Recenzie DOD LS460W GPS

Všetky recenzie DOD LS460W GPS

recenzie.sme.sk

Pridané: 3. marca 2016

DOD LS460W | Recenzie.SME.sk

DOD LS460W nemá problém s rozoznaním poznávacej značky a tiež zaznamenáva mimoriadne dobre i v tme (s pomocou verejného osvetlenia a reflektorov). Výhody: Kvalita za zhoršených svetelných podmienok, vynikajúca kvalita 1080p videa. Nevýhody: Zložitejšie menu.

Celá recenzia na recenzie.sme.sk

www.test-kamier.eu

Pridané: 5. decembra 2015

Test kamier 2015, najlepšie kamery tu

Na tomto webe sme pre vás pripravili test kamier 2015. Môže vám dať dobrú predstavu pri výbere kamery s možnosťou aj kameru aj priamo objednať. Nasleduje samotný test kamier 2015.

Celá recenzia na www.test-kamier.eu
Overený zákazník sportovekamery.eu

Pridané: 3. novembra 2015

Zakúpený v sportovekamery.eu

spokojný so záznamom jak cez deň tak i v noci

Overený zákazník sportovekamery.eu

• Široký uhol pohľadu
  • FullHD rozlíšenie
  • Ľahká
  • G-senzor
  • HUD ktorý ukazuje rýchlosť a svetovú stranu
  • Pekný obraz aj v noci
  • Slušne spracovaný software, ktorý vám ukáže maximálnu, minimálnu a priemernú rýchlosť, GPS súradnice a na Google mapách ukáže trasu, ktorú ste prešli.
  • Žiadne

Kvalitná autokamera s pekným obrazom vo dne v noci. Fungovala perfektne s pamäťovou kartou SanDisk MicroSDHC 32GB Extreme UHS-I (U3) "GoPro edition" (Znamená len to, že je dosť rýchla na zápis 4K videa).

Milan Martinec

Milan Martinec

Pridané: 6. augusta 2015

• Po určitej tortúre kamier do auta som sa rozhodol pre kameru
  • DOD LS 460W s GPS

Ako som už vyššie uviedol, skúšal som kamery:
CONNECT IT CI - 204 (cena 59,90€)
PRESTIGIO ROADRUNNER 570 GPS (cena cca 130,00€)
Najlepšie sa mi osvedčila vyššie uvedená kamera najmä svojimi parametrami. Je síce najdrahšia, no "za málo peňazí, môžeme čakať len málo muziky". Tu to platí dvojnásobne!
Keby som hľadal na predmetnej kamere nejaký nedostatok, doposiaľ o ňom neviem. Jedno obmedzenie - "stráženia" auta na parkovisku, by som predsa len pripomenul, a tým je kapacita baterky. Mne bez elektrického pripojenia kamera natáčala 0,5 hodiny. Pokiaľ by sa kapacita baterky zväčšila (ak to vôbec konštrukcia kamery dovolí, uvítal by som napr. hodinové natáčanie bez elektrického pripojenia.
Kvalita spracovania kamery - jej dizajn je perfektný!
Ešte by som spomenul korektné správanie obchodného zástupcu fy. Media Leaders s.r.o. p. Petra Kováčika voči zákazníkovi!

Dňa 6.8.2015

Miňo

Pridané: 5. júna 2015

Zakúpený v Compersoft

• všetko
  • super kvalitný záznam videa
  • slovenčina v menu nastavenia
  • slabá vstavaná batéria

Cez pol roka som vyberal kameru do auta, až som sa rozhodol pre DOD LS 460. Cena je vysoká, no momentálne najlepšia kamera na trhu!!!

jaro

Pridané: 25. mája 2015

• kvalita obrazu
  • GPS

Kameru som kupoval pre jej kvalitný obraz, čo sa aj potvrdilo, po pripojení na fhd tv je radosť pozerať.
Za obraz dávam 5 hviezdičiek.
Čo ma ale sklamalo je slabá citlivosť GPS snímača, robí si čo chce, obloha zamračená, prší - satelity nájde, obloha jasná - má problém,
Za GPS dávam 4 hviezdičky.
No na prvom mieste je obraz a ten je naozaj kvalitný ako vo dne , tak aj v noci a preto neľutujem, že som tu kameru kúpil, odporúčam každému kto ešte váha či ma kúpiť , alebo nie.

Jozo

Pridané: 24. mája 2015

Zakúpený v DOD-TEC.sk

• vynikajuca kamera, obraz super nielen vo dne ale aj v noci, oproti inym kameram ked zastavite obraz a oprotiiduce auto je kusok pred vami je jeho SPZ pekne citatelna
  • skoda ze ku kamere nedodali hdmi kabel, ale nie je v standardnej vybave, takze nutnost dokupit, pokial potrebujete

urcite odporucam tuto kameru, konecne som spokojny s nahratym obrazom nielen za pekneho pocasia, ale aj za dazda a v noci.

Igor F.

Pridané: 8. apríla 2015

Zakúpený v DOD-TEC.sk

• funkčná a jednoducho nastaviteľná
  • má všetky potrebné funkcie
  • obraz je dobrý ale odporúčam 32GB pam kartu a točiť FHD
  • slabšia výdrž batérie
  • funkcia FOTO nepoužiteľná
  • FOTKY sú neostré aj v najlepších nastaveniach

funkčný a jednoducho nastaviteľný
má všetky potrebné funkcie
obraz je dobrý ale určite neodporúčam iný formát ako FHD
funkcia FOTO nepoužiteľná ale je to kamera a vôbec to nevadí
určite odporúčam túto kameru ostatné to necháva hrdo v zadu
oceňujem že nastavenia sú jednoduché aj pre neznalých
cena je vyššia ale to je OK
za kvalitu sa platí
už objednávam aj ďalší kus

Peter Voltemar

Pridané: 31. marca 2015

Zakúpený v DOD-TEC.sk

• Kvalita obrazu vo dne aj v noci
  • Nepohodlné nasádzane a vyberanie kamery do držiaka, plus ešte napájacieho káblika - držiak by mohol mať už zabudované napájanie.
  • Kamera je dosť veľká
  • Prvá kamera ktorá mi bola doručená - som musel vrátiť - G senzor pri niektorých jazdách nebol zobrazený a prekročenie rýchlosti nebolo zvukovo indikované ako uvádzal návod - po reklamácii mi povedali,že kamera už nedava zvuk. znamenie pri prekročení rýchlosti ( predtým vraj to tak bolo) a zabudli to vraj v návode opraviť.
  • Relamácia bola uznaná - poslali mi druhú kameru, ktorá už nebola nová - bolo na nej vidieť známky používania - dátum výroby na nálepke 6/2014 ( u prvej to bolo 12/2014 ).
  • Táto kamera zatiaľ funguje, ale ešte som nepreveril všetky funkcie.
  • Zrušenie zvuk. indikácie pri prekročení rýchlosti pokladám za krok späť ! Mohli to riešiť zap/vyp v menu!
  • Prehrávač ktorý je dodávaný ku kamere je podpriemerný !

Dobrá kamera s kvalitným obrazom vo dne i v noci.
Vzhľadom na dosť veľkú cenu, by mohla mať napájanie už
integrované v držiaku.

• Áno (5)
  • Nie (2)
Alexander Barna

nováčik

Alexander Barna

Pridané: 26. marca 2015

(Upravené 10. apríla 2015)

• vyborna optika
  • bezkonkurencne zabery za znizenej viditelnosti
  • GPS
  • automaticke uzamknutie zaznamu pri mimoriadnej udalosti
  • pri takejto cene by bolo vhodne pribalit aspon jednoduche puzdro, alebo aspon chranic objektivu
  • v mestskej zastavbe sa GPS chyta relativne dlho, vyrobca by mohol zvazit podporu AGPS (podobne to riesia niektore fotoaparaty, subor pre AGPS sa z casu na cas stiahene z internetu a ulozi na pamatovu kartu)

Po tom co mi predoslu kameru nasilim odcudzili z auta som hladal nahradu... Kedze som uz dlhodbo pocitoval problem s nizkou kvalitou zaberov v noci u priemernych kamier, zameral som sa okrem jednoduchej odnimatelnosti aj na tento parameter. Po prebehnuti recenzii bol tento model jasna volba aj napriek vysej cene... Cenu sa mi napokon podarilo vyrazne zredukovat (viac ako 60 € oproti najlacnejsej ponuke na Slovensku !!!) nakupom cez eBay u nemeckeho predajcu.
Kvalitu zaznamu a obsluhy nema cenu rozpisovat, su toho plne recenzie, tak len kratke uzivatelske postrehy:
Odnimanie by sa dalo riesit este lepsie - na trhu je uz kamera s magnetickym uchytom, cez ktory sa riesi aj napajanie. S takymto uchytenim, by uz tejto kamere nechybalo ale skutocne ze nic :-) Ale aj na pouzity system sa da zvyknut a po par pokusoch clovek najde ten spravny grif.
Jediny problem co som s kamerou mal bol ten, ze mi v nej nefungovala uplne nova (na tento ucel zakupena) 32 GB karta Kingston. Karta v inych zariadeniach, ani v testoch nevykazovala ziaden problem, kamera na nu vsak nic nenahrala a pri pokuse o druhu fotografiu (pri prvej sa este tvarilo vsetko OK) vyhlasila chybu pamate. Chyba bola plne reprodukovatelna a spravalo sa to vzdy uplne rovnako. Vyzera to tak, ze z nejakeho dovody kamera nespolupracuje s radicom tejto Kingston karty... Ine karty (mensej kapacity) v kamere fungovali bez problemov. Nakoniec som to riesil u predajcu karty vymenou, za kartu o rovnakej kapacite od Samsungu - a je po probleme :-)

PS: Dodavany prehravac je mozno graficky celkom zaujimavy, ale pre vyzmykanie vsetkych detailov, ktore v nahravkach su, a to vsetko pri maximalnom komforte, rozhodne doporucujem DATAKAM PLAYER ;-)

• Áno (7)

ing. Vokál Ferdinand

Pridané: 8. marca 2015

Zakúpený v Cool-mania.eu

• Perfektná optika a to najmä pri zníženej viditeľnosti.
  • Jednoduchá inštalácia a používanie.
  • V porovnaní s inými kamerami cena určite adekvátna.
  • Maximálna spokojnosť a splnenie všetkých aj tých najnáročnejších očakávaní.
  • Nič!

Odporúčam každému , kto chce špičkovú autokameru s tou najlepšou výbavou aká je momentálne na trhu.
Cena je adekvátna, stačí porovnať technické parametre s konkurenciou!
Bez obáv vyskúšajte a budete spokojní aj so slovenským menu a tiež aj manuálom.

tutik444

Pridané: 14. februára 2015

• Vyborny obraz v noci.
  • Kratka vydrz baterie

Zatial som velmi spokojny.

Pridané: 26. januára 2015

super kvalita

Pridané: 25. januára 2015

Zakúpený v DOD-TEC.sk

• Dobrá a kvalitná kamera do auta. Som spokojný aj s kvalitou záznamu.

Kameru do auta som si vybral z dôvodu preventívneho. kamera si v kľude sníma a nahráva záznam z jazdy. V prípade kolíznej situácie je dobré v niektorých prípadoch mať po ruke záznam.

Vlado Perexta

Pridané: 21. januára 2015

(Upravené 21. januára 2015)

Zakúpený v DOD-TEC.sk

• Všetko čo bolo deklarované výrobok spĺňa.
  • Zatiaľ nič.

Po dlhých štúdiách všakovakých recenzií a zhliadnutí mnoho videií dám za pravdu,že je to naozaj špička v tomto segmente.

TECHBOX.sk

pokročilý

TECHBOX.sk

Pridané: 13. januára 2015

Ukážkové video auto kamery DOD LS460W - YouTube

Priznávame sa, že pred testom kamery DOD LS460W sme od nej veľa nečakali, ale počas testu nás prekvapila. Pochvalu si zaslúži jej kvalitný výstup a to ako cez deň, tak aj v noci, ako aj kompaktné rozmery. Sklamaním je slabšia batéria a najmä nutnosť mať kameru zapnutú pre správne fungovanie funkcie spustenie automatického záznamu pri zistení pohybu. Kameru DOD LS460W si môžete zakúpiť v obchode oficiálneho distribúrora dod-tec.sk, ktorému ďakujeme za zapožičanie kamery.

Milan

Pridané: 11. januára 2015

Zakúpený v DOD-TEC.sk

• kvalita záznamu, jednoduchá obsluha
  • chýba púzdro na kamerku

Spĺňa to, čo je v popise kamery.

Ľubomír Jancík

Pridané: 31. decembra 2014

Zakúpený v DOD-TEC.sk

• nahráva spoľahlivo, bez zložitej manipulácie; dlhý kábel
  • nedostatočný návod na použitie. Výrobca si na ňom moc záležať nedal a slovenský návod je len jeho prekladom

Zatiaľ som nenašiel lepší výrobok v tejto kategórii, i keď aj tu je čo zlepšovať. Napríklad napísať poriadny návod na používanie, aby človek nemusel používať zariadenie formou pokus a omyl - nie je vysvetlené na čo slúžia jednotlivé položky v nastavovaniach, častokrát chýba, ktorým tlačidlom docielime požadovaný efekt. Pri používaní som zatiaľ nevyskúšal funkciu detekciu pohybu - aj napriek jej nastaveniu na zapnuté je zariadenie vypne - netuším prečo, keďže v návode o tom veľa nie je. V porovnaní s inou, čínskou navigáciou, je tento produkt podstatne kvalitnejší a spoľahlivejší. Čo sa týka samotného používania počas jazdy a kvality nahraných sekvencií, som spokojný.
Kvitujem aj dodaný software na prehrávanie nahraných videí, ktorý je dodaný nie len pre Windows ale aj pre Mac.

Pridané: 30. decembra 2014

slovenské menu, množstvo funkcií

Ladislav Folvarcik

Pridané: 22. decembra 2014

• Vyborna kamerka do auta
  • Super obraz pocas dna aj v noci
  • Uplne nanic vstavana baterka.
  • Bez nabijania vyzdrzi sotva pol hodiny

Recenzie, ktore som pred kupou tejto kamerky neboli nadsadene. Je to vyborna skladna a spolahliva masinka.

Dany

Pridané: 22. decembra 2014

Zakúpený v DOD-TEC.sk

• Jednoznačne kvalita obrazu, spoľahlivé GPS meranie.
  • Vyššia cena

Hodnotím to ako dobrú investíciu

Tibor Balogh

Pridané: 18. decembra 2014

Zakúpený v DOD-TEC.sk

• este to vyskusam na kamione a potom dopisem co a ako,zatial ok
  • manualne sa daju nastavit rychlosti ale iba dopredu urcene softverom max je 120 co je malo,ked sa jazdi 130

produkt som si kupil preto ze pracujem ako profesionalny vodic na kamione,nuz a nejako sa treba chranit,clovek nikdy nevie.

Anonym

Anonym

Pridané: 3. decembra 2014

pred kupou tejto kamery odporucam pozriet toto forum

Tibor

Pridané: 27. novembra 2014

• skutočne kvalitná kamera
  • ľahko ovládateľné menu
  • jednoduchá inštalácia nového firmware-u
  • dokonalý obraz
  • slovenský jazyk
  • funkcia zap/vyp nahrávania zvuku
  • kamerku nemôžete len spustiť bez toho, aby začala sama nahrávať
  • obtiažná manipulácia pri nahadzovaní a zhadzovaní samotnej kamery na držiak, ktorý je prisatý na skle.
  • očakával by som od výrobcu aspoň obyčajné púzdro na opatrenie kamery.
  • privysoká cena
  • slabá, ale ozaj slabá výdrž baterky

Kamera patrí určite medzi špičku ako bolo uvedené v iných recenziách.
No po prehratí v programe, ktorý som nainštaloval na Windows mi horšie ukazuje video, ako keď ho spustím len v programe VMP. Ale je to tým, že originál program DOD má menšie okienko na prehrávanie videa.
Od programu by som očakával viac, napr. Slovenské menu, dokonca tam nie je ani čeština.
Očakával by som v programe funkciu na prípadne orezanie videa, aby som si mohol vystrihnúť len daný úsek z hodinovej cesty a poskytnúť ho trebárs druhej strane.
A nehovoriac o tom, že program v určitých prípadoch nereagoval a zamrzol. Snáď to je chyba počítača a nie programu, dúfam.
Čo sa týka púzdra na kamerku, ja som si ho zhotovil síce sám, ale niekto také možnosti nemá a to púzdro je fakt potrebné na prenos kamerky. Ak niekto nechce poškriabať objektív a tak isto displej tak púzdro musí byť.

• Áno (6)

Registrovaný používateľ

Pridané: 14. novembra 2014

skvely obraz

redboss30

Pridané: 18. októbra 2014

Zakúpený v Cool-mania.eu

• ostrý a kvalitný obraz vo fulll hd
  • vynikajúce nočné zábery
  • kvalitné spracovanie plastov
  • strašne dlhá doba odozvy GPS - doslova tragédia
  • obraz už v rozlíšení 720p "kocičkovaný"
  • v štandardných nastaveniach sú tiene slabo presvetlené
  • pomerne ťažko skombinovateľné nasadenie CPL filtra proti odleskoom
  • z držiaka sa vyberá dosť ťažko (umiestnenie priamo za sp.zrkadlom)
  • zišlo by sa ochranné púzdro na prenos a odkladanie

Produkt som zakúpil pre vynikajúce recenzie. Nikdy som ale nič podobné neskúšal, čiže neviem s ničím porovnať. No podľa mňa je tento produkt priemerný. Zrejme som čakal za tú cenu viac..

Marián

Pridané: 14. októbra 2014

(Upravené 14. októbra 2014)

Zakúpený v Cool-mania.eu

• Jednoduché ovládanie,menu v češtine,výborný obraz.
  • Privítal by som krytku objektývu. Puživam v troch autách.

Dagmar

Pridané: 14. októbra 2014

• vynikajúca kvalita
  • som veľmi spokojná

S výrobkom som veľmi spokojná, je to kvalitný výrobok.
Kamera má perfektnú manipuláciu. Ľahko sa pripevňuje na sklo automobilu, obraz je úžasný .. je perfektne viditeľný a zaostrený :) ma perfektné nočné videnie ..určite odporúčam tento výrobok každému... ja si už bez neho neviem jazdu predstaviť. Určite budete mať z neho zážitok :)

RK

Pridané: 7. októbra 2014

Zakúpený v DOD-TEC.sk

• Perfektný obraz,aj za zhoršených podmienok,GPS
  • Pomerne vysoká cena

Mám,čo som chcel,bez kompromisov.Holt kvalita nie je lacná. Som spokojný

Adamov

Pridané: 29. septembra 2014

• áno

je to dobré

pctuning.tyden.cz

Pridané: 23. septembra 2014

Test high-end kamier - DOD LS460W, Truecam A7 a MIO MiVue 568 Touch

Z dnešního testu na PCtuning.cz vychází nejlépe právě kamera od u nás méně známého výrobce DOD. Ta jediná splnila moje očekávání od high-endové kamery. Spolehlivost, kvalita obrazu a intuitivní ovládání jsou nejdůležitějším vodítkem při výběru autokamery. Většině čtenářů bude líto za kameru vyhodit takový obnos, vyhozené peníze to ovšem nebudou, investice se rozhodně vyplatí.

Celá recenzia na pctuning.tyden.cz

www.zive.sk

Pridané: 23. septembra 2014

Test kamery do auta DOD LS460W: Orlí zrak aj v noci | Živé.sk

Na DOD LS460W oceňujeme predovšetkým veľmi slušný obraz aj za zhoršených svetelných podmienok. Opomenúť nesmieme široké zorné pole a ani GPS lokalizáciu, ktorá dostáva úplne nový rozmer predovšetkým s pribalenou aplikáciou.

Celá recenzia na www.zive.sk

Kvalita,rychlost dorucenia......

Beáta O.

Pridané: 7. septembra 2014

Zakúpený v EFEEL

• Obraz je skutočne nadpriemerne kvalitný,
  • Jednoduché ovládanie
  • Menu v českom jazyku
  • zatiaľ žiadne

Kameru vlastním krátko, ale zatiaľ je presne taká, ako ju popisuje predajca. Obraz je veľmi kvalitný, všetky funkcie fungujú správne a najmä presne. Ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne takže zatiaľ som veľmi spokojná. Dokonca aj jej inštalácia a premiestňovanie z auta do auta je jednoduchá a krátka záležitosť. Túto kameru hodnotím veľmi kladne.

www.youtube.com

Pridané: 7. septembra 2014

Videorecenzia DOD LS460W - PC REVUE

Videorecenzia DOD LS460W od pána Ondreja Macka z časopisu PC REVUE.

• Áno (3)

Tomáš Nemec

Pridané: 30. augusta 2014

Zakúpený v DOD-TEC.sk

• kvalita obrazu aj v noci
  • veľa funkcií

• Zatiaľ nič,ešte ju testujem

Kvalita za prijateľnú cenu

www.automagazin.sk

Recenzia a Test DOD LS460W - Automagazin.sk

Vyzerá to tak, že výrobca DOD opäť potvrdzuje svoje renomé a pozíciu lídra na trhu práve s modelomLS460W. Teraz nám už ostáva len čakanie na úspechy tohto modelu. My si myslíme, že čakanie nebude trvať dlho a táto kamera sa dostane na špičku ľadovca s ponukou autokamier rovnako, ako jej predchodca LS430W.

Celá recenzia na www.automagazin.sk

www.youtube.com

Videorecenzia DOD LS460W - Topspeed.sk

Videorecenzia DOD LS460W od pána Martina Majerníčka z portálu Topspeed.sk

www.topspeed.sk

DOD LS460W Recenzia - Topspeed.sk

Zariadenie spĺňa očakávania sľúbené výrobcom. Bude to znieť možno zvláštne, no počas niekoľkodňového používania som naozaj neprišiel na nič, čo by mi na kamere vadilo, alebo ma rozptyľovalo. Presnejšie, samotná kamera je naozaj mimoriadne vydarená.

Celá recenzia na www.topspeed.sk

Martin V,

Pridané: 18. augusta 2014

Zakúpený v EFEEL

• Vyborne rozlisenie otiky kamery. Citlivy GPS senzor.

Zatial v stadiu skusania, kamera zatial funguje spolahlivo.

TrueCam A7s

TrueCam A7s