DOD LS300W

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v Cool-mania.eu

som s touto kamerou velmi spokojny, rozhodoval som sa medzi viacerymi alternativamy od inych vyrobcov, ale som rad ze som si vybral tuto kameru a znacku DOD.

Produkt nemá žiadne parametre.

Auto kamera DOD LS300W - české menu na predaj online. Najpredávanejšie kamery do auta vo svete - TOP Kvalita.

• kamera je super, ma HDR, pekne viditelne v noci, ked svietia poulicne lampy, oproti inym kameram, co som mal tu vidim pekne vsetko, ostatne tocia len tmu.
    • Za slnecneho pocasia taktiez vidiet super, ziaden odraz na skle, mozte si pozriet video co som spravil.
    • NEKUPUJTE KAMERU HLAVNE NA SK, CENA 249 EUR JE UPLNE MIMO, priamo od vyrobcu z ciny sa da kupit za 120 eur, za taku cenu to mam ja a je to original, len treba vediet, kde hladat.
    • nic ma nenapada

odporucam, ale iba ked to kupite z inakade, tu na SK nekutocne predrazene

• , zakúpené v Cool-mania.eu