojenia.
    Kvalita spracovania kamery - jej dizajn je perfektný!
    Ešte by som spomenul korektné správanie obchodného zástupcu fy. Media Leaders s.r.o. p. Petra Kováčika voči zákazníkovi!

Dňa 6.8.2015

• - cena
    • - slabá vstavaná batéria

• kvalita obrazu
    • GPS

Kameru som kupoval pre jej kvalitný obraz, čo sa aj potvrdilo, po pripojení na fhd tv je radosť pozerať.
    Za obraz dávam 5 hviezdičiek.
    Čo ma ale sklamalo je slabá citlivosť GPS snímača, robí si čo chce, obloha zamračená, prší - satelity nájde, obloha jasná - má problém,
    Za GPS dávam 4 hviezdičky.
    No na prvom mieste je obraz a ten je naozaj kvalitný ako vo dne , tak aj v noci a preto neľutujem, že som tu kameru kúpil, odporúčam každému kto ešte váha či ma kúpiť , alebo nie.

• , zakúpené v DOD-TEC.sk

• vynikajuca kamera, obraz super nielen vo dne ale aj v noci, oproti inym kameram ked zastavite obraz a oprotiiduce auto je kusok pred vami je jeho SPZ pekne citatelna
    • skoda ze ku kamere nedodali hdmi kabel, ale nie je v standardnej vybave, takze nutnost dokupit, pokial potrebujete

urcite odporucam tuto kameru, konecne som spokojny s nahratym obrazom nielen za pekneho pocasia, ale aj za dazda a v noci.

• , zakúpené v DOD-TEC.sk

• funkčná a jednoducho nastaviteľná
    • má všetky potrebné funkcie
    • obraz je dobrý ale odporúčam 32GB pam kartu a točiť FHD
    • slabšia výdrž batérie
    • funkcia FOTO nepoužiteľná
    • FOTKY sú neostré aj v najlepších nastaveniach

funkčný a jednoducho nastaviteľný
    má všetky potrebné funkcie
    obraz je dobrý ale určite neodporúčam iný formát ako FHD
    funkcia FOTO nepoužiteľná ale je to kamera a vôbec to nevadí
    určite odporúčam túto kameru ostatné to necháva hrdo v zadu
    oceňujem že nastavenia sú jednoduché aj pre neznalých
    cena je vyššia ale to je OK
    za kvalitu sa platí
    už objednávam aj ďalší kus

• , zakúpené v DOD-TEC.sk

• Kvalita obrazu vo dne aj v noci
    • Nepohodlné nasádzane a vyberanie kamery do držiaka, plus ešte napájacieho káblika - držiak by mohol mať už zabudované napájanie.
    • Kamera je dosť veľká
    • Prvá kamera ktorá mi bola doručená - som musel vrátiť - G senzor pri niektorých jazdách nebol zobrazený a prekročenie rýchlosti nebolo zvukovo indikované ako uvádzal návod - po reklamácii mi povedali,že kamera už nedava zvuk. znamenie pri prekročení rýchlosti ( predtým vraj to tak bolo) a zabudli to vraj v návode opraviť.
    • Relamácia bola uznaná - poslali mi druhú kameru, ktorá už nebola nová - bolo na nej vidieť známky používania - dátum výroby na nálepke 6/2014 ( u prvej to bolo 12/2014 ).
    • Táto kamera zatiaľ funguje, ale ešte som nepreveril všetky funkcie.
    • Zrušenie zvuk. indikácie pri prekročení rýchlosti pokladám za krok späť ! Mohli to riešiť zap/vyp v menu!
    • Prehrávač ktorý je dodávaný ku kamere je podpriemerný !

Dobrá kamera s kvalitným obrazom vo dne i v noci.
    Vzhľadom na dosť veľkú cenu, by mohla mať napájanie už
    integrované v držiaku.